משחק לימי הקיץ החמים..

Fonia

New member
ברחוב הרצל

כי אני צריך לעלות ולרדת את הרחוב הזה מהקצה שלו עד וויצמן, ובחזרה כמה פעמים טובות ביום. הנעליים שלי פנו לסיוע בינלאומי, ודרשו מארה"ב לחפש נשק להשמדה המונית ברחוב. מגועל נעבור ליופיה הטרופי של כפר סבא - איפה כפר סבא יותר טרופית? בדקלים שמקשטים את רחבת הקניון, או בקדים העתיקים (עאלק עתיקים) שמעטרים את כיכרות עירנו?

Fonia

New member
המממ...

אנשים הורסים את האשכול - להרביץ להם בסמטה חשוכה או להטביע אותם בקישון? הנה שאלה - גלידריה - פרדו, או הגלידה החשבה הזו שפתחו בוויצמן פינת גאולה? ותחשבו טוב טוב לפני שאתם עונים - לא איפה יותר "מגניב" להיות, אלא איפה באמת יותר טעים, איפה המוכרים נחמדים, ואיפה יותר זול. (רמז - פרדו. אבל תענו איך שאתם רוצים...)

Fonia

New member
יוספטל

ואני אומר את זה מנסיון אישי. אני מעביר שם קייטנה. פיקניק - על הדשא על הגבעה בספיר? על הדשא בכיכר הערים התאומות? על הדשא בגן הזיכרון?

badboy3919

New member
באף מקום, פאדיחות.....חח סתם

בגן הזיכרון למרות שזה לא נשמע המקום הכי כיף לעשות פיקניק... ולשאלה:קניון ערים או קניון רננים (אני יודע שזה ברעננה אבל בכל זאת תענו)..

Klinger

New member
גלילי (מה זה ספרטת???)

ממתקים: "ממתקים חצי חינם" או "כפר הביסקוויט" ???

badboy3919

New member
ממתקים חצי חינם....... 1.90 מאה גרם

של גומי וכל השטויות האלה... ולשאלה:אין שאלה שמישהו אחר ישאל

Fonia

New member
לא זה ולא זה -

אלא הרקדה המונית בהפסקות הפעילות של בה"ס אוסישקין. איזו מתנה מהעיריה הכי שווה? הקלמרים בתחילת שנת הלימודים, או הסרגלים בתחילת שנת הלימודים? ובאיזה צבע? - ירוק רדיואקטיבי או וורוד אפילפטי?

לא זה ולא זה,

אלא מחזיקי המפתחות של "עצור בטרם תעבור" שחולקו לפני הרבה שנים. ובקשר לאוסישקין- צודק!! אין כמו הרקדה המונית עם בתיה יצחקי ברחבה בכניסה לאגף הישן, שבתיה עומדת על הגינה בגובה של שני מטר מעל כולם. פשוט אין! ושאלה נוספת לבוגרי אוסישקין- האגף החדש (רוטשילד)- כחול-לבן כמו היום, או אדום-לבן כמו לפני כמה שנים?

Fonia

New member
ברור החדש...

גם הוסיפו גינות ירק, "גן בוטני", העיפו את הקרוואנים הנוראיים. אוסישקין רק הולך ונהיה יותר מגניב. מה האובססיה הכי גדולה של העיריה שלנו? - לבנות כיכרות? להתפאר בכל הזדמנות ב"חאן" המגעיל שעמד פעם איפה שהעיריה? לבחור ראנדומלית ערים נידחות בגרמניה ולהתעלק עליהן בתור תאומות?

התשובה-

כמובן שכיכרות (ואפשר לחבר את א' ו-ג' בכיכר ערים תאומות...) השאלה הנוספת- איפה יותר מורכב לנהוג- מבוך הרכבת (בנסיעה ממערב למזרח, שצריך להכנס לתוך התחנה גם אם סתם רצית לנסוע על כביש הטייסים), או ברחוב אז"ר ביום ראשון ב-7:40 ליד התיכונים?

Fonia

New member
לדעתי הקטע עם המלכודת של הרכבת

זו פשוט שיטת שיווק אגרסיבית של "רכבת ישראל". כמו הפרסומות הקופצות באינטרנט. אין לך ברירה אלא לבקר ברכבת. איזה גרפיטי יותר ביזארי? "בגליל 5 גר בתול" - על הקיר של "סופר השרון" ברחוב אוסטושינסקי (כבוד בשביל עידן) "פיקציה 4" - על הקיר של סופר "רוטבנג" ברחוב בנגוריון "חוקן" - הומאז' של כבוד שנכתב מעל לגרפיטי "פיקציה 4" (תוסיפו גרפיטיים מעניינים במקומות מעניינים אם אתם מכירים) יש כמובן את קיר הגרפיטי מול מועצנת הנוער שכל שנה מתעקשים לצבוע אותו בלבן ללא הצלחה, ויש את קיר הגרפיטי השרוט בשביל המוביל לשז"ר... המממ... עכשיו שחושבים על זה - יש לנו נוער וונדליסטי למדיי בעיר.

למעלה