לכל החטיבות והתיכונים

../images/Emo175.gifלכל החטיבות והתיכונים../images/Emo179.gif

נו איך התעודות??? ספרו, איזה שנה סיימתם? האם אתם מחכים לשנה הבאה? איפה תלמדו בשנה הבאה? מה אתם מתכוונים לעשות בחופש? בכל מקרה כל הכבוד על השנה שהייתה ומאחלת לכם שתהנו מהשנים הבאות!

inko

New member
היה נחמד

שנה הבאה הולכת להיות האחרונה שלי אז כן אפשר להגיד שיש קצת ציפייה,אני אמשיך ללמוד בגלילי ומה אני אעשה בחופש? הרבה סתלבט:) אולי נמצא גם איזה עבודה.

Super Chuly

New member
מוזר לי...

גם אני הולכת לעשות את השנה האחרונה שלי, רק ברבין... התעודה דווקא לא נוראית כמו שחשבתי שהיא תהיה, מה שכן- זה מוזר לאללה שפתאום אני הולכת להיות מהגדולים, מהכי גדולים, ושהחופש הזה הוא הפעם האחרונה שהחופש הגדול יהיה במתכונת הזאת... הזמן טס... ליהי :)

badboy3919

New member
טוב אז ככה...

התעודה הייתה ממש אחלה...השנה הייתה באמת שנה מדהימה,אחת מהשנים היותר מוזרות שהיו לי בכל שנותי כתלמיד,מצד אחד זאת הייתה שנה באמת לא קלה עם המון שינויים ועלייה ברמה בכל המקצועות ומצד שני היא עברה כל כך מהר וזהו נגמרה לה עוד שנה...בתחילת השנה רק התפללתי שאני אצליך לשרוד ולהוציא מעצמי את המינימום ודווקא היתה הפתעה לטובה והוצאתי מעצמי את המקסימום ומזה אני שמח... שנה הבאה זאת תהיה השנה האחרונה שלי בבית ספר,ותאמינו או לא אבל אני באמת עצוב כי עכשיו אני מתיל לחשוב על כמה טוב המקום שנקרא בית ספר ועל כמה קשה כל החיים שאחריו,שבהם צריכים להסתדר לבד ופתאום אתה נהיה חייל לשלוש שנים ואז אתה מתחיל ללמוד ולפתח קריירה ורק המחשבות האלו גורמות למי תחושה של עצב ורצון להשאר עוד קצת... בחופש,בעקרון אני מתכוון להסתלבט והלוואי שאני אמצא סוף סוף איזו עבודה נחמדה שתתן קצת כסף לחשבון הבנק שלי... וזהו,חופש נעים לכולם...

לא הייתי מסתכלת על החיים ככה

כן בסיום י"ב תלך לצבא. לך תדע מתי תתגייס, אולי תהיה לך חצי שנה פנויה בכלל? ואולי יהיה לך תפקיד מדהים בצבא? ומי אמר שאתה חייב ללמוד לאחר הצבא? מסלול החיים כל כך פתוח. תהנה מהשנה האחרונה הזאת כמה שיותר ותצפה לבאות בראש פתוח. ואני שמחה שהשקעת את המקסימום, אני יכולה להגיד לך מניסיון שישתלם לך מאוד בעתיד להשקיע בהווה.

Double U

New member
../images/Emo9.gif

התעודה מעולה. סיימתי את כיתה ח' ומחכה טיפה לשנה הבאה. שנה הבאה אני אלמד כמו בשנתיים האחרונים בבר לב;[ החופש אני הולך לעבוד, לנפוש, ללכת לבריכה, לים... חופש נחמד לכולם

D o o S h a

New member
ואואואווא

סיימתי חטיבה!! וייייי התעודה טובה אפשר לומר...

אוי שיט

עכשיו צריך לסבול אותם חודשיים.. אולי שיקצרו את החופש הגדול לאיזה שבוע.. יספיק

Super Chuly

New member
חחח ../images/Emo8.gif

נראה לי שאנחנו נצטרך לסבול אותך חודשיים אם כבר...
ליהי

אז הנה..

הפיתרון של לצמצם את החופש הגדול ל 5 ימים מתאים לכולם.. ככה אף אחד לא יסבול.. אני יגיד לך מה.. אני בדיוק רציתי לקנות אוטו חדש... אבל דחיתי את זה לאחרי החופש הגדול.. רק בשביל לא לקחת את הסיכון ש 18 ילדים בני 14 שרק גילו את האלכוהול , יחליטו לאנוס לי האוטו.. שלצערי דיי ימשוך את תשומת לב של ילדים קטנים בגלל המראה שלו.. ואני לא מדבר על זה שכשאני רוצה לשבת בשקט באיזה פאב נחמד ואני שומע שיירה של 432234 ילדים בני 15 השיחה שלהם נשמעמת ככה : ילד 1 : מי ראה את הסרט מר וגברת סמית? ילד 2 : יוווווווווווווו איזה כוסית אנג'לינה ילד 3 : יוווווווווווווווו איזה שווווווווה ילד 4 : וואי וואי מה הייתי עושה לה ובלי שום קשר אני יוצא לרחוב ורואה אלפי ילדים.. בשביל מה אני צריך את זה? זה סבל אמיתי.. לסבול אותי זה מתנה לעומת זה

Super Chuly

New member
וואלה...

אם ככה, אז את מוזמן לקצר לבני ה-14 -15 את החופש... אני לא אונסת מכוניות או מתחרמנת על אנג'ולינה ג'ולי...
אז אם תואיל, אני אודה לך אם תוכל להשאיר את החופש שלי שלם... תודה רבה
ליהי :)

הפיתרון הנכון

הוא לעשות בדיקת IQ ומי שעובר טווח מסויים שאני קובע ראשי לקבל חופש.. אבל אז יטענו שזה גזענות.. וזה שזה לא הוגן ש 90 אחוז שמקבלים חופש גדול הם אשכנזים
לכן צריך לבטל באופן גורף את החופש הגדול.. נכון הרבה חפים מפשע יפגעו בדרך אבל אם זה המחיר שצריך לשלם בשביל שלי יהיה שקט .. so be it

Super Chuly

New member
ומה עם מעורבים?

חצי אשכנזים וחצי ספרדיים? יעברו או לא, לדעתך? ליהי :)

קשה לדעת..

אני דיי גרוע בסיווג גזעני.. אני מכיר מרוקאים חכמים , תימנים חכמים אפילו ערבים חכמים.. ואני מכיר כמה אשכנזים שהנעל השחורה שלי יותר חכמה מהם מה שכן... אני עובד דיי הרבה עם בנות , ופה אני כן יכול לסווג החצי אשכנזיות חצי ספרדיות הכי יפות בעולם

כן.. יותר מדי דיבורים

על דבר פשוט כמו ביטול החופש הגדול אני חושב שאני יפתח מפלגה וירוץ לבחירות על זה. מפלגת אנלו"ט אני צריך לשלוט ויהיה טוב.

סביר להניח שכן

יש כמה חוקים שאני ירצה להעביר שמרבית המדינה לא תסכים אליהם אבל זה כמובן לטובה.. רק שאף אחד לא מודע לזה כמו למשל לסגוד לי 3 פעמים ביום.. לכאורה זה נשמע כאילו אני סתם מחפש שאני יסגדו לי ללא סיבה וזה נועד לטיפוח האגו שלי בלבד. וזה נכון. אבל מצד שני אני יפתור את כל בעיות האלימות , הסמים , הפיגועים וזיהום האוויר.. אז שווה לסגוד לי או לא? כמובן שכן החייזרים :) ( איך יש לך כח לעשות את זה כל הזמן.. )

inko

New member
לי אין בעיה

אני חושב שצריך לקצר את החופש בחודש וחצי ושהחייזרים יתמודד בבחירות גם איו לי ממש בעיה. אתם יודעים מה? קיצור החופשש יכול להיות מהלך מעולה,קדימה משנה הבאה חופ של שבוע.

למעלה