אפי מחשבים:

../images/Emo2.gif אוקי... תפוז ממש לא עוזרים!

תקשיבו בקשר לאפי מחשבים. הוא הטריד גם אותי וראה אותי במצלמה...( כשקנו לי חדשה אז התלהבתי מהצלמה החדשה..) הוא ביקשה ממני לשתות מים {?} ורצה להפגש עימי... אמרתי לו שאסור לי והוא אמר שאף אחד לא יידע. הוא הפחיד אותי ממש!... אז חסמתי אותי במסנג'ר. *אני בכינוי אחר על מנת שלא יזה אותי
*

RoieL

New member
גם אני קורבן../images/Emo41.gif

כמעט, למזלי. יש לי התכתבות עם החולרע במחשב. השארתי את פרטי בטלפון שפרסמה האם שחשפה את אפי. יתחקרו אותי. הלוואי והאיש הזה ישב מאחורי סורג ובריח כמה שיותר מהר.

DANIELLALEV

New member
לכל המוטרדים-אנא פנו למשטרה

כותבת לכם מקורבת לחושפיו של אפי. אפי מחשבים מסתבר, הטריד רבים מכם. הפחד לפנות למשטרה ברור, אך חשוב מאד שתבינו שכל אחד מכם שהוטרד בצורה כזו או אחרת יועיל מאד לחקירה המשטרתית גם אם רק קיבל הצעה להיפגש וסירב, ובעצם כל מידע שיכול לעזור בחקירה זו יועיל. מה גם שאתם יכולים בעצמכם לראות כאן באיזה כמויות של ילדים ובני נוער מדובר שהוטרדו על ידו,ואני מניחה שיש עוד שלאו דווקא כתבו זאת בפורום זה או אחר.זה לא עושה לכם משהו??? אני אמנם לא מכירה את ההורים שלכם, אבל בטוחה שהם רוצים רק בטובתכם ויעשו כל מאמץ ביחד אתכם להביא את האשם בדין שיקבע את העונש המגיע לו. תבינו, מי שיפנה למשטרה לא יאלץ להתמודד מול אפי או לפגוש בו, אלא יחקר על ידי החוקרים בלבד וזאת בכדי לתת עוד מידע בפרשה שבסופו של דבר תוביל למתן העונש.כל מידע ולו הקטן ביותר שיש בידכם יעזור לחוקרים שגם כך עומלים על הפרשה שעות ארוכות. אותם חוקרים הם בעדכם ולא נגדכם ומעוניינים שהצדק יצא לאור ושמבצע העבירה יענש בכל חומרת הדין.והמידע שיש בידכם יכול להיות עזר רב!!!ובטח יכול לגרום להחמרת העונש. אנא ממכם אם בידיכם כל מידע שהוא שיכול להועיל, פנו למשטרה!!!

VIC22

New member
רגע... לפני שאתם תמישכו לדבר על אפי

אני רוצה לפרט לכם קצת פרטים שלי שמי ויקטוריה בת 23 נשואה פלוס 2 ילדים קטנים בת שנתיים ותינוק, אני לא מתחזה לאף אחד ואני לא אלמונית אני רוצה לדעת מי זה אפי??? מי שמכיר אותו וראה אותו? איך הוא נראה? הוא לקוי שמיעה? או מה? כנראה לי לפני השם שלו והגיל שלו והמגורים שלי זה נשמע לי מוכר וחשוד אם תגידו לי את מה ששאלת ואם זה באמת הוא, אני מוכנה לעזור לכם בכל הלב דבר השני ילדים, ילדות, נערים, נערות, היקרים והיקרות אל תפחדו ממנו בשום פנים ואופן הוא לא יכול להאיים עליכם אם אתם בגיל מתחת 18 המשטרה תשגיח על הגיל הזה לי שהוטרד על ידי בן אדם מבוגר, אם אפי בן אדם מבוגר הטריד הרבה ילדים נערים נערות ילדות ויש הרבה "קולות" אצל המשטרה על הבטוח הוא יאסר בכלא לפי החוק וחבל אם אתם תשתקו! תספרו להורים שלך תמיד אסור לשמור סודות בפנים או אם אתם מתביישים לספר להוריים ספרו למשטרה לפחות!!! תעשו בשבילכם זה לטובתכם! דרך אגב אם אתם רוצים לשלוח לי באופן אישי זה לא חובה תשלחו לי בתפוז מסרים ואני מאחלת לכולם המון הצלחה ותחזיקו מעמד ותהיו חזקים! בברכה ויקטוריה

VIC22

New member
וואו קשה... כבר צפיתי בחדשות על אפי

והבנתי מי הוא!

אותי הוא הטריד! אבל אני פוחדת

להתלונן! לא רוחצה להסתכל עליו בעיניים... ההורים שלי לא יודעים! ואני לא רוצה לספר להם! הוא רצה שאני יעבוד אצלו והוא ראה אותי במצלמה ואמר לי לשתות מים ולשפוך על עצמי
אני לא יודעת מה לעשות!

DANIELLALEV

New member
מזל שרק כמעט...

שמחה שלא נפגעת ושזה נשאר בגדר התכתבות בלבד.בהחלט מזל. כל הכבוד על היוזמה, תבורך!

כדאי לך להתלונן

משתי סיבות 1) בשביל הצדק 2) זה ימשיך פשוט לרדוף אותך אם לא תעשי את זה , אפילו שלא נפגעת פיזית (מזל ) , הפגיעה הנפשית יכולה להישאר. את לא חייבת בתור התחלה לספר להורים ( אבל מאד מומלץ ) אבל קחי בחשבון שאם את לא תספרי או להורים או ישירות למשטרה, הוא פשוט עלול לקבל עונש קל יותר כי מה שאת מתארת הוא מאד חמור. ואין לך לפחד ממנו , זה אני מבטיח לך
אני יגיד לך מה , יש במשטרת כפר סבא מחלקת נוער מאד חביבה ויש לי שם מישהו שאני בקשר טוב איתו אם את רוצה , אני יכול לתת לך את המספר שלו או לדבר איתו.

תודה לך../images/Emo13.gif

ואני ממש חיה בפחד... מישהו עכשיו התקשר לפלאפון שלי מישהו לא מוכר והוא נשמע ממש כמוהו אבל בסוף זה היה מישו אחר... הקיצר אני ממש מפחדת שהוא יתקשר אליי אני ממש פוחדת

באמת שאין לך צורך

לפחד ממנו , איפה שהוא נמצא עכשיו הוא בטוח לא יכול לפגוע בך.. בכל מקרה , אם תחליטי בכל זאת להתלונן אני אשמח לעזור. ועוד פיתרון.. אם את פוחדת שהוא יתקשר אלייך.. תתקשרי אליו
( פיתרון גרוע הא.. )

ba r2 0 1 0

New member
שאת מתלוננת במשטרה את לא רואה אותו

... את פשוט מספרת למשטרה מה קרה.... הם לא מעמידים אותך מולו.... ואת ממש ממש חייבת לספר להם.... גם בשבילך וגם בשביל שיוכלו להרשיע אותו (להוכיח שהוא אשם ולתת לו עונש...) ומומלץ מאוד לספר להורים.... תאמיני לי שאחרי שתספרי להם ירד ממך לחץ מאוד גדול.... ואם עדיין את לא רוצה לספר להורים את יכולה לספר בנתיים ליועצת בבית הספר או למחנכת.... אבל תספרי! אל תשמרי את זה!

Shugyman

New member
כתבתי את זה בצחוק כי זה היה

לפני שגילינו שהוא באמת פדופיל. אני וחברים שלי התבדחנו וזה היה כדי להצחיק אותם.

dannyshadow

New member
XDDD אהבתי את מה שלמטה

אם לא עשית כלום (וגם אם שתית מים, זאת לא טראומה o_O) אז סביר להניח (?) שלא ישארו לך טראומות אבל כדאי לספר כדי להעניש אותו.

לצוקצוקית,נערת השמש ולכולכם

אני קוראת שיש מי שנפגע אבל מפחד לפנות,אז אין מה לפחד,לא פחדתי לחשוף את בני שהוא בן 8,כי אין פה ממה לחשוש,שוב אני חוזרת מי שיתלונן לא ייחשף מול אפי,יש מי שמיצג את כל הילדים,כיוון שכולכם קטינים. אם קשה לכם ואתם מעונינים לדבר איתי באופן אישי,או להתיעץ אין בעיה. אני אפרסם כאן את הכתובת לשליחת אימיילים ישירות אליי. ילדים\ילדות,נערים\נערות תדעו שיש עם מי לדבר.

כתובת אימייל

לכל מי שנפגע בצורה כזו או אחרת מאפי וחושש לספר להורים או לגשת למשטרה,צרו עימי קשר במייל,שם אפשר לספר הכל הכל ואני מבטיחה שלא יעשה דבר שלא מרצונכם החופשי,אל תהססו [email protected]

שי אילן

New member
אוווי אווי חבל על הזמן...

אם אני פוגש את הפדופיל הזה מה אני עושה לו יאווו את כל העצמות אני אשבור למניאק הזה יש מיתנדבים?

למעלה