הודעה חשובה לכולם

Adidason326655

New member
../images/Emo70.gifלכל חברי הפורום וקוראיו../images/Emo91.gif

היום שחזרתי הביתה מבית ספר אמי הראתה לי זימון למתן עדות במשטרה. נסענו מיד למשטרה ונפגשתי שם עם חוקר הנוער רפי, אדם באמת חביב. שאלו אותי שאלות על המקרה הנודע בפורום פרשת הפדופיליה ברשת. הראו לי רשימת כינויים באי סי קיו ובמסנג'ר ושאלו אותי אם אני מזהה שמות. שאלו על שיחות אישיות שלי עם החשוד וכו'. גיליתי למשטרה פרטים שידעתי. בכל מקרה, החשוד לא היה שם אין מה לדאוג הוא כלוא. השאלות ששואלים הן לא חודרניות, פוגעות או כל דבר אחר. אני ממליץ לכולם לפנות למשטרה (בדחיפות) על כל דבר קטן שיכול לעזור. אפילו אם סתם דיברתם איתו, גם אני חשבתי שאני לא אועיל אבל אני מאמין שהועלתי, במיוחד לעצמי! אין חשש מלהיות מוזמנים לעדות בבית המשפט אבל זה יכול לעזור לעלות על פדופילים נוספים שנמצאים ברשת. באמת, תלכו לשם ותאמרו את כל האמת, אתם לא יודעים עד כמה זה חשוב. אם מישהו יוכל לצרף את הטלפון של רפי, אני אשמח.

../images/Emo18.gif הודעה חשובה לכולם

בימים הקרובים יקבלו חברי פורום רבים מכתב ממשטרת כפר סבא. במכתב אתם מוזמנים למתן עדות במשטרה. ההליך הזה אולי נשמע מפחיד אבל הוא פשוט ביותר. אני ממליצה כבר עכשיו ללכת לספר להורים על המכתב הצפוי להגיע בכדי למנוע פאניקה מיותרת ובכדי לפתוח אותם לנושא. בנוסף, למי שלא קיבל מכתב אך יש לו מה לספר, אין לכם מה לחשוש, דיברתי בעצמי עם רפי שוטר במחלק הנוער בתחנת כפר סבא והוא באמת מאוד רגיש ואמיתי. זה לא כמו בסרטים, לא תגיעו לחדר חשוך ולא יראו לכם אנשים שמתוכם תצטרכו לזהות מישהו. אתם מוזמנים לקרוא את ההודעה של עדי בנושא ולהבין עד כמה ההליך פשוט. עם כל הפשטות רצוי להבין עד כמה חשוב לתת כל עדות בנושא מכיוון שהגיעו כיום רק לחצי מכמות האנשים שאפי באמת דיבר איתם או יצר איתם קשר במהלך הזמן. עוד חשוב לציין ולחדד שוב את כללי הזהירות בנוגע למפגשים או שיחות עם אנשים באינטרנט. ברור לכולנו שהאיום לא הוסר וזה שנתפס אדם אחד לא אומר שכל הפדופילים ששם בחוץ נתפסו. חשוב לציין שאין לסמוך על אף אדם שאנחנו לא מכירים באופן אישי, גם אם הוא מספר לכם פרטים על עצמו שמורידים ממנו כל ספק, גם אם הוא יודע בדיוק מי אב הבית ואיפה הלוקרים בבית ספר שלכם- זה לא אומר כלום. אל תסמכו על אף אחד. פרסמתי כבר כללי זהירות על פגישות עם אנשים זרים ואני מקשרת שוב לאותה הודעה. מצ"ב עוד קישור שבו מופיעים קווי מצוקה, גם באינטרנט וגם בטלפון, אתם מוזמנים להתקשר או לשלוח הודעה באתרים שלהם, אתם יכולים שם לשמור על אנונימיות מלאה ובכך להוריד אבן גדולה מליבכם. מזמינה אתכם שוב על כל שאלה לפנות אלי כאן או במסר. ליאור.

אין לי שום קשר לפרשה,

אבל יש לידידה שלי קשר. והיא מבקשת לדעת: האם הורים חייבים ללוות את הילד למשטרה? אנא ענו בדחיפות!

אני חושבת שאפשר בלי ההורים

ההזמנה היא להורים ולילד. אבל נראה לי שעדיף להתקשר למשטרה ולבדוק. 09-7473300.

רציתי להוסיף תגובת אזהרה!

לא רק ילדים ובני נוער יכולים להוות לסכנה! זוכרים את המקרה של אופיר רחום בן ה16 מאשקלון? ערביה נוצריה מאיזור ירושלים שהתחזתה לעולה חדשה ממרוקו פיתתה אותו להפגש עימה במקום ציבורי ואחרי זה הסיעה אותו לכיוון השטחים ושם נרצח!!! הערביה -אנא מונה! תמיד להיות חכמים וזהירים לאנשים שלא מקרים גם אם הייתם איתם בקשר באנרטנט של איזה שנה!

chuti

New member
אימלהה

אני בכלל לא יצרתי קשר עם אף אפחדד ואם שולחים לי את מה שזה לא יהיה אני לא באה... בחיים לא הטרידו אותי

קודם כל

על פי חוק חובה להגיע להעיד ברגע שמזמינים אותך, דבר שני במידה ולא דיברת עם אפי מעולם אין סיבה שיפנו אליך.

chen010189

New member
אבל קיבלתי הזמנה ואני לא קשורה

(אם את מתכוונת למסר שהם שלחו) אני בכלל מחיפה, ולא הכרתי אותו בכלל... והוא גם אף פעם לא דיבר איתי

chen010189

New member
אני בכלל מחיפה...

כתבתי 2 הודעות ולא היה לי קשר איתו (למזלי) בכלל אז לא נראה לי שאני אוכל לעזור ובכל מקרה, מצאתי היום חברת מחשבים באיזור ירושלים שנקראת "אפי מחשבים"... לא יודעת אם זה עוזר, ואם הוא קשור לשם... אבל שיהיה

Adidason326655

New member
אם שלחו לך הזמנה

כנראה שאת כן יכולה לעזור. הם לא יבזבזו לא את זמנם ולא את זמנך סתם. משמע, את צריכה להגיע ולתת מידע. בהצלחה!

chen010189

New member
אבל אני לא יודעת כלום ../images/Emo12.gif

חוץ מזה הם שלחו מסר... וכתבתי פה 2 הודעות ורבע אני בכלל לא מכירה אותי, אין לי ממש מה להגיד להם... ואני לא אסע עד כפר סבא אם אין לי מה להגיד

שמע עדי הם שלחו את זה לכל מי

לכל מי שאי פעם כתב בפורום גם אני בקושי כותבת וקיבלתי זה מסר שהעבירו למלא אנשים זה לא שחייבים ללכת רק אם קשורים לזה איכשהו

למעלה