ערב/לילה טובבב!

chenusha1000

New member
../images/Emo168.gifערב/לילה טובבב!

Hey קוראים לי חן (= פעם ראשונה שאני בפורום כאן ... ומאז הבומבמלה אני בטירוף של הרגאי.. כן,כן... אני אשמח להמלצות ולמי שיש קישורים לשירים/אלבומים בהחלט אשמח .. (אין לי אימיול או קאזה)אבל כן מסן (= וסתם בשביל ההכרות .. אני מהדרום, בת 18+ ואשמח להכיר את האנשים הקבועים בפורום פה...

Chenipeper

New member
ברוכה הבאה!

היי יש לנו אותו שם
ברוכה הבאה, המלצות זה לא אני :) אבל יש לאחרונה המון המלצות כאן עם קישורים תחפשי ואני בטוח שאנשים ישמחו לתת לך עוד המלצות כאן באשכול. תהני, סוף שבוע נעים

Carcass

New member
ברוכה הבאה..

כמו שצ'ניפלפל אמר פה מעליי,דפדפי קצת,יש פה המלצות ולינקים לצ'ונים.. שיהיה בעל הכיפאק.

chenusha1000

New member
תודה (= ../images/Emo79.gif

על הקבלה הנחמדה לפורום..
ואני מטווח בקאסמים לשואל... ואתה\את? :]

אוי אוי!! ../images/Emo24.gif Big hug../images/Emo24.gif

חחח אני חוויותי פעם אחת קסאם..מפחיד משו.. אני מבאר שבע.. אה אני בת חח

chenusha1000

New member
../images/Emo23.gif תודה!

ב"ש זה עיר הסידורים חח בת כמה את ? :] וכן, קאסם זה בהחלט לא חוויה חח

chenusha1000

New member
../images/Emo140.gif רגאיי רגאיי רגאיי..

קצת גלשנו מנושא ההודעה חח :] אז את שומעת רגאיי ? ויש מסיבות טובות של רגאיי בב"ש? +לך צבא עוד מעט, לי נשאר את יב'... חח תצחקי אבל נשארתי שנה בגן. שטויות חח :]

חחחחח שטויות גם יומך יגיע..

מסיבות רגאי ב"ש? אממ גיליתי בעזרת הפורום הזה שיש מסיבה אחת היה ממש נחמד:] חוץ מזה לא ידוע לי..

chenusha1000

New member
../images/Emo135.gifאהה וואלה? איפה בב"ש?

כן יומי יגיע :] ואיפה את גרה בב"ש?

chenusha1000

New member
אז איך נכנסת?

אם זה לסטודנטים? ... + אני בת.. חח אבל אחותי גרה בנווה נוי החדשה! (= קרוב אליך אה?

חח כן קרוב! אה סליחה בייב!

ניכנסתי דרך איש נחמד מהאתר פה.. אבל זה בעסה להגיע ב11 כשהמסיבה מתחילה רק ב1.. חח תגדלי קצת..יהיה טוב אמ.. אני אנסה לחפש את המספר של ההוא ואני ארשום לך (לא שמרתי אותו::S) jha BLESS ya!

chenusha1000

New member
../images/Emo13.gif פשש שווה להיות בפורום, אה?

אז למה יצא לך להיות רק פעם 1?

../images/Emo121.gifלמה? יכול לגוון לי קצת איזה קסאם

נמאס מהחילופי אש מהכפר השכן והמשאית תופת שניסו להחדיר ליישוב, מה רע באיזה קאסם קטן?P:

../images/Emo121.gifבעפרה

ליד עין יברוד, איזה כפר ערבי במרחק חצי שעה נסיעה מעיר הקודש

למעלה