נועם פנחסוב מתארח בפורום

amitshilo

New member
נועם:]

היי, אני עמית, מהברכה
אז דבר ראשון - המון מזל טוב על סינגל הבכורה!
אני בטוחה שהוא יתאקלם בקלות
ולשאלות:
מה המחשבה שעלתה לך לראש כשראית את המתנה שהילי ומיכלי הכינו לך? (
)
למה דווקא "יופי"?
מה אתה חושב שמאפיין אותך ככותב? וכמלחין? וכפרפורמר?
ולסיום - מה הפער, אם הוא קיים, בין נועם האדם לבין נועם שבשירים? ודבר אחרון - תודה. תודה על המוזיקה המקסימה שלך, שנחרשת אצלי בלי סוף, שעושה לי טוב על הלב, ועל דבר מסוים אחד: לא מזמן חזרתי מטיול בן 4 ימים, קשה ומייזע ברמת הגולן. בטיול היו לי שני רגעי משבר אמיתיים, כאלה שאי אפשר להמשיך ללכת איתם, אבל הבטחתי לעצמי שלא אפסיק. המצברוח הטוב והעידוד העצמי כבר לא עזרו לי, באמת שהיה מאוד קשה. לבסוף, מה שעזר לי, זה פשוט לשיר לעצמי בלב את "לעוף". איך שהתחלתי לחשוב את השיר הזה בראש, משהו בי השתחרר, וכל מה שכאב כבר היה פחות ופשוט הרגשתי יותר טוב. אז תודה. תודה רבה רבה רבה רבה
נשיקות ונפגש בבארבי
עמית.

עמית מהברכה :)

תודה רבה על האופטימיות והאמונה. הדבר הראשון שעלה לי לראש כשראיתי את המתנה זה שבאמת הרגשתי שיש מי שמאמין בי ותומך בי ויהיה איתי לאורך כל הדרך. וזה ריגש אותי מאוד ורצתי להראות למשפחה שלי שיראו שזה באמת קורה. פשוט מרגש ומחמם את הלב. בשירים שלי אני כותב את כל הכנות שנמצאת בי ומוציא רגשות ומילים שאחרים גם היו רוצים להוציא ואולי לא יכולים. לרב זה גם מגיע משיחות שלי עם אנשים שמספרים לי על דברים שמפריעים להם. אולי זה משהו שמאפיין אותי. הפער בין נועם האדם לבין נועם שבשירים לא גדול. אני יכול להגיד לך שהפער בין נועם האדם לבין נועם שעל הבמה הוא גדול.. אני שמח שהשיר 'לעוף' עזר לך קצת לצאת מהמשבר שהיית בו , זה מעבר לכל מחמאה.... אני איתך גם ברגעים הקשים :) תודה לך

sivanm82

New member
נועם :)

אז היי , מקווה ששלומך טוב
בעיקרון נשאלו כאן שאלות ממש טובות מעליי
ובכל זאת,
מאיפה אתה מקבל את ההשראה לשירים שלך? יש אמנים מסויימים שאתה שומע ואוהב שהשפיעו לוודאי על הכתיבה שלך, אשמח אם תמנה את שמם של אותם אמנים ...
(סתם מתוך סקרנות) מאחלת לך המון המון בהצלחה, ומקווה מאוד שאכן אהיה בבארבי
אוהבת

הייי

אני מקבל את ההשראה מדברים שאני עובר ביומיום, משיחות שעוברות עליי עם אנשים, מדברים שאני רואה, מהרבה בדידות, פחדים שקיימים בי, מחסומים שנמצאים בתוכי ובעיקר געגועים. אמנים שהשפיעו על הכתיבה שלי הם: שלום חנוך, אביתר בנאי, יהושע לימוני (חבר טוב שלי שלימד אותי המון), אביב גפן, עברי לידר, דמיאן רייס, קין, סיגר רוס, ביטלס. תבואי לבארבי :)

תתכונן לשאלה שתשנה את חייך.

איפה אתה קונה את הכובעים המגניבים שלך?
סתם, אני צוחקת רק קפצתי לומר שלום.. אריאלה.

אריאלה :)

ברגע זה שינית את חיי. את הכובעים אני משאיל (גונב) מחברים וקונה בעיקר בשינקין בתל אביב. שלום שלום :)

שאלה חשובה.

קצת חששתי לכתוב אותה. אבל בכל זאת. אני כותבת שירים כמה המון זמן, אני מאד מקווה להתפתח עם זה לאט לאט. הלחינו לי כבר 2 שירים. חשבתי אולי [רק אם תסכים], אם תרצה להלחין לי אחד מהשירים שלי? :)

את יודעת לעוף?

כיף לשמוע שאת כותבת שירים ורוצה להתפתח עם זה ואני מאחל לך את כל ההצלחה. כרגע אני כותב את החומרים לאלבום השני שלי ובמקביל כותב אלבום לזהבית פסי אז קשה לי לראות איך אני מלחין לך עכשיו שיר אבל זה בהחלט יכול להיות רלוונטי עוד כמה חודשים.. בהצלחה :)

נועם מתוק../images/Emo23.gif

האמת, אן לי מה לשאול... לפחות לא כרגע... רק רציתי שתדע (ובעצם, שגם כולם ידעו
) שלהכיר אותך, ככה, היה ללא ספק הדבר הכי טוב שקרה לי השנה
דנה (דנוש)

אiרית

New member
../images/Emo9.gif

שאלה קצת קשה - מבין הבאים:
שירה,
נגינה על גיטרה,
נגינה על קלידים,
כתיבת שירים (טקסטים)
הלחנה
הופעה על במה ועמידה מול קהל (אפשר גם לקרוא לזה פרפורמנס בלעז) במה אתה חושב שאתה הכי חזק ובמה אתה חושב שאתה הכי פחות חזק? איזה מהנ"ל היית הכי רוצה לשפר? מה אתה עושה היום כדי להיות יותר טוב בכל אחד מהתחומים האלה? פרט, נמק והבא דוגמאות
מצטערת על המורכבות של השאלה והחדירה לקרביים שלך, לא הבטחתי לך גן של שושנים, אבל הבטחתי לשאול שאלות
בהצלחה! אה, ונשיקות גם

שלוםםם

עד כמה שאני מודע לעצמי וליכולות שלי אני חושב שלהלחין זה הצד החזק יותר שיש בי וכתיבת טקסטים זה המקום שאני מרגיש שיש לי מה לשפר ולחדד ובזה אני מתרכז ומשקיע בימים אלו. מה שאני עושה זה מקשיב הרבה לעצמי, לשירים שלי, לשירה שלי ומשתדל כל הזמן לשפר את הצדדים היותר חלשים ואלה שהייתי רוצה יותר לתת להם חשיבות. אני מקשיב לכל ביקורת שנותנים לי ומפנים את הכל ומשתדל גם ללמוד מהכל עד כמה שאני יכול. מסתובב עם מוסיקאים מוכשרים שהם גם חברים שלי ולומד מהם כל יום כל שעה.

תודה לכם

אחרי שראיתי את התשובות של ניר, ארבל וציטרין שמאוד מאוד השקיעו הרגשתי שאני צריך להיות לפחות ברמה שלהם ... מקווה שהצלחתי למרות הדיסלקציות הקלות שנמצאות בי והקשיים בהתבטאות בכתב (בדרך כלל נתנו לי הארכת זמן בעל פה:) כיף לראות שאתם איתי ותדעו שזה הכי הדדי בעולם (זו המערכת יחסים הכי יציבה שהייתה לי אי פעם:) ובואו רק נמשיך ככה, בדרך היפה והטבעית הזאת... יהיו לנו בסוף ילדים יפים וחכמים אוהב המון המון המון וחסר למי שלא מגיע לבארבי ;) ובקרוב יהיו תאריכים להופעות נוספות! נועם פנחסוב

תודה רבה!

על התשובות המעמיקות והמושקעות........היה מאוד מעניין לקרוא שיהיה לילה טוב :)

למעלה