לקראת סיום

../images/Emo182.gif לקראת סיום ../images/Emo182.gif

היי כולם, כמעט כל השחקנים לא היו בפורום במשך כמה ימים וזה באמת לא אישי... לחץ , זמן בכל השפיע ואנחנו מצטערים וממש מקווים שהכל יעבור ושנוכל להיות פה קצת יותר. אז עוד מעט הכל נגמר , הסדרה נגמרת ואנחנו מקווים שהפורום ימשיך לעבוד ותכנסו, כי זה ממש חשוב לנו... אנחנו מודעים לעובדה שחלק מהאנשים יעזוב את הפורום , לא יכנס יותר מפני שלא ימצא שום דבר פה... ראיונות, עדכוני פרקים וכו'... אז לחלק שעוזב ולחלק שלא ולמי שסתם בא... יום שישי לאחר סיום הסדרה ברצף , ניפגש כל השחקנים פה בשביל להיות אתכם במשך שעתיים או קצת יותר. בצ'אט , במסרים ובפורום , נהיה פעילים כל הזמן , בשביל שעתיים אחרונות ...או שלא...מממ...עונה שנייה... אז זה נראה קצת עצוב שהכל נגמר לו פתאום , אבל אל תשכחו שהפורום יהיה פעיל , אנחנו עוד נכנס וזהו... תכנסו ביום שישי בחמש וחצי בערך לפגישה עם כולם... איפה שתהיו ואיפה שתרצו לדבר איתנו , נהיה... סוף עונה , ראש גדול ... כמה עצוב...

toxic babe

New member
יפה על היחס.

שאתם תקדישו כולם שעתיים לדבר עם החבר'ה בפורום!! :) באמת עצוב, אנשים מתרגלים לראות וזה נגמר... חבל. אבל לכל סוף יש התחלה חדשה!!

אהלן לכוווולם..כנסו!

מה קורה פיפלים? חבל שהסדרה נגמרת כ"כ מהר,זו ממש אחלה סדרה,ואני כבר מחכה לסוף.. בכל אופן,נראה לי שגם שידורים חוזרים ימלאו את החסר,לא? באופן אישי,אני לא מתכוונת לעזוב את הפורום כ"כ מהר,ואני מקווה גם ששאר האנשים פה לא ינטשו אותו.. יפה מצדכם שאתם מקציבים זמן כדי להיות פה..המשיכו כך! חחח אממ...נראה לי שהמגילה היומית שלי הסתיימה.. נ.ב: מישהו יודע באיזה בצפר לומדת השחקנית שמגלמת את רנה? או באיזו עיר היא גרה..? יש מצב שהיא בבצפר שלי.. *~Love u all!!~* דנדושית

ר=ו=ע=י ה=מ=ו=ש=ל=ם=!=!=!

יווו רועי אתה כזה מדהים!!!! איזה כיף שנכנסת... הרבה זמן שלא נכנסו השחקנים... איזה סבבה יהיה ביום שישי... אני חולה עליך המון המון המון המון... מקווה שאתה עדיין כאן... באהבה ענקית: אדווה!!!!

רועי?../images/Emo12.gif???../images/Emo20.gif

אעאעאעעאעאעאעעא
בארור שאני אכנס.... ומה התאריך לידה שלך?ה-6.6???

עצוב../images/Emo182.gifשחקנים כנסו בבקשה...

אויש היה כזה יאפה.... ורועי אתה כזה מתוק איזה נאום קורע לב...ובכלל כל השחקנים ממש תודה על החיבה שהענקתם לנו פה.... הבנו שכוכבים אין רק בשמים... כולכם בלי יוצא מן הכלל מדהימים... היתה ממש סידרה מדהימה... אתם מוכשרים בטירוף,יפים ובעיקר מתוקים...!!!!!..... אני באמת באמת מקווה שתשארו בפורום ותדברו איתנו גם עם סיום הסידרה...כי תיהיו בטוחים שאנחנו נישאר פה גם אחרי יום שישי, ונצפה לראות גם אותכם!!! ווווהדבר היחיד שנותר לי לומר---->תודה!תודה על סידרה המדהימה,על חיבה אדירה ממממ ותודה על הכל!!!!!! וגם עכשיו שכביכול "ישכחו" אותכם בגלל סיום הסידרה אני מאחלת לכם עתיד מזהיר כי באמת מגיע לכולכם!!!! ותמיד ישאר לכם מקום בלבבבב... אני אוהפת את כולכם...!!!!אתם מדהימים{חחח אני בטוחה שאמרתי את זה כבר פעם לא?!}
..... ~הילונת!~

shirel 1211

New member
רועי../images/Emo70.gif

זה באמת עצוב
אבל כל הכבוד לכם שאתם עדיין רוצים להיות בקשר איתנו
תודה רבה לכם
בהמשך הדרך

yaniv002

New member
נצל"ש לכמה שאלות...

1. מתי, בערך, צפויה להיות משודרת הסדרה בשידורים חוזרים, מתחילתה? 2. האם אתם יכולים לאוג לכך שיפרסמו באתר פרטים על שאר השחקנים? במיוחד על זאת שמשחקת את איילה!? 3. אני חושב שזה היה נחמד ומן הראשוי להקדיש, באתר ובפורום, תשומת לב לדמות של רנה, שהשתתפה במספר מצומצם של פרקים... קצת פרטים על זאת שמגלמת אותה, אירוח בפורום, ריאיון איתה, וכיו"ב... להתראות בשמחות!

רועי הכוסון../images/Emo23.gif

אני רוצה להגיד לך שאני מתה עליך ושאתה כוסון אתה שחקן נפלא יש לי שאלה איך אני יכולה ליצור איתך קשר??... ממני מעריצה מספר אחרת שלך מירל.. ועם יש לך אימל ? כל את שלי [email protected]

כל הכבוד כנסו חבר'ה

אני לא יהיה פה...לא נורא אני גם ככה לא מכורה כמוכם אבל אני דווקא אוהבת את הסדרה.......שיהיה לכם בכיף ואל תשכחו ללחוץ עליהם לעונה 2 ביום שישי כי אם תהיה הענות גבוהה אז תהיה עוד עונה אני מקווה חחיחיחיי....אז אל תשכחו אהה כן וגם תגידו להם שלא ישימו את זה בשמונה כי יהיה השיר שלנו והם יאבדו רייטינג ו....שלא יהיה גם בחמש כי זו שעה תקועה שכולם הולכים לחברים ביייי....אה ובלי שום קשר סקעת החתיך חיחיחי

mikmik000

New member
אכן עצוב ביותר!. [שחקנים כנסו דחוף]

אבל אני לעולם לא ינטוש את הפורום! וממש ממש ממש ממש ממש ממש ממממממממששששששש מקווה שתיהיה עונה שנייה!!! אמןןןן! אההה וכול הכבוד לשחקנים על היוזמה והאיכפתיות!!! רק רציתי לדעת באיזה שעה אתם מתכוונים להיכנס? ובבקשה שאחד השחקנים יענה לי כי אני ממש ממש לא רוצה לפספס את זה! אההה ואני מקווה שתכנסו [השחקנים] גם אחרי סיום הסידרה! אז אם מישהו יכול לענות לי בהקדם האפשרי! תודה! ממיכל!

shaharee7

New member
רועי

מה המצב?? תגיד איך אתה יתקבלת לראש גדול???? מה צריך לעשות???? אהה תגיד לאמא שלי יש חברה ששם המשפחה שלה זה ויינברג איפה אתה גר ואיך קוראים לאמא שלך?? ביי אחי!

°°NaTaLi°°

New member
כן זה נורא עצוב............

אני כל זמן עצובה לא רוצה! היום אמרתי לילדים מהכיתה שלי אז אני עושה לילד מהכיתה שלי: "טל נגמר ראש גדול ביום חמישי! הוא עושה לי מה? את מיד מביאה עונה שניה" חחח כל הכיתה שלי יודעת על הסידרה על השחקנים הכל חח כל היום אני מדברתל על זה עשיתי להם חור בראש מהדיבורים אני יתחבר לפורום גם לאחר שהסידרה תיגמר כאילו דה חחח אני מתה שהיו שידורים חוזרים ולא החיים שלי יחזרו להיות משעממים והלוואי שיהיה עונה שניה בבקשה!!!!!!!!!!1

lilo the sexit

New member
../images/Emo182.gifאני רוצה לבכות!!!../images/Emo182.gif

זה ממש עצובב אני חייבת להיכנס לפה ביום שישי בשעה 5:30 אם לא אני אמותת!!! מזל שאמרתה לנו... למזלי יש לי הפשרות לעשות שיחה פרטית בצ'ט על מי ששם את עצמו על לא לשלוח לו הודעות... אוהבת את ראש גדול!איזה משל הצלחתי להקליט את השיר של ראש גדול ואני יעשה לי מין תיקעה כזאתי וחשבתי אולי אני יקח לי תצלומים של השחקנים ואני יתלה על הדלת שלי..! מה דעתכם!? אבל זה יהיה לי ממש עצוב כשאני יכנס לחדר ואני יראה את זה..!! חשבתי שמחר זה הפרק האחרון אז כשאמרתי את זה למישהו מהכיתה שלי שחולה על אלמה בן זאב(מור)ובקיצור על ראש גדול לא מפסיד אף שניה קטנה של ראש גדול אז הוא כמעט התחיל לבכות לי כזה בכיתה גם אני מתאפקת עכשיו כשאני כותבת את ההודעה תגידו מה שאתם רוצים אבל לי לא איכפת!

למעלה