עוד שבוע חלף לו.. בואו לסכם!

מסכמת

שיר השבוע של נועם: יופי שיר השבוע בכלליות: ושוב, לא היה לי יותר מדי זמן לשמוע מוסיקה לצערי הרב מאוד........ אומן השבוע: נועם, ללא ספק...... הופעת השבוע: לא הייתה..... התקציב שלי צועק הצילו כל פעם שאני חושבת על הופעה תמונה מיוחדת שהעלתה לכם חיוך השבוע: המחשב שלי עדיין בתיקון.... סופ"ש הבא הוא כבר יחזור (אני מקווה) משהו טוב שקרה השבוע: דיברתי עם נועם היום.... עשה לי טוב..... משהו טיפה פחות טוב שקרה השבוע: פסיכומטרי.., זה ללא ספק הדבר הכי נורא שעשיתי אי פעם.... זה קורס נוראי! אל תעשו את זה אם אתם לא חייבים.... מאכל שבועי: גרנולה מסקנה שבועית: גרנולה זה טוב תכנונים לשבוע הבא: בעיקר עבודה, שיורי נהיגה ופסיכומטרי........

שיואו.../images/Emo41.gif

שיר השבוע של נועם: סתם.. שיר השבוע בכלליות: התאבדות, מגיע לך יותר-אביב גפן
אומן השבוע: לוידעת.. או אביב או נועם.. הופעת השבוע: אביב בזאפה, ואפילו לא הייתי שם.. אבל התאבדות *-* תמונה מיוחדת שהעלתה לכם חיוך השבוע: משהו טוב שקרה השבוע: הייתי עם אמא בקריון ובים
משהו טיפה פחות טוב שקרה השבוע: שבוע לבד כזה..
מאכל שבועי: בריזר! מסקנה שבועית: לדעת להחזיר אהבה.. זה כל כך חשוב. תכנונים לשבוע הבא: אולי עיר הנוער, הופעה של כפיר אפשטיין בכרמיאל
ונטע וענברי באות הודגש באמצעות מדגישומטיק

inbarIL

New member
"ואני שומר עלייך כמו שמלאכים שומרים" ../images/Emo23.gif

באתי לבקר
שיר השבוע של נועם:לעוף
שיר השבוע בכלליות:יש מלא
רגע נעשה מסודר
Lifehouse- Take me away [גם אקוסטית גם חשמלית], Storm [אקוסטית], Whatever it takes, Broken, You and me [
], You belong to me, Everything, First time ואמ נדמה לי שזהו:) כפיר אפשטיין- לבד, והלילה יעבור לו, ליפול, אושר ועצב, רק תבקשי, לילה ויום
עברי לידר- להבין את המים
, השיר ששרת לה, זלא"ד, פלרמו, הזמן עכשיו..כל זלא"ד בקיצור
ממ מה עוד? Ronan keating- When you say nothing at all אוח אוח
, דניאל סלומון- עדיף, הייתכן, בא מעפר
..אביב- עורי עור, זה רק הלב שכואב לך..מממממ ועוד שניים מסוימים שלי
. אה וקצת מוניקה סקס ואביתר בנאי וקולדפליי
וזהוD:
אומן השבוע:Lifehouse
הופעת השבוע:
תמונה מיוחדת שהעלתה לכם חיוך השבוע:מהיום האחרון
משהו טוב שקרה השבוע:שוויץ, שיחות, אמא, סרטים, מוזיקה, לחזור הביתה, ספורט אתגרי, לפגוש אנשים טובים
משהו טיפה פחות טוב שקרה השבוע:
מאכל שבועי:פיצה
מסקנה שבועית:וואו, שוויץ מלאה חתיכים. זה מטורף. כל אחד יותר מהשני. זה להסתכל ולבהות
אה, ושאני צריכה לחייך יותר
תכנונים לשבוע הבא:הופעות של איתמר ואביב ואז של כפיר
..כרמיאל וכפר ורדים ויבנה ופשוט להנות:) "And I will walk on water" אז מה, להתחיל לבוא יותר? :)

inbarIL

New member
ועוד אחת../images/Emo3.gif

כשחיכינו לבאנג'י..עכשיו, אליי לא צריך לשים לב, אלא להוא עם החולצה הירוקה שלידי
תכירו, זה הדבר הכי סקסי שאי פעם נולד

inbarIL

New member
בהתחלה לא הבנתי, עד שקלטתי

שזה בגלל סער ולא בגללי

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif

שיר השבוע של נועם:דמעות יבשות, כנראה!! שיר השבוע בכלליות:the truth, please שניהם של הזמר המדהיםםם alex band היה הסולן של דה קולינג.. אומן השבוע:אלקס באנד ללא ספק!! הופעת השבוע:נופ
אלא אם כן מחשיבים את ההופעה שעשיתי בחדר..XD
תמונה מיוחדת שהעלתה לכם חיוך השבוע:אני מעדיפה לא להעלות אותה חח משהו טוב שקרה השבוע:היה כזה? לא יודעת.. היה שבוע משעמם ממש!! אולי היציאה עם דאל ומיני.. חחחח היה שלב שהתחלנו לשיר ברחוב שירים של נועם.. חח היה נחמד+ משהו טיפה פחות טוב שקרה השבוע:מממ..שיום אחרי זה לא הלכנו לקריוקי עד שמצאנו..הוא! וזהו נראה לי.. מאכל שבועי:סוג של מוקפצים.. מסקנה שבועית:פייסבוק זה ממש מגניב! תכנונים לשבוע הבא:חפיפה(?), מפגש(?), לישון אצל שני(!), לקנות מכנסון לים(!!), לצאת עם נטע.. ועוד ועוד.. לעשות שרשרת, להעתיק את הפרסומת של קונברס אולסטאר ולעשות אחד לחדרררר

הילי החמודה:)

שיר השבוע של נועם: גלים שיר השבוע בכלליות: אלימות!-אביב גפן אומן השבוע: אביב גפן הופעת השבוע: זאפה הרצליה תמונה מיוחדת שהעלתה לכם חיוך השבוע: משהו טוב שקרה השבוע: הופעות.. משהו טיפה פחות טוב שקרה השבוע: עומס.. מאכל שבועי: שוקולד מסקנה שבועית:..אני עייפה מידי בשביל לחשוב תכנונים לשבוע הבא: לעבוד(?)

למעלה