התפקדות מרץ

BadtotheBone

New member
זה היה מופנה אליי או לנעה?

בכל מקרה אם זה היה מופנה אליי אז אני בקש"ח בחיל הים

RayoDeLuz

New member
אוףףף עוד 5 שבועות זה נגמר ../images/Emo10.gif

כללי- שם- קרן :) זכר\נקבה- עדיין לא בטוחה
(סתם נקבה) גיל- עוד פחות מחודשיים 19
תאריך לידה- 27.4 כיתה- ח'..
(מה מותר לדמיין לא?... חחח אני באונ' שנה ראשונה למעוניינים) מיקום גיאוגרפי- קנדה
מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- הכל.. מי שרוצה יודע..
החודש הקודם- דבר טוב שקרה- אווו המון דברים.. לא יכולה לזכור עכשיו חח... דבר רע שקרה- כנל
סרט החודש- הוא לא בקטע שלך וCONFESSION OF SHOPAHOLIC סדרת החודש- גוסיפ אין ספק... אלבום החודש- FEARLESS של טיילור סוויפט שיר החודש- יש כמה זמר\ת החודש- טיילור סוויפט, אשלי טיסדל וונסה הדג'נס להקת החודש- אין ספר החודש- אין מאכל החודש- פיצה אירוע מיוחד שהייתם בו- שומדבר מעניין.. החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- לאחותי ולאבא שלי יש יומולדת. משהו רע שהולך לקרות- MIDTERM
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- כל האלבומים שיש לי חח ספר שאתם מתכוונים לקרוא- לא יודעת מה עדיף פברואר או מרץ- פברואר כי אני חוסכת כסף
מתחפשים בפורים?אם כן למה- לא מה תעשו בפורים? לא יודעת.. מתי זה בכלל?

Just Freckles

New member
../images/Emo195.gifמתפקדת

כללי- שם- נויה זכר\נקבה- נקבה
גיל- 14 תאריך לידה- 29.1 כיתה- ח' מיקום גיאוגרפי- מרכז
מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- מסרים
החודש הקודם- דבר טוב שקרה- אוו המון דברים. מי זוכר? דבר רע שקרה- כל מיני דברים קטנים ומעצבנים, שום דבר משמעותי. סרט החודש- לא ראיתי סרטים בכלל
סדרת החודש- חברים
(לא ראיתי גוסיפ\אבודים כבר חודש! זהו, יום שבת אני חורשת עליהם
) אלבום החודש- שיר החודש- Near to you, Almost lover- A fine frenzy זמר\ת החודש- להקת החודש- A fine frenzy ספר החודש- Breaking Dawn, יומני הנסיכה 10 מאכל החודש- כל מיני וופלים בלגיים ממקס ברנר
אירוע מיוחד שהייתם בו- יומולדת לחברה החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- סמינר הבטחה בצופים סוף סוףףף, יומולדת לחברה טובה, פורים, טיסה לרומא :) משהו רע שהולך לקרות- מבחנים, מבחנים, ותנחשו מה? מבחנים.
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- מה שיהיה ב-MTV
ספר שאתם מתכוונים לקרוא- אוו יש המון. מה עדיף פברואר או מרץ- מרץ מתחפשים בפורים?אם כן למה- אני וחברה מתחפשות ללפריקונים, שזה שדונים איריים חמודים כאלה שמחכים בסוף הקשת ושומרים על זהב. לא נשמע משהו, אבל זה יוצא יפה
מה תעשו בפורים? יש לנו הפנינג בבצפר,ובעדלאידע השבט שלי לוקח חלק ממש גדול- אז יש לי הרבה ימי עבודה ואני בטח אהיה ביום שני כל היום בעדלאידע
חודש טוב לכולן

Robin Sparkles

New member
אה ולפרקונים זה מגניב!../images/Emo13.gif

תשיגו את הכבוע הגדול הזה שיש להם זה הכי שווה...

Just Freckles

New member
את יומני הנסיכה

קנו לי בחו"ל כי ביקשתי.. לא היה לי סבלנות לחכות יותר
אבל בטוח זה יגיע לארץ בקרוב. ותודה, חשבנו על התחפושת מלא עד שהגענו לזה
. וקנינו כובעים, זה יוצא ממש מגניב :)

Galuush

New member
סתם שאלה...

בBreaking dawn- הכריכה שלך היא חלקה ששם הספר כתוב בלבן או שהוא כתוב בכסף? כי היום קניתי את breaking dawn ואני רוצה כנראה להחליף (כן... כן... אני הזויה) לאחד שהכתובית שלו בצבע כסף.. שיהיה כמו הכריכה של השלושה האחרים

Just Freckles

New member
הוא כתוב בלבן :)

האמת שזה לא ממש מפריע לי. כל כך מיהרתי להתחיל לקרוא שמצדי יכל להיות כתוב שם כל דבר

BadtotheBone

New member
אז מה? כנראה שאני מצטרפת הה?

מסתבר.. כללי- שם- אלי זכר\נקבה- נקבה גיל- 21 תאריך לידה- 18.10 כיתה- מזמן כבר לא מיקום גיאוגרפי- מרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- את הפייסבוק סגרתי, ומסנ' \ AIM שזה כמו ICQ שלחו הודעה פרטית ואני אתן בכיף החודש הקודם- דבר טוב שקרה- לא זוכרת. פאדיחה. דבר רע שקרה- האמת שגם לא זכור לי סרט החודש- הסיפור המופלא של בנג'מין באטן, ההחלפה, ויקי כריסטינה ברצלונה ודמדומים סדרת החודש- חברים אלבום החודש- כלום נראה לי שיר החודש- falling in love again זמר\ת החודש- אין כ"כ להקת החודש- ספר החודש- angles and demons מאכל החודש- קולה זירו אירוע מיוחד שהייתם בו- חתונה של חברה החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- לא ברור עדיין משהו רע שהולך לקרות- כלום אני מקווה אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- מקום לצידך של דור דניאל ספר שאתם מתכוונים לקרוא- מכתב בבקבוק מה עדיף פברואר או מרץ- פברואר יותר קצר אז יותר שווה לא? מתחפשים בפורים?אם כן למה- לא יודעת עדיין מה תעשו בפורים? אני בטח אצא, ואבוא לבסיס מחפושת משו בקטנה חח תקבלו אותי?

happy apple

New member
מתפקדת קצת באיחור

כללי- שם-שירן זכר\נקבה-נקבה גיל-18 תאריך לידה-28.10 כיתה- סיימתי לפני צבא מיקום גיאוגרפי-מרכז ישראל מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- מי שרוצה להוסיף פייסבוק shiran lev החודש הקודם- דבר טוב שקרה-הופעה של עברי לידר טסתי לברצלונה , יצאתי הרבה , התחברתי ממש לאנשים בעבודה , אומנם ב31 לינואר אבל עברתי טסט דבר רע שקרה- דייט גרוע , ההבנה שעוד מעט מתגייסת די בלחץ מזה סרט החודש- נער החידות ממומביי סדרת החודש- חשופים חח חולה על זה , הבורר , וסדרה שראיתי בVOD כן המפקדת בת 3 פרקים מערוץ 8, על טירונים ממש קשים שבאים ממשפחות לא טובות עם עבירות במשטרה ומ"כיות צעירות שמתמודדות איתן , וזה רק גרם לי יותר להתרגש מהגיוס ומזה שאני הולכת להיות מ"כית אלבום החודש- אין שיר החודש- יש מלא זמר\ת החודש-akon ועברי לידר להקת החודש-אירוסמית! ספר החודש- לא קראתי מאכל החודש- המבוגר טעים טעים אירוע מיוחד שהייתם בו-לא הייתי החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- שהגיע הזמן להתגייס משהו רע שהולך לקרות-עומדת להתגייס ולעזוב את העבודה אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- אין לי מושג כול מה שישי באייפוד ספר שאתם מתכוונים לקרוא- לא נראה לי יהיה לי זמן מה עדיף פברואר או מרץ-כרגע פבואר מתחפשים בפורים?אם כן למה- לא מתחפשת מה תעשו בפורים? לא נראה לי אצא למסיבת פורים לא יודעת...

Maayang4

New member
חדשה.

כללי- שם-מעיין זכר\נקבה-נקבה גיל-17 תאריך לידה-20.2.92 כיתה-י'א מיקום גיאוגרפי-מרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-לא.. החודש הקודם- דבר טוב שקרה-בן שמוצא חן בעיני התקרב יותר עליי. דבר רע שקרה-הציונים בלימודים סרט החודש-כפרה סדרת החודש-על טבעי אלבום החודש-עלמה זוהר -דברי שיר החודש-השיר הפסקול של נער החידות ממומבי זמר\ת החודש-עלמה זוהר להקת החודש-קולדפליי ספר החודש- מאכל החודש- אירוע מיוחד שהייתם בו- החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות-אני מסיימת עוד מעט את המחויבות אישית הזאת.. משהו רע שהולך לקרות-לא שידוע לי אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-אני מאמינה שעדיין עלמה זהר- דברי ספר שאתם מתכוונים לקרוא-אין לי מושג מה עדיף פברואר או מרץ-ברור שפבוארררר החודש הכי טובב מתחפשים בפורים?אם כן למה-חיילת מה תעשו בפורים?הולכת למסיבה

למעלה