הודעה חשובה לכולם

כן הא... אני ממש מבואס מכל העסק

אף פדופיל לא מנסה להתחיל איתי.. המשטרה לא שולחת לי כלום.. מה אני עושה בכלל בעולם הזה...

ba r2 0 1 0

New member
גם אני מסרתי אתמול עדות במשטרה...!

והיה בסדר גמור וגם ממש קצר. באתי , שאלו אותי כמה שאלות וזהו....! מומלץ ללכת! מי שיש לו משהו להגיד (אפילו אם הוא רק שלח לכם מסרים כמו לי למשל... ככה למשל יידעתי אותם בדרכי הפעולה שלו... שהוא הציע עבודות, משחקי כדורגל משותפים וכו'...), גם אם ממש נראה לכם שאין לכם מה לחדש יכול להיות שאתם טועים..!!! נ.ב: אותי עדי לא הצליחו לשחד בקולה! קיבלתי מחשב נייד (הם מצאו הרבה כאלה בבית של אפי אז לא היה איכפת להם לחלק!
)

אני חוזר על המסר של בר!

חשוב מאוד מאוד להעיד, וגם לשתף את ההורים! לא לפחד, זה לטובת כולם, וחייבים להבין שאין ממה לפחד.

סנאי נדיר

New member
שאלה.

הבנאדם החליף איתי 3 מסרים על הצעת עבודה, לא היה שום רמז מיני עדיין יש צורך להעיד? אני חייל שעומד להשתחרר. הוא הציע לי עבודה עם המגנטים הדפוקים שלו

ba r2 0 1 0

New member
כן גם לי הוא הציע לעבוד אצלו....אבל

אם זה באמת כל מה שהוא אמר אתה יכול גם רק להתקשר אל המשטרה... הטלפון צורף פה פעמים רבות, אך אם עדיין לא תמצא אותו תכתוב ואני אוסיף.

מה שיותר מידע - יותר טוב!

תמיד מומלץ ליצור קשר עם רפי ממחלק הנוער (בנאדם ממש נחמד!) ולספר לו את כל מה שיודעים.

ba r2 0 1 0

New member
חשוב מאוד...../images/Emo70.gif שאלו אותי על זה

במשטרה...! כמו שעומרי אמר תצרי קשר עם רפי. אם את לא מוצאת בין השרשורים את הטלפון תכתבי ואני אוסיף.

פרם שי

New member
ואו, אני לא מבקר קצת...

ומגלה שהעולם , בערך, התהפך? אני מקווה שאתם בסדר, ושמי שחווה חוויה קשה יתגבר וילמד ויצמח ממנה במהרה. צר לי לשמוע על מה שארע, ומקווה רק לטוב מעתה.

D o o S h a

New member
איך שולחים מכתבים?? ולמי??

אני למשל ממש לא קשורה לפרשה, ולא ידעתי עליה,גם אחרי שהיא קרתה. אז איך האם הם ישלחו גם לי זימון?? ואיך הם יודעים איפה אני גרה?

כל הכבוד עדי

עדי סייע היום לילדים שנפגעו,וסייע למחלק הנוער בהמשך החקירה,קחו כולם לתשומת ליבכם שככה צריך להתנהג,אין מה לחשוש מההורים,מהמשטרה או מאפי,כולנו בצד שלכם. עדי ביקשת את מספר הטלפון 09-7473416 לכל בקשה

למעלה