אירועים זה כאן

01/08 "אוי בוי " בהופעה רגאיי ודאב בלימה לימה

כניסה חינם 01/08/07 יום ד "אוי בוי " בהופעה רגאיי ודאב בלימה לימה השבוע הלימה לימה מארחת על במת הלאונג' את הופעת הרגאיי ודאב המעולה של ההרכב החזק " אוי בוי". להקת OY_BOY מתמחה ברגאיי ורוק בסגנון ספרדי: שילוב של רגאיי-סקה-רוק לטיני, חומר מקורי בעברית-ספרית-אנגלית .הופעה עם מלא אנרגיות משמחות ,אז בואו להיות חלק מהפיאסטה! הכניסה חינם, כדאי להקדים לתפוס מקום ישיבה. לאחר ההופעה ממשיכים לבלות בלאונג' ובחצר המרווחת עם שתייה איכותית ,אווירה שמחה שרק הופעת רגאיי טובה יכולה ליצור. כניסה חינם קהל : 25+ הופעה חייה : לוס כפרוס מוזיקה:רגאיי ודאב,שחורה . שעת פתיחה: 21:30 עד הלקוח האחרון. כתובת: לילינבלום 42 ת"א, פינת נחלת בנימין טלפון: 03-5600924 להזמנת אירועים חנייה: בסמוך, ברחוב נחלת בנימין פינת יהודה הלוי וכן ברחוב רוטשילד פינת בן יהודה

sis3

New member
להקת איאם ב2.8 חמישי

מקום מדהים ליד צפת קדיתא 22:30 50ש פרטים:050-9895503 - משה BLESS I

משועמם18

New member
דרושים יחצנים לפסטיבל בראשית

דרושים יחצנים בני 16 ומעלה באזור הצפון [חדרה צפונה] לפסטיבל בראשית כל מי שמועניין יוכל ליצור קשר בדרכים הבאות הודעה פרטית עם שם גיל ומספר טלפון מייל לכתובת [email protected] או ליצור קשר טלפוני במספר 0524816645 חי

באיזה שפה לבקש מכם לשרשר נכון???

הודעות שלא ישורשרו לשרשור אירועים יימחקו מיידית וחבל!!!

yaarasta

New member
STONE LOVE בישראל !!../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לא יאמן, אבל ממש בעוד שבועיים, יום חמישי ה- 16.8 הסאונד-סיסטם # 1 בעולם מגיעים לישראל!!!!!! שניים מחבריי הסאונד (שיפורסמו בקרוב) יגובו ע"י המאסיב המקומי, ובחזית יהיו Japkaman והסאונד הבינלאומי (והמקומי) Immortal Vybz ! BIG UP, & STAY TUNED פרטים נוספים, ליין אפ מלא, מיקום ועוד יעלו בקרוב פה וה reggae.co.il

זה אמיתי???

איזה חלום!!! מחכה לזה בטירוף. ראיתי את סטון לאב בהרכב מלא בקינגסטון כשהייתי בג'מייקה ואני ממש לא מתכוון לפספס את הביקור הזה. איזה חגיגה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 אה, יער - למה לא לשרשור אירועים?!

yaarasta

New member
אח יקר

no dis-respect אבל שסטון לאב באים לארץ הקודש, צריל לפתוח בשביל זה פורום חדש! |
|

אח יקר עד מאוד

לא. אבל זה עדיין אירוע מאוד חשוב, שאני בטוח שכל מי שיקרא עליו בשרשור האירועים יתלהב מכך מאוד...
כן אני יודע, אבל מה לעשות יער, צריך לשמור על הסדר...
REMOVE YAAA

vigiman

New member
מטורףףף

אנלא מאמין,איזה יופי! אני שם בעזרת השם

למעלה