שרשור עובדות

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo180.gif../images/Emo42.gifשרשור עובדות../images/Emo42.gif../images/Emo180.gif

(באדיבות המגזין ראש1 +הערות שלי בסוגריים...וגם תודה רבה ומיוחדת לקרן2 ששלחה לי את הכתבה luv ya
)
חברי הלהקה הם אדם לוין (שירה, גיטרה והנהגה באופן כללי
הנהגה?!),ג'יימס ולנטיין (גיטרה), ג'סי קרמייקל (קלידים), מיקי מאדן (באס) וריאן דוסיק (תופים. (ג'סי וריאן מלווים את אדם בשירה)
כל חברי מרון 5 הם בני 25, מלבד דוסיק הזקן - הוא כבר בן 26! (הוא לא זקן, הוא בוגר
)
כל אנשי הלהקה מתגוררים בלוס אנג'לס, והם חברים טובים מאז ימי חטיבת הביניים. (חוץ מג'יימס, שהם הכירו אותו שהם היו בלהקה הקודמת).
שמה הקודם של הלהקה היה "קארא'ס פלאוורס" (הפרחים של קארה
). הלהקה הופיעה בפעם הראשונה ב1995 בלוס אנג'לס, וב1997 היא הוציאה את אלבום הבכורה שלה, "דה פורת' וורלד" (העולם הרביעי.)
עם סיום התיכון,עברו חברי ההרכב לניו יורק, שם למדו יחד בבית ספר למוזיקה. (מפגרים, שכחו לציין מי!..אדם וג'סי עברו לניו-יורק, מיקי וריאן למדו בUCLA שבלוס אנג'לס
).
ב-1999,אחרי שלא כל כך הלך להם, החליטה הלהקה לנטוש את חברת התקליטים שלה, "ריפרייז", ולפתוח דף חדש. זה התבטא בשילוב אלמנטים של אר-אנד-בי ונשמה במוזיקת הרוק שלהם. באותה התרופה הצטרף ולנטיין ללהקה, היא הוחתמה בחברת התקליטים "אוקטון רקורדס" (מיזם משותף של חברת התקליטים הנחשבת, ג'יי רקורדס) ושמה הוחלף למארון 5. (אין לי מה להעיר
)
האלבום ה"אמיתי" הראשון (היחידי, בינתיים) של מארון 5, "סונגז אבאוט ג'יין" (שירים על ג'יין), יצא ביוני 2002, ממנו לקוחים הלהיטים "דיס לאב" ו"הארדר טו ברית". רק לאחרונה הפכו השירים הללו ללהיטים באירופה. הסינגל הבא של הלהקה, גם הוא מאותו אלבום, יהיה "שי וויל בי לאבד".
ומי זאת ג'יין, אתם שואלים? ובכן, היא אקסית של אדם, וזו שהעניקה לו השראה בכתיבת האלבום. "בכל שיר יש לפחות שורה אחת עליה" ,אמר הסולן.
הסרט האהוב על אדם: "ספרות זולה". הצבע האהוב עליו: כחול. מספר המזל שלו: 22.
אדם וריאן נולדו בלוס אנג'לס,קליפורניה;ג'יימס בלינקולין, נברסקה;ג'סי בבולדר,קולורודו;ומיקי באוסטין,טקסס.
בימים אלה ממש נמצאת מארון 5 בסיבוב הופעות אירופי. ביולי היא חזרה להופיע בארצות הברית. (כתבה ישנה
).
אפשר לשלוח אימייל מעריצים ללהקה בכתובת :[email protected] (כתובת מקורית..ח).
הבחורה שמופיעה בקליפ "דיס לאב" היא חברתו הנוכחית של אדם. (
)
לאדם וג'סי יש קעקועים של יונה על הכתף השמאלית שלהם. לאדם יש קעקוע נוסף על כתפו הימנית, שעליו מופיעות המילים "לוס אנג'לס". (תוספת: יש להם קעקוע נוסף של הספרה 10 ברומאית, שהם עשו לרגל ציון 10 שנים שהם ביחד כלהקה).
מארון 5 חיממה בעבר הופעות של מישל בראנץ' ושריל קרואו. (ושל ג'ון מאייר, וג'יסון מארז, וקאונטינט קרוז).
האלבום הבא של הלהקה ייצא ב2005. (זה נראה כ"כ רחוק
)
לג'יימס יש בקשות מאוד מוזרות מהמעריצים שלו:"פעם כתבתי באתר האינטרנט שלנו שאני רוצה שמעריצים יביאו לי גרביים", הוא סיפר. "עכשיו יש לי מספיק זוגות גרביים לכל החיים". (שרוט
).
אם תשאלו את אדם, עם מי הוא רוצה לעבוד, אז הוא יענה ללא היסוס עם הנפטונז. לדבריו, "זה יהיה גאוני!".
השחקנית האהובה נטלי פורטמן היא מעריצה נלהבת של הלהקה. (וגם ג'יי' ג'ילנהל, קריסטין דאנסט, אליג'ה ווד...והרשימה ממשיכה
).
באחת ההופעות האחרונות של מארון 5 בהוליווד, הקהל שר כל כך חזק, עד שלא שמעו את הלהקה עצמה! "אפילו היו כמה אנשים בקהל שבכו", אמר אדם. "זה שיגע אותי לגמרי. מי יודע, אולי סתם נכנס להם משהו לעיניים?". (מתי דבר כזה יקרה כאן?
) זהו...קריאה מהנה...ותרגישו חופשי להוסיף עוד עובדות!

NoWords

New member
../images/Emo6.gif

ג'יימס קרע אותי
איזה מותק הוא
ואדם גם הצחיק, בשורה האחרונה
תודה רבה לך אישה נחמדה
תגידו מישהו פעם שלח פה אימייל לכתובת שצוינה למעלה וענו לו
חשוב לי לדעת

SShiRaS

New member
צריך להציף אותם באימיילים

שיבואו להופיע כבר בישראל! בכתבה שפורסמה ב7 לילות בידיעות של שבוע שעבר ראיינו את ריאן והם אמרו שהם מאוד היו רוצים לבוא לישראל ולהופיע.. אם יבקשו מהם!! נו אז יאללה

rockchick5

New member
תנקקקסס!../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif../images/Emo118.gif

היה כזה דומה גם במעריב לנוער לא?
תודהה!!

CiNdErElLa3887

New member
יו אר וארי וולקם..:)

כן היה משהו דומה במעריב לנוער...מעניין מי העתיק ממי

funkygirll

New member
../images/Emo51.gif שבוע שעבר...

היה בעיתון ריאיון עם המתופף שלהם שכחתי את שמו. והוא אמר שהם היו רוצים להופיע בישראל. וגם רוב חברי הלהקה יהודים,בינהם אדם.

Michal Bloom

New member
../images/Emo141.gifיאיי../images/Emo99.gif

תודה על האינפורמציה
... אלייז'ה ווד מעריץ אותם
? מושלם שלי...
...

CiNdErElLa3887

New member
ווקשע..כן..הוא ועוד הרבה..:)

אני אביא יום אחד את הרשימה המלאה..חח... הוא גם אמר את זה יום אחד שהוא הנחה בטיארל..איזה ממי הוא
ד"א..מה אתם עושים ביום ספוקי שכזה?.אני עוד מעט זזה לחברה למרתון של סרטי אימה בHOT

KerenWelling

New member
כתובות כאן שטויות

ומשום מה, הכל פה נראה לי מאוד דומה לכתבה שאני כתבתי על מארון5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה