סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo182.gifסיכום שבועי../images/Emo13.gif../images/Emo182.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: הודגש באמצעות מדגישומטיק

JAP Noa

New member
"There were sounds in my head.."../images/Emo79.gif

"LIttle voices whispering That I should go and this should end Oh and I found myself listening"
משהו טוב שקרה לך השבוע: אני לא זוכרת משהו טוב ספציפי. היה שבוע סביר כזה. אהההה בעצם הסרט גמר של הBFF זכה מקום ראשון בתחרות סרטים בהוליווד, וזה כזה אדיר
וגם אני ניצבת בו וגם עיצבתי את הכרזה שלו, ופשוט עם כמה שהיא השקיעה, כלכך הגיע לה.
משהו רע שקרה לך השבוע: מיום שלישי בערך אני חצי מתה, ואתמול זה היה ממש בלתי נסבל. אני שונאת להיות חולה ה'.
אכזבת השבוע: לא הייתה כזאת
שיר שלא הפסקת לשמוע: where I stood
ביי פאר השיר הכי יפה בעולם. כלכך. אני חייבת להזמין את הדיסק שלה כבר. וכל מיני שירים מOMFGG [הדיסק של גוסיפ] שגם הוא פשוט מעולה ואני חייבת אותו.
התחדשות השבוע: זה הולך להיות ארוך ת'חייים
-קניות צבא כאלה - תיק 90 ליטר שענק עליייי בטירוף, מנעולים, שיפצור לדיסקית, תיק כלי רחצה וכל השטויות האלה. טי שירטס לבנות (10 חחח ה'
) קצרות וארוכות, מכנס אפור מהיינס עם כיווצים בקצה (לישון בצבא), סווצ'ירט ורוד ענק מדלתא (לישון בצבא). - מלאמלא גרביים, תחתונים וחזיות. -מגפי עור אפורות מושלמות
של סטיב מאדן
- סריג ירוק כהה מקסטרו עם מחשוף וי, בדיוק אותו סריג גם באפור כחלחל, וקרדיגן בצבע יין. -הספר הראשון של גוסיפגירל. - מתנה לבתדודה שלי שכוללת (אומייגאד זה היה כזה יקר ה'
) - סריג מTNT, גופייה מTNT, בובה של ניקי, מחזיק לפלאפון של ניקי, כרטיס ברכה של ניקי, ודפים כאלה שמחוברים למשהו עם מגנט, של הלוקיטי וגם עט של הלו קיטי. אם לא יצא לי השבוע קניות של איזה 1000 שקל אני נעל
תוכנית השבוע: גוסיפגירל דה
ועוד לא ראיתי לא פריוולדג'ד ולא B&S, אני כזאת גרועה
אני אראה היום בצהריים.
סרט השבוע: לא ראיתי סרטים
ספר השבוע: הראשון של גוסיפ, למרות שקראתי בדיוק עמוד לפני שנהיה לי כאב ראש והפסקתי
מאכל השבוע: דקסמול קולד? חחחח
ותה. המון המון תה. [איזה תשובה של חולה או של סבתא חחח]
יציאת השבוע: אני באמת לא זוכרת, אבל כמעט כל יום יצאנו והיה ממש כיף
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ירושלייייים עם היוצור שליי
יומולדת לBFF
זהו נראה לי
[זה סוגר את השבוע חחח
]
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: יוצור
את הבסטייייייז, עם אחת אני בטח אפגש כמעט כל יום ופיציייייייי יוצאת גם שבוע הבא אז זה פשוט מעולה
אדם שעשה לך את השבוע: כולם כולם כולם
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אני לא זוכרת משהו ספציפי, אבל השיחה שלי ושל ליאור על אארון סביר להניח הייתה הדבר הכי מצחיק השבוע
תמונת השבוע:
זה בין המצחיקים
התוכניות שלי לשבוע הבא: ירושליייייייים
שופינג רצחני עם סבתא
להיות כמה שיותר עם יוצור
זמן איכות עם הבסטיז, ויומולדת לאחת מהן.. ושיעורי נהיגה, בתקווה שהפעם האחרונים בחייי. ולסייייים קניות צבא
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אם לא הייתי חולה בסוף הוא היה מושלם, אבל גם ככה הוא היה לגמרי סבבה.
הודגש באמצעות מדגישומטיק
קראת?
מה השיר האהוב עליייך כרגע? [המלצות ייתקבלו בברכה
]

JAP Noa

New member
חחחחחח אין על שיחות הגייייי האלה..

רק חבל שהוא לא מת
ליאור כבר אמרתי לך, את צריכה להחליף את התסריטאים של גוסיפ. (וגם את סיסלי וון זיגסר)

ליאור XX

New member
לא משנה ../images/Emo99.gif

ואת יודעת למה אני מתכוונת (לא רוצה לשים ספויילרים
)

JAP Noa

New member
חחח תודה../images/Emo13.gif

ב-11 בדצמבר, להיות מאבחנת מדעי ההתנהגות. מה את עשית בצבא?

Lauren Cooper

New member
ואי בהצלחה שיהיה לך!!!!../images/Emo9.gif

אני הייתי קמ"ד מידע צבאי אסטרטגי בחט' קשרי חוץ באגף אסטרטגי... חחחחחח החט' הכי לא מכורת בצה"ל, והכי מגניבה בצה"ל...
ובסדיר שלי הייתי גם משק"ית קשרי חוץ במדור אירופה...
שיהיה לך המון בהצלחה! ובאמת שלכי עם גישה חיובית ותראי שתהני! את יודעת איזה טירונות את תעשי? ( 01?02?)

JAP Noa

New member
ווואי נשמע ממש אדיר../images/Emo12.gif

באמת לא שמעתי על זה, היחידה לקשרי חוץ נשמעת בנזונההה. וכן חחחח נקוווה שכן, ממממ ואני אמורה לעשות 00 (כןכן, נשמע לייים אני יודעת) כי זה טירונות בסמיכות לקורס בבה"ד 11 (ה-נ-ק-ב-ו-ת
) אני בטוחה שאני אהנה, אני מקווה רק שלא ייקרעו לנו את הצורה בטירונות, לא בא לי שיטרטרו לי ת'חיים

Lauren Cooper

New member
וואלה....

סורי שלא עניתי קודם, לא היה לי זמן השבוע...לא הייתי בבית..
אבל תכלס שזאת באמת היחידה הכי הכי הכי הכי שווה בצה"ל, והיה לי את השירות הכי אדיר שיש! ותכלס, הייתי חוזרת היום ועושה אותו שוב! חחחח טירונות 00?! חחחחח אני עשיתי 01... חחחח מצחיק...יהיה לך קל וכיף...
קיצור לכי בגישה טובה ותראי שיהיה לך כיף...אני יכולה להגיד לך, שעשיתי קורס קצינים וחתמתי קבע של שנה...והכי נהניתי בעולם...

JAP Noa

New member
ב-11 בדצמבר../images/Emo12.gif

זה כלכך עוד מעט. את יודעת כבר תשובות בקשר למכ"יות? כיף לך שיש לך עוד זמן

happy apple

New member
לא עדיין אין תשובות ....

חברה שלי מתגייסת ב10 בדצמבר , ואני רוצה כבר להתגייס כי כבר כול החברים שלי בצבא כבר וזה לא כיף..

JAP Noa

New member
כן זה בדר"כ חודש ככה לא?

אנחנו חיכינו שלושה חודשים לתשובות למיונים
ויאאאאא ב-10? לאן היא מתגייייסת? וגם אצלי כולם כבר בצבא או מתגייסים בקרוב ואני עדייין לא רוצה להתגיייס חחח.

Robin Sparkles

New member
you can't prevent what you can't predict

משהו טוב שקרה לך השבוע:היה אחלה שבוע!
משהו רע שקרה לך השבוע:היה איזה משו אבל זה סתם.... וגם המצב כיתה שכתבנו אתמול היה חלש (מישהי כותבת מה כל אחד עושה -או לא עושה- בזמן שיעור וזה מזה מצחיק ואנחנו שומרים הכל חח) אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:עבודה עברית-עברתי רק כדי לראות השיר הישראלי היחיד שיש לי
the corrs-so young Enya - Caribbean Blue התחדשות השבוע:ביום ראשון אבא הביא לי 50 שקל חוץ מה-40 הקבוע של יום ראשון כי אוכלים בקניון..ועכשיו יש לי רק אגורות בארנק וזה כולל הכסף שהיה שלי ואני מרוששת
תוכנית השבוע:מגרש ביתי ואיך פגשתי את אמא סרט השבוע:מדגסקר 2
ספר השבוע:אחוות הג'ינס 2 אני קוראת כ"כ לאט.. מאכל השבוע:יאוו כמה אכלתי השבוע אלוהיםםם ונשארתי אותו משקל חח..נגיד שקינדר וארוחה במקדונלדס ואייס קפה יציאת השבוע:אני עייפה למי יש כוח משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:שירד גשם אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:חברה. כפרעליה
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:תמיד באחד השיעורים מישהי מהכיתה כותבת "מצבי כיתה"..עלי היא כתבה שבדיוק חזרתי עם הנסטי
~~~~~~ מישהו הסתכל למורה בתמונות בפלאפון (זה עם האייקונטקט) תלמידה (למורה):"הוא מסתכל לך בתמונות" התלמיד שמסתכל:"נההה...איזה תמונות כבר יש פה" מורה:"תראה לי" ~~~~~~ תלמידה:"יש לי בת דודה חדשה" תלמיד:"בת כמה היא?" ~~~~~~ המורה לסוציולוגיה נתנה לנו משימה לעשות משהו בשביל ההורים בלי שהם ידעו ואז לכתוב על זה.. חברה:"אני הכנתי לאמא שלי קפה!" מורה:"ואיך היא הגיבה?" חברה:"היא שאלה אותי מה אני צריכה"
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בשיעור נהיגה עברתי ליד הבית של המחנך שלי והוא סתם עושה את עצמו מרוויח משכורת של מורה..הוא מרוויח נראה לי פי 10
הודגש באמצעות מדגישומטיק

MeItOsH

New member
גם לנו נתנו את המשימה בסוציולוגיה!

אבל בשנה שעברה..
וזה באמת היו התגובות של כל ההורים...

JAP Noa

New member
חחחח הרגת אותי עם הציטוט האחרון../images/Emo6.gif

שבוע טוב מותק

MeItOsH

New member
שב"ש:]

משהו טוב שקרה לך השבוע:ממ..עבדתי בבחירות,והמועמד ניצח:]] באו אלינו תורמים ליוניסטרים ודיברתי המוון אנגלית משהו רע שקרה לך השבוע:לא בדיוק רע אבל העבודה התישה אותי.. והיה לי מבחן בתנ"ך ועשיתי אולי 2 סעיפים מתוך 10 שאלות..שלכל שאלה יש 2 סעיפים אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: Paramore - I caught myseld Paramore - Decode Beyonce - If i were a boy התחדשות השבוע:
תוכנית השבוע:גוסיפ. סרט השבוע:לא יצא לי לראות סרטים:[ ספר השבוע:ו/או לקרוא. מאכל השבוע:טוסטים!! יציאת השבוע:יום שלישי לפנות בוקר עבדתי [00.00-4.00] והיה מצחיק בטירוף..הייתי אני ועוד 3 בנים..חילקנו דברים כאלה לשים על הדלת בשכונה הכי מפחידה בעיר..וב80% מהבלוקים לא היה אור..אז פשוט עלינו עם פלאפונים..וחתולות קפצו עלינו..ומכוניות עקבו אחרינו..היה מצחיק והזוי וכיף בטירוף משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:מממ לאיודעת. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:כנ"ל אדם שעשה לך את השבוע:שמעון גפסו,ראש העיר החדש. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:רוני [מישהו שעבד בצד הנגדי של מערכת הבחירות וכל היום אוכל]:"אני יש לי בעיה בטעים.הכל טעים לי!" היום בשיעור תנ"ך..למורה יש קראש רציני על אחד מהתלמידים..והיא כל הזמן רומזת לו..ובוהה בו.. אז היום היא התחילה להכתיב ואז היא כזה "תכתבו ג'" "3" "נו אותו דבר" "אז ג'" "פסיק" "מה פסיק?!" "אה לא..פשוט חשבתי על משהו אחר שהוא לא תנ"ך" ואז כל הכיתה הסתכלה על אותו התלמיד [שהיא העבירה אותו קדימה בתחילת השיעור כמובן] וצחקנו בטירוףף.. תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא:ממ ללמוד..ובטח יהיו עוד כל מיני דברים ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:מעולה,מעולה ושובפעם מעולה!

LuXx

New member
<:

יוניסטרים באיזה עיר את? אני בתהליכים להתקבל ליוניסטרים היה לי אתמול את השלב ה3 ראיון אישי ומקווה שיחזירו לי תשובה בהקדם..

למעלה