ה-1 באפריל בפורום מוזיקה צרפתית:

keren didi1

New member
../images/Emo182.gifה-1 באפריל בפורום מוזיקה צרפתית:../images/Emo182.gif

אז סתם כדי להפיג ת'שעמום הרצחני פה בפורום אני אשים כמה עובדות במוזיקה הצרפתית ואחת מהעובדות היא שקרית ואתם צריכים לגלות אותה מי שמגלה מקבל
חחח יאללה מתחילים.... 1.הזמר Christophe willem מוציא סינגל חדש שנקרא:"Berlin" 2.Ophelie winter חוזרת עם אלבום חדש באנגלית 3.הזוכה של העונה ה-6 של Star acdemy סיריל נפצע בתאונה 4.הזוכה של העונה ה-7 של Star academy קונטה מוזימן ממלא אולמות ואיצטדיונים בלי צורך בפרומו 5.Jean-Louis Aubert הוציא אלבום חדש אז עכשיו תורכם לגלות איזה עובדה מ5 העובדות לא נכונה...

miss chupi

New member
אני יודעתתתתת

הזוכה של העונה ה-6 של Star acdemy סיריל נפצע בתאונה חסססססססססס וחסה

keren didi1

New member
../images/Emo182.gifעובדות חדשות:../images/Emo182.gif

איזה מהם היא לא נכונה
1.הסינגל החדש של Gregoire יהיה "Ta main" 2.הזמרת France gall חוגגת 30 שנה לStarmania 3.Emmanuel moire הוציא סינגל חדש שנקרא:"Adulte & Sexy" 4.Les Enfoirés החליטו להפסיק 5.הזמר Jean jaques goldman כתב לCalogero את השיר:"Ces't dit"

sivi16

New member
.Les Enfoirés החליטו להפסיק

לא נשמע הגיוני בכלל!!

keren didi1

New member
../images/Emo182.gifעובדות חדשות:../images/Emo182.gif

1.Florent Pagny חוזר עם סינגל חדש שנקרא:"C'est comme ca" 2.פאטריסיה קאס לא תייצג את צרפת ובמקומה יהיה Quentin זוכה העונה ה-7 של Star academy 3.המחזמר המוזיקלי:"Cleopatre" ממשיך להופיע 4.הסינגל ה-2 של Sheryfa luna נקרא:"Ce qu'ils aiment" 5.השיר של Les Enfoirés השנה נקרא:"Ici les Enfoirés" איזה עובדה היא לא נכונה

miss chupi

New member
אני יודעתתת

פאטריסיה קאס לא תייצג את צרפת ובמקומה יהיה Quentin זוכה העונה ה-7 של Star academy בדיחה נבזית של poisson d'avril!! חצופייייייייים!!

yoelth

New member
אפרופו פאטריסיה קאס

היא הוציאה לפני מספר חודשים דיסק חדש בשם קברט. האם מישהו יודע אם ניתן להשיגו בארץ והיכן?

למעלה