סוף סוף!!!!

../images/Emo168.gif../images/Emo79.gifסוף סוף!!!!../images/Emo79.gif../images/Emo168.gif

פרום סאונד הקלטה יצירה בתפוז! אני מקווה שתהנו ותעשו הרבה רעש:) chen for tomorrow

EurO

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo50.gif../images/Emo65.gif

Human Nature

New member
שלום.

הפורום ריק מאוד. מקווה שאני אוכל לעזור במלאכת מילויו. אני מתחיל מבחינת ההקלטות, ומקליט במחשב. בהזדמנות הזו ארצה לדעת אם יש לכם איזושהי תוכנת עריכה (חינמית. אין עבודה) שתוכל לעזור לי.

דבר 1 שלום!

אני חן אני מנהל הפורום ואני עוסק בשלושת התחומים כמעט בכל תוכנה שיש יש לה אתר בית ושם יש להוריד תוכנות דמו ככה אין תוכנות חינם אני מציע ללכת לאחת מהחנויות בארץ ומוסיקה הגדולות בת"א תקנות את logic micro תוכנה מקצועית עם רישיון! עולה 519 ש"ח ןהם גם יסבירו לך על התוכנה..

Human Nature

New member
וואה.

קצת מעבר לתקציב שלי. אני מודע לזה שאם אני רוצה משהו טוב, אני צריך להשקיע. הקטע הוא שאני בן 14 (ונא לא לזלזל בי בגלל הגיל) ואני בסך-הכל רוצה לנסות להקליט שיר שכתבתי והלחנתי. לא לעשות איזה דיסק דמו מפוצץ שאני אשלח לחברות תקליטים בארץ. המלצה על תוכנה ביתית כזו, חן, תוכל לעזור.

אין קשר לגיל אני בן 16 ושבוע:)

אם אין לך תקציב אתה יכול להוריד תוכנת דמו כמו קיובייס cubase שהיא אחת מבין שתי התוכנות הטובות שקיימות היום

Human Nature

New member
לי? הערכה?../images/Emo9.gif

אבל תודה שמתייחסים בזלזול לאנשים בגיל הזה.

צודק זה בעיה.. אנשים לא מקבלים

שהנוער של היום הוא נוער אחרץ הורדת את התכונה? מתסתדר?

Human Nature

New member
גרר...../images/Emo46.gif

זה לא מוריד לי מוואלה. ניסיתי לחפש גם בנענע, וזה פשוט לא מצא! יש לך עוד קישור לתוכנה הזאת?

פנוי22

New member
מזל-טוב

לידידי חן, מזל-טוב על פתיחת הפורום החדש שלך, אני מקווה שהוא יצליח מאוד, ואני אשתדל לעזור אם תהיה לי אפשרות (אתה בטח יודע על מה אני מדבר). בידידות, שימי אזולאי

rattlehead

New member
שלום! ו../images/Emo49.gif

שמח שנפתח פורום הקלטות וסאונד ואני ממש(!) מקווה שהוא יתפוס תאוצה. בכל מקרה, אני אשמח לעזור ולשתף את הידע שלי בהפקה (ומי יודע, אולי גם אעלה כמה דברים... :) אז, שיהיה ב
.

TASCAM 564

TASCAM DA 20 MK|| (dat) אפקטים midiverb4 של alesis ו.dod 512 קומפרסור גם שלalesis אקולייזר של ashli בשום אופן לא מקליט דרך המחשב כי הוא לא אמין ויש הרבה נפילות
מקלדת SOLTON KETRON X 1 מעולה בהקלטה! מקרופון מועדף beta 57 a של שור (אני מנגן בקלרינט) מזל"ט לפתיחת הפורום!! אשמח להתפרמם כאן:))))

דבר ראשון שום ותודה!

אני גם מקווה שהפורוםן יתפוס תאוצה! ויהיה הפורום השולט! אני יעשה את כל הדרוש בשביל זה! העיקר שתהנו!

שלום לכולם!!סופסוף פורום באמת מרתק!

שלום לכולם,אני תום,מתעסק בהגברת PA כבר 4 שנים,סאונדמן צמוד של זמרת ידועה,ומחלטר במספר חברות הגברה,השאיפה היא לנסוע מייד אחרי הצבא ללמוד בלונדון RADA טכנאות סאונד ועיצוב תאורה! מקווה שהפורום יצליח! תום

שלום תום! ברוף הבא!

נקווה שתעזור ותתן ממך! אתה מוזמן לתת עוד פרטים עלייך ולשתף אותנו בדעתך על מונטירוים ועל המאמר שיש במאמרים.

למעלה