אפי מחשבים:

במכות לא מגיעים רחוק..

חוץ מזה שיש מצב מאד סביר שאפי בכלל מנצח אותו כשמדובר במכות.. בכל זאת.. קשה לנצח מישהו שמסוגל להתאפק כל כך הרבה..

../images/Emo17.gif אפי מחשבים:

כל מה שקשור ל"אפי טכנאי מחשבים" - כתבו פה: שימו
: במידה ואפי הציע לכם הצעות מגונות או שעלולות לעורר חשד: 1) שתפו את ההורים שלכם. 2) פנו למשטרה במידת הצורך (ניתן לפנות למחלק הנוער במשטרת כפר-סבא). בהמשך נפרסם כאן מקור מוסמך שאליו ניתן לפנות ולקבל תמיכה.

chen010189

New member
אם אני אשתף את ההורים שלי

הם 1) לא ייתנו לי ללכת יותר למפגשי פורומים 2) לא ייתנו לי להכנס לפורומים סליחה, ההורים שלי פולנים, טוב ליתר דיוק - חצי פולנים זה הבאסה בלקבל 80 במבחן בלשון "למה טעית ב20 נק'?"

rv_kspd

New member
פנו למחלק הנוער

אנא פנו דחוף למחלק הנוער במשטרת כפר סבא, טלפון: 09-7473416 או 09-7473300 או 09-7473468

שמעו קטע מצחיק!

קבלתי מסר מקצין הנוער רפי ממשטרת כפר סבא בהתחלה חשבתי שזה גולש שמתחזה לשוטר! הלכתי לחפש את "משטרת כפר סבא" בתפוז במקום למצוא אתר מצאתי שרשור של אפי מחשבים! הפורום הזה נהיה מענין מיום שישי יותר טוב מהפורום של הקריות חחחח מה נסגר איתו-ישחררו אותו בשבוע הבא?בעעעעעעעעעעעעעעעע

אין פה התחזות

אהבה מפגרת,רפי הוא לא גולש הוא קצין הנוער והוא מפקח על כל הפרשה הזאת,יום ולילה הוא עסוק רק בלטפל בחקירה הזאת,אז אנא ממך אל תהפוך את הנושא לבדיחה,כי זאת לא בדיחה!!! רפי דואג לשלומכם ולהגן עליכם מכל דבר רע!!!

../images/Emo127.gifהבנתי את זה!

תקראי מה רשמתי בהתחלה "חשבתי שהוא גולש" רק אחרי שבררתי הבנתי שזה אמיתי--ראיתי את מספרי הטלפון שאת פרסמת והשוותי!--בהצלחה לקצין משטרה רפי בחקירה!! והכי מצחיק שאפי מסביר לנו את הדרך למשטרה.. בעולם הוירטואלי אין לדעת מה אמת ומה לא!--בגלל זה רציתי לברר!! שיטלפנו למשטרת כפר סבא ויבקשו את מחלקת הנוער לכל מי שיש מידע!! חבל שישחרורו את אפי מחשבים בגלל התחזות "למפגר"

Adidason326655

New member
אני ממליץ לכולם ללכת

לכו תדעו אולי נגלה עוד פדופילים או משהו. או עוד נפגעים. בכל מקרה, לפני שתלכו, דברו עם ההורים.

למעלה