סיכום שבועי לפניך!

OpenYourEyes

New member
../images/Emo18.gifסיכום שבועי לפניך!../images/Emo18.gif

שיר/י השבוע שלכם (של קרן): שיר/י השבוע שלכם (לא של קרן): תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/אלגברה לינארית/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: מאכל השבוע שלכם: בילוי השבוע שלכם: פאדיחת השבוע שלכם: סקופ השבוע שלכם: ציטוט השבוע שלכם: דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע: משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: משהו שיש לכם להוסיף ואתם חושבים שזה לגמרי ליאון שניידרובסקי: אתם מוזמנים להעניק
למי שבא לכם, סתם כי תפוז לא טרחו להוריד את האייקונים של חגי תשרי

ady18

Well-known member
השבוע...

שיר/י השבוע שלכם (של קרן): לשם שיר/י השבוע שלכם (לא של קרן): NORAH JONES - TURN ME ON MOBY - LIFT ME UP תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/אלגברה לינארית/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: מאכל השבוע שלכם: מקדולנד\לביבות בילוי השבוע שלכם: הופעה של מירי מסיקה פאדיחת השבוע שלכם: סקופ השבוע שלכם: ציטוט השבוע שלכם: דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע: משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:הופעה של נורית גלרון

"כי זאת תקופה של שינויים, צריך לקחת החלטות"

שיר/י השבוע שלכם (של קרן): תקופה של שינויים שיר/י השבוע שלכם (לא של קרן): השירים מההופעה אתמול של מירי תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: מיקי
משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: הופעה של מירי. חיבוק ממירי
עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/אלגברה לינארית/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו:קניתי היום שני ספרי קריאה
מלחמת כריות עם בן זוגי מאכל השבוע שלכם: לחם גזר שאפיתי בילוי השבוע שלכם: הופעה של מירי שופינג בקניון גבעתים (יום אחרי יום ברציפות) פאדיחת השבוע שלכם: מירב טוענת ששאלתי את מירי איפה מיקי זו פאדיחה אני לא מסכימה
סקופ השבוע שלכם:תהיה הופעה שמיקי ינגן עם מירי.
ציטוט השבוע שלכם:"איפה מיקי
" דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע:כאבים.שבוע עמוס. הכנה לאסיפות הורים שתהיה ביום ראשון. יומיים של חוסר אפשרות לעשות כל פעילות בנק (הפועלים) זה היה מעצבן
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:הופעה של קרן חתונה של חברים משהו שיש לכם להוסיף ואתם חושבים שזה לגמרי ליאון שניידרובסקי:אינה עפה ביום שלישי
אחר כך שפרע
או שאולי קודם שפרע צריכה לעוף
אתם מוזמנים להעניק
למי שבא לכם, סתם כי תפוז לא טרחו להוריד את האייקונים של חגי תשרי
למירב
לעינת אבל לא להדס
(את זה ש- ורד תיתן לה
)
ל- ורד , אבל עם תולעת בפנים כי עלה לה האגו לאף ("תבואו להגיד לי שלום"
סליחה
תבואי את להגיד לי שלום, "והדרת פני זקן מוכר לך
")רק כי היא חושבת שאני כועסת עליה

ה 22

New member
באיזו נחרצות "אבל לא להדס../images/Emo70.gif"../images/Emo15.gif

הסבר מפורט : בפורום מ. מסיקה

I מ י ר ב I

New member
סופ"ש נעים../images/Emo13.gif

שיר/י השבוע שלכם (של קרן):רצה הביתה שיר/י השבוע שלכם (לא של קרן):בסוף היום אני צריכה אותך-ריקי גל תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף:משהו שמצאתי היום בעיתון "תרבות" של מעריב.מדור החמישיה של מנחם בן
משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע:רנין עפה מבית האח הגדול
עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/אלגברה לינארית/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו:דיסק האוסף של טייק דאת' מאכל השבוע שלכם:שקשוקה בילוי השבוע שלכם:הופעה של מירי בחמישי ולפגוש כמה חברים טובים פאדיחת השבוע שלכם:אינה מהאח הגדול,כמה סתום בן אדם יכול להיות??????????? סקופ השבוע שלכם:התמכרתי לאח הגדול ציטוט השבוע שלכם:אינה,כל קרמבו זה אותו טעם
דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע:הפיגועים במומביי משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:הופעות,סוף סוף! משהו שיש לכם להוסיף ואתם חושבים שזה לגמרי ליאון שניידרובסקי:כמו משוגעת,שורטת קירות
אתם מוזמנים להעניק
למי שבא לכם, סתם כי תפוז לא טרחו להוריד את האייקונים של חגי תשרי-ענבר עם הקוביות

galgold3

New member
../images/Emo88.gif עונה ../images/Emo70.gif

שיר/י השבוע שלכם (של קרן): לרוץ לרוץ (נוסטלגיה) שיר/י השבוע שלכם (לא של קרן): הגשמה עצמית-ארי ברמן תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: - משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: המורה שלי לשל"ח עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/אלגברה לינארית/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: טיולים זה ה-דבר ! מאכל השבוע שלכם: אוסובוקו בילוי השבוע שלכם: - פאדיחת השבוע שלכם:- סקופ השבוע שלכם:
שני אחים שלי בצבא
אח שלי התגייס ביום שני.. ועוד אח ממזמן.. ציטוט השבוע שלכם: "אני לבד בביתתתתת!!!!" דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע: המחנכת שלי! היא פשוט שונאת אותי
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: טיול. ויש מצב הופעה של קרן :) משהו שיש לכם להוסיף ואתם חושבים שזה לגמרי ליאון שניידרובסקי: שני ילדים מהשכבה שלי יצאו מהארון
אתם מוזמנים להעניק למי שבא לכם,
סתם כי תפוז לא טרחו להוריד את האייקונים של חגי תשרי
למורה שלי לשל"ח שבאמת עשתה לי את השבוע
ולכל מי שירצה ..
לכל מי שרוצה מתוק ואין לו שוקולד

BRANGELINA

New member
של"ח=שיעור לא חשוב

סתאאםםם של"ח-שדב לאום חברה או של"ח וידיעת הארץ זה אומר שכל הזמן מטיילים לומדים לנווט ומבקלים אקסטרה ציון טוב בתעודה כיף כיף כיף! במיוחד עם מורה שקוראים לו סרג'יו וכל השיעור אנשים אומרים לו לסרג'יו פנית,לא טעית! או במקרה שלי לא לעשות כלום ולקבל 100 ..בגלל המשצ"ים... שיעור חופשי...או טיילת..ללכת ולחזור ד"א יש לך מורה לשל"ח..זה דבר נדיר ביותרררררררר אין הרבה מורות נקבות לשל"ח מאיפה את ואיך קוראים למורה אולי אני מכירה

galgold3

New member
../images/Emo9.gif

פשוט המורה הזאת הגנה עלי והיא הכי עוזרת לי בעולם

galgold3

New member
אני מכפר סבא

וקוראים לה קרן
התכוונתי לשם.. *דרך אגב אני מקבלת 100+++++ אני המשצית המצטיינת

BRANGELINA

New member
המורה שלנו כבר שונא את כל המשצי"ם...חח