סיכום שבועי לפניך!

veredmp

New member
יעלי!

מזל טוב על סיום הטירונות (וזה בסדר, אף אחד לא באמת לומד למבחנים האלה........) והמון בהצלחה בקורס. שיהיה לך סופ"ש מהמם!

Rony 05

New member
אני למדתי!

וכל מי שהיה איתי בטירונות(כמעט) את מדברת פה על טירונות מודיעין, זה אנשים שבד"כ חשוב להם ללמוד....

Rony 05

New member
התכוונתי שחשוב להם להצליח

ולהגיע לתפקיד שמוינו אלייו...נו הבנת....... ללמוד זאת הדרך להגיע לזה....

I מ י ר ב I

New member
יהיה לך כיף, מנסיון!

בהתחלה יהיה מעיק אבל אחכ לא תצטערי על שניה שהיית שם.

shir828

New member
שבוע סוף><"

שיר/י השבוע שלכם (של קרן): שיר קצר (בעיקר ה"לה, לה, לה..") שיר/י השבוע שלכם (לא של קרן): שוב- יוני בלוך ואפרת גוש
אתמול שלחו לי אותו. כמה חשקתי בו! תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: הגרעינרים עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/אלגברה לינארית/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: הכנס טרומ"פים
והפעולה מאכל השבוע שלכם: סופלה שוקולד חם של מקס ברנר [מעכשיו] בילוי השבוע שלכם: פעולה , כנס ט' , מקס ברנר פאדיחת השבוע שלכם: הנאום שלמועצתלמידים... סקופ השבוע שלכם: שיעורים מתמטיקה עושים לי לא טוב כנראה
אני מתחרפנת בקלות שם... ציטוט השבוע שלכם: היו מלא ציטוטים במתמטיקה אבל אני מזה לא זוכרתXDD דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע: "מיה חוזרת עוד שבועים"
אחותי לא חוזרת היום, כי סגרו את השדה תעופה בתילאנד. משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: מבחן באנגלית , לסיים יומן קריאהS: , פעולה משהו שיש לכם להוסיף ואתם חושבים שזה לגמרי ליאון שניידרובסקי: קוואה? אתם מוזמנים להעניק
למי שבא לכם, סתם כי תפוז לא טרחו להוריד את האייקונים של חגי תשרי
לתפוז- כי הם קצת טיפשים
ל... ןעויקר םןכנשד

זה 'נה נה נה' ולא 'לה לה לה'../images/Emo3.gif

שוב שיר מדהים! למרות שאת הביצוע של אפרת ויוני אני קצת פחות אוהבת מהמקור. ואי בא לי הופעה של יוני*.* עברה שנה ו3 חודשים מהאחרונה שהייתי\: מקס ברנר שליטעעעע[
] ואוף טוב שלא הייתי שם איזה חודש>; שבוע טוב נש3>

I מ י ר ב I

New member
לא למדת על אותיות למנ"ר?

גם בערבית בשיחה עצמה שזה מהיר אפשר להתבלבל בין האותיות האלו.

סתיוי15

New member
כמה זמן לא סיכמתי שבוע..

שיר/י השבוע שלכם (של קרן): מתקשר אלי שיר/י השבוע שלכם (לא של קרן): מה עוד ביקשת - אריק ברמן תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: אני באירוע של חברים טובים... משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: וואי מלא.. אמא קנתה לי MP4
אבא מסכים להזמין לי כרטיס לפסטיבל שירי הילדים (בכלל לא הי'ה צריך לשכנע
) אמא מסכימה לי ללכת להופעה של נורית גלרון שמארחת את קרן גיליתי הופעה של מירי בחנוכה שבע"ה אני אוכל ללכת אלי'ה הלכתי עם אמא במוצ"ש שעברה להצגה של זאב רווח - 'מזל שעשני אישה'.. הי'ה מצחיק ועוד כל מיני..
עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/אלגברה לינארית/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: הספר 'רעלה של ורדים' מאכל השבוע שלכם: תפוח ובננה בילוי השבוע שלכם: כל מיני... D: פאדיחת השבוע שלכם: לא זוכרת שהיתה סקופ השבוע שלכם: בנוגע להופעות
ציטוט השבוע שלכם: 'אז הי'ה זרע, וביצית... אנחנו לא נחשוב מה ה'הורים שלכם עשו כדי שזה יקרה' 'אז בקיצור שני ה'הורים שלכם, בדרך כלל זה שני'ים, אפילו אם השתתפו יותר משני'ים ביצירה שלכם..' המורה לביולוגי'ה
דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע: אין משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: חברה הזמינה אותי אלי'ה לשבת (סוף סוף מישהי שומרת שבת שאפשר להעביר אצלה את השבת..) היא תימני'י'ה, הזמינה אותי לאכול קובנה בשבת בבוקר
משהו שיש לכם להוסיף ואתם חושבים שזה לגמרי ליאון שניידרובסקי: מנחםםםםםםםםםםםםםםםםםם אתם מוזמנים להעניק
למי שבא לכם, סתם כי תפוז לא טרחו להוריד את האייקונים של חגי תשרי
ווה האעאה האעהאעא לכולם שי'הי'ה שבוע טוב ושנשמע בשורות טובות

אני הזמנתי היום לפסטיבל שירי הילדים

דרך הסתדרות המורים 82 ש"ח לכרטיס באסה שזה שורה 19 נתמודד

השבוע שלי../images/Emo202.gif

שיר/י השבוע שלכם (של קרן): הכתף של תל אביב (אם ככה קוראים לו...) שיר/י השבוע שלכם (לא של קרן): ולרגע נדמה.. פשוט מהפנט משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: משהו שעשה לי את השבוע... WOW, שרתי בעצרת ליום המאבק באלימות נגד נשים וזאת היתה פשוט הגשמה אדירה בשבילי ואני יודעת כמה שזה נתן להרבה אנשים שדיברו אותי אח"כ, אז זה מה שעשה לי את השבוע, בעיקר הבחורה שביקשה ממני חיבוק בסוף הערב
עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/אלגברה לינארית/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: הופעה של מירי מסיקה בצוותא, היה מדהים, מצמרר, מרתק, מצחיק, היה פשוט ערב של כיף מאכל השבוע שלכם: קרמבו מוקה בילוי השבוע שלכם: זה גם עבודה אמנם, אבל הופעה של "שווים" ברדיו בר קשת, היתה פשוט חוויה פאדיחת השבוע שלכם:היתה לי תאונת אמבטיה
סקופ השבוע שלכם: עפר בשן ומירי מסיקה נסעו פעם לירושלים רק בשביל לשתות קפה.. אחרי ששתו בדרך, החליטו לוותר על הנסיעה
ציטוט השבוע שלכם: מלאך לא ישווה לך
דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע: לא שהייתי מוכנה לוותר על האזכרה של סבא שלי, אבל הייתי מוותרת על זה שיש אזכרה...
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: שיחת אימון עם מנחה פורום מחו"ל שאני מאוד אוהבת

למעלה