סוף סוף!!!!

Euromix - Avi

New member
קפצתי לברך חבר ותיק...

חן, עלה והצלח! אני מאוד מקווה שהפורום הזה יצליח ויעזור לאנשים רבים (מקצועיים ופחות מקצועיים), אני בעצמי אכנס לכאן מיד פעם ופעם כדי לדעת מה חדש בעסק (כי אחרי הכל, אני זמר וזמר צריך רק לדעת לשיר - אני משאיר את עבודת הסאונד וההקלטה לאנשים שאני עובד איתם). וזהו - אני מקווה שכולם יהנו מהפורום....!

Asaf S

New member
שלום לכולם !

שמי אסף , אני בן 15 מכפ"ס . החיים שלי זה מוזיקה ! אני לא יכול לחיות בלי מוסיקה ,זה האוויר שלי !! ממש ככה !! אני אוהב לכתוב שירים , אני אוהב לשיר , והחלום שלי זה להיות במגמת מוסיקה , ואחר כך חלומות יותר גדולים...כמו אירוויזיון למשל , ולייצג רק את ישראל !! טוב אני מקווה שאני יהנה פה... ויש לנו אחלה מנהל ! אני מקווה שיהיה כייף לכולם !

miss jazz

New member
מזל טוב על הפורום!

הייתי שמחה לתרום לפורום, אך אני מצטערת בנושא סאונד והקלטה הידע שואף ל0 ולכן אני פה. אני מנגנת במפוחית ומעוניינת להקים אולפן ביתי במחיר מציאותי. בנתיים התחלתי לעבוד עם תוכנת קיובייס ואני לומדת עם הזמן הבעיה היא שאיני מכירה את שם הפונקציות ומה הן עושות לכן אם יהיה לכם מעט הסברים אני אשמח. האם יש צורך לקנות מיקסר אם כיום קיים מיקסר מיקצועי בתוכנה עצמה? תודה רבה, מקווה ללמוד.

למעלה