לכל החטיבות והתיכונים

היה מאוד כיף..../images/Emo85.gif

התעודה יחסית טובה מאוד.השנה סיימתי כיתה ח' ושנה הבאה מתחיל ט'.. אני אמשיך ללמוד באלון [ובכלל ההיתי אמור ללמוד בבן צבי אבל התאחדנו..] נממ אני מתכוון להנות ולנצל כל דקה בחופש.

קודם כל תודה ../images/Emo140.gif

סיימתי ט' אחרי שנתיים באלון ושנה באלון/בן צבי או מה שזה לא יהיה.. התקבלתי בחסד למגמת קולנוע ברבין,אז אני נורא מחכה ומצפה. תכניות לחופש עוד אין,יש הצעות?

Super Chuly

New member
בהצלחה במגמה...

גם אני בקולנוע ברבין. טיפ קטן על המגמה- מי ששורד את כל התיאוריה בכיתה י', עושה אתה כיף של החיים שלו במעשי בי"א וי"ב... בהצלחה ליהי :)

וואי תודה ../images/Emo9.gif

האמת שרות קיבלה אותי אחרי שבאתי לערער..אז אני לא מתכוונת לדפוק את העסק,זה ממש חשוב לי. תודה שוב

Super Chuly

New member
בכיף

רות נראית הרבה יותר נוראית ממה שהיא באמת... זה אולי ישמע לקקני, אבל בתכל'ס היא אחלה בנאדם... זה גם לא עניין של לדפוק, אם את באמת אוהבת את הנושא, את תהני מאוד גם מהתיאוריה... בהצלחה! ליהי :)

כן רות אחלה..

אני באמת אוהבת וכנראה שזה מה ששכנע אותה לבסוף. אז שנה הבאה יהיו 31 תלמידים ולא 30. יאי. שוב תודה ו..נראה אותך שנה הבאה..אני מניחה.

רות אחלה בן אדם?

על מה ולמה את אומרת דבר כזה? היא לא אשת חינוך. היא בעיני אשה קטנה מאוד. אני מאוד לא מעריכה אותה ואת פועלה. מי שמחזיק את הבית ספר זה רכזות השכבה והסגנית.

Super Chuly

New member
../images/Emo26.gif

ייתכן, אבל אני נעזרתי בה רבות במהלך השנה האחרונה ומצאתי אותה עוזרת מאוד, ולא כזאת מפלצת כמו שחשבתי שהיא בכיתה י'... ליהי :)

איך נהנתי במגמה

תאמיני לי זה יעשה לך את התיכון. רבין תיכון מעולה! מלא מורים עם מוטיבציה ורצון .

../images/Emo26.gif

התעודה לא רעה, כרגע היא פחות מענינת אותי. היתה תאונת רכבת קשה מאוד בדרום, ואני מתענין מאוד ברכבות, וזה יותר חשוב לי כעת. אנצל את ההזדמנות ואשתתף בצערם של הרוגי התאונה, ומאחל החלמה מהירה ורפואה שלמה לפצועים.

Super Chuly

New member
גם אני מצטרפת...../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif

פשוט מזעזע... ליבי עם הפצועים ועם משפחותיהם וגם עם משפחות ההרוגים... יהי זכרם ברוך... ליהי

Hadarmitt

New member
אני סיימתי ט'...

סיימתי השנה ט' באלון/ בן צבי או מה שתרצו... קיבלתי כבר מכתב ואני אהיה בגלילי =]]

badboy3919

New member
נראה שכן,אני זוכר שבסוף כיתה ט'...

ביום שהייתה המסיבת סיום של הבית ספר (שז"ר) כולם כבר ידעו באיזה תיכון הם יהיו...שזה היה בסביבות ה6\20

Hadarmitt

New member
לא...

לא כולם..... בנתיים רק גלילי והרצוג קיבלו לא יודעת על תיכונים אחרים =/

למעלה