לקראת סיום

רועי- אם אתה רואה ת'הודעה תכנס...;-

היי.. אני כותבת לך ולאלמה מלא ואתם לא עונים לי יחסית לאחרים שכן עונים להם כמעט כל הזמן.... אני לא רוצה לכתוב המון כי אני מבינה שזה עלול להיות מטריד .... והמון פעמים אני לא נמצאת פה בדיוק שאתם נכנסים כי בדיוק מאותה סיבה שאתם לא נכנסים כל הזמן - גם לי יש עוד המון דברים לעשות... אני מאוד אוהבת אותך ((ואת אלמה)) ואני אשמח אם תענו לי לפעמים.... פעם אחת לפחות... ובכלל תעשו אותי מאושרת אם תכתבו לי בפרטי או אם תוסיפו אותי למסנג'ר שלכם ((אם יש לכם))... [email protected]. אני מאוד מקווה שתענה לי.... בהמון המון אהבה, עינת.

NaTaLi MiChAeLi

New member
מתה עלייך רועי!!!!!!!!!!!!!

אוף..איזה באסה תקשיב תכריח אותם לעשות עונה שנייה!!!!! בשבילי?!?! LoVe YoU..

tinkosh15

New member
\=

זה באמת רועי?! איזה חמוד!!! יאו טירוף יום שישי אני פה!(= ובאמת באסה שזה נגמר!!)=

ayeltush1

New member
לכל השחקנים המתוקים !!!

תישארו פה לנצח על תלכו אפילו שיגמר הסידרהההההההה יהונתן מתהההה עלייך מושלם שלי בעלי המתוקקקקקקק פליזזז תשיארו פהההההההה ותיכנסו לצאטטטטטטט!!! מתה עליכםםםםםםםםם שהיה לכם בהצלחה באמת בכל משתבחרו לעשות ותודה שעניתם לי בפרטי ובפרום אתם מדהים חולה עליכם גורוש אחי המתוקקק מתה עלייך ספיר אלמה ושרון אתן כוסיות בטרוף חולה עליכם רועי ואדם אתם הורסים אתם כאלה מתוקיםםםםםםם יהונתן שנה הבאה אתה בצבא כבר לאאאא אני מאחלת לך את הכי טוב שאפשר ולך ללהקה צבאית כי יש לך קול מההמם מתה עלייך אתה לא יודע כמה גרררר חח ולכולם בהצלחה בבגרויותתתתתתת אתם מתוקיםםםם ומוכשרים תמשיכו כך חח אוהבת המון המון המון איילתוש

../images/Emo10.gif כמה חבל ../images/Emo10.gif

רועי חיים שלי... תענה לי למסרים בבקשה... אני מז'ה עצובה שעוד יומיים נגמרת הסידרה,ואנחנו (לפחות אני)מחכים לעונה שניה....אין לי יס והתמכרתי לסדרה,ואני כל יום מנסה ומצליחה להשיג את הדרך שאני יראה את הסידרה... (חברה שלי מיכרה אותי... יום שישי אני יהיה פה...יחכה לך ולשאר השחקנים!!!!! ומי שבאמת אוהב את ראש גדול-ימשיך להיכנס לפורום לדעתי-אתם צריכים להכנס לפורום יותר,כי אז יראו שאתם בכלל לא נכנסים ולאנשים לא תיהיה סיבה להכנס... קיצר.... כנסו יותר,דברו יותר,תשרשרו יותר,תעשו צחוקים בלאגנים... רועי אני אוהבת אותך מושלמון שלי... רועי--->זה לא סתם שם זה להיט/מותג רועי--->תטבעי שלא תשלטי בעצמך רועי--->ההוכחה שיש כוכבים בשמיים רועי--->אני אוהבת אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

לרועי...../images/Emo20.gif

מה שאמרת מאוד יפה רועי....ואנחנו מקווים שתיהיה עוד עונה! ציטוט מהאירוח שלך:"איפה אתה רואה את עצמך בעוד 10 שנים?""בראש גדול עונה 11" חחחחחח בכל מקרה אני אשאר כאן אני נאמנה
...אויש הגרון עוד יהרוג אותי...טוב עד כאן עוד הודעה משוגעת של נוי!אדיוס!

JustME79

New member
עצוב מאוד אבל..

אני עדיין עם התקווה שתהיה עונה שניה.. אני אשאר בפורום הזה, קיבלתי את התשובה שרציתי.
שיר.

shanie20051

New member
../images/Emo186.gifרועי וינברג../images/Emo49.gif

שלום רועי קוראים לי שני מנתניה אני בת 14.5 והייתי רוצה לדבר איתך באסקיו בבקשה 211472656 זה אסקיו שלי ואני רוצה ליתכתב איתך ותיכנס לפורום שלי באתר שלי www.shanie.up.co.il ובלינקים כתוב דיסאוטונומיה תיכנס לאתר של זה והיה כתוב שם מהי דיסאוטונומיה משפחתי ותילחץ על זה ואיימל שלי הוא [email protected] ומסנג'ר שלי הוא [email protected] תיכנס לזה וזהו ואני רוצה מאוד לדבר איתך שנדבר רק זהו תודה רבה ביי רועי וינברג נשיקות.

למעלה