סיכום שבועי

LuXx

New member
רחוק..

אני מאילת.. איך זה ביוניסטרים? שווה לי להיות?

MeItOsH

New member
לגמרי!

נכנסתי לזה עם עוד חברה במטרה לנסות..ואם זה יהיה מעפן אז לפרוש.. אבל זה פשוט מגניב בטירוף.. יש הרצאות של אנשי עסקים..חלקם מעניינות יותר וחלקם פחות עובדים על מוצרים..עושים חלוקת תפקידים הקבוצה שלי זכתה מקום 3 בתחרות..כמובן שציפינו לראשון..אבל גם עם 3 הסתדרנו.. התחרות של יזם השנה זה אחד הדברים הכי כיפיים שהיו לנו כחלק מהתוכנית העסקית

LuXx

New member
בתכלס..

אני מכירה את זה מחברים שכבר שנה שלישית אני מקווה שילך טוב ושאני אהנה..<: אבל לפני שאני יתקבל סופית..

Shexy Peanut

New member
"!how to be a ho-ly... cow"

משהו טוב שקרה לך השבוע: 99 בספרות, לעשות מבטא צרפתי בכל הזדמנות ולהתפוצץ מצחוק כל הזמן D: משהו רע שקרה לך השבוע: המשחק של מכבי אתמול
אכזבת השבוע: כנ"ל.
שיר שלא הפסקת לשמוע: Paramore - Decode Mark Ronson - I Suck (Feat. Rivers Cuomo) Radiohead - Just התחדשות השבוע: נעלי בית חמודות D: תוכנית השבוע: 90210, אמריקןס נקסט טו מודל.. סרט השבוע: סטפני דיילי ספר השבוע: משהו באנגלית לבוק רפורט
(סיימתי!! סוף סוף!) מאכל השבוע: גרעינים
D: יציאת השבוע: לא היה כל כך השבוע :/ משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: טיול שנתי !! :]]] אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את אחי. שיביא לי תכרטיסים למארק רונסון! :/ ואת טלי.. שתביא לי תMP ^^" אדם שעשה לך את השבוע: בוליס, עידו, שהם, ירדן :} ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: כל מה שאפשר להעלות על הדעת כולל ניסיון לשיר ראפ במבטא צרפתי XD תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: חוץ מהטיול שנתי אין משהו מיוחד ^^ ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלה D:

Lauren Cooper

New member
עונה...../images/Emo13.gif

ותסלחו לי שאני נכנסת רק בסופ"ש...אבל היה לי שבוע ממש ממש עמוס...:-\ משהו טוב שקרה לך השבוע: עשיתי אקסטרא כסף בעבודות תרגום..
משהו רע שקרה לך השבוע: היה לי את השבוע הכי עמוס בעולם!!! אכזבת השבוע: לא הייתה כזאת...
שיר שלא הפסקת לשמוע: מי אמור איטס מיגל, איימ קולינג יו אין יזראל ג'אסט טו סיי דאט איי לוב יו... חחחחח התחדשות השבוע: כמו שאמרתי, עשיתי אקסטרא כסף השבוע, אז הרשיתי לעצמי לעשות קצת שופינג..
תוכנית השבוע: לא ראיתי טלוייזיה בכלל!!.. סרט השבוע: אין כזה.. ספר השבוע: DEAD ON TOWN LINE ספר קצת מוזר, אבל יש בו משו שאהבתי לא יודעת להסביר.. מאכל השבוע: אוי בגלל שהיה נורא עמוס בעבודה בקושי אכלתי, אכלתי רק ארוחות ערב...וזה בד"כ בעיקר סושי ודברים קלים...אז זה. יציאת השבוע: כ-ל השבוע היה כיף!!!! יצאתי כל יום בערב...אחחחח אני אוהבת את החיים שאחרי הצבא!!! חח משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: קצת פחות עומס? אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אני אגיד לכם את מי בא לי לפגוש פחות: את האנשים מהמשרד! אדם שעשה לך את השבוע: דניאל (החבר שלי)...הבנאדם היחיד שמצליח לשמור אותי חצי שפויה... חחח ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אני אף פעם לא זוכרת שומדבר.. תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: להנות! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מ-ע-ו-ל-ה!

Just Freckles

New member
שבת שלום../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: 85 במתמטיקה
משהו רע שקרה לך השבוע: התכוננות למבחנים כלללל הזמן
אכזבת השבוע: - שיר שלא הפסקת לשמוע: הממ לא היה אחד ספציפי. התחדשות השבוע: כלום
תוכנית השבוע: גוסיפ, אלא מה? סרט השבוע: לא ראיתי סרטים השבוע. כאילו, בכלל.
ספר השבוע: או קראתי. מאכל השבוע: מרק עם נודלס
יציאת השבוע: - משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אין משהו מיוחד. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין מישהו מיוחד. אדם שעשה לך את השבוע: החברות
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אני אף פעם לא זוכרת
תמונת השבוע: - התוכניות שלי לשבוע הבא: להתכונן
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה בסך הכול.

../images/Emo13.gifמסכמת..

משהו טוב שקרה לך השבוע: אממ..עבדתי בבחירות והיה מצחיק..וגם המשכורת,הולך לי טוב במבחנים.. משהו רע שקרה לך השבוע: לי לא קרה משהו רע השבוע
אבל לחברה שלי היה שבוע נורא ,אז כנראה זה.. אכזבת השבוע: אממ..לא היה.. שיר שלא הפסקת לשמוע:ממ..של הפוסיקט החדש..לא זוכרת איך קוראים לו. התחדשות השבוע:ממ עוד לא הייתה לי הזדמנות לבזבז את המשכורת. תוכנית השבוע: אני עוד מעט רואה אמריקן נקסט טופ מודל..ואני מתגעגעת לגוסיפ..
סרט השבוע: קאמפ רוק..
ספר השבוע: -- מאכל השבוע: צ'יפס!! יציאת השבוע: טוב זה לא בדיוק יציאה אבל העבוד במטה הבחירות. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אממ..אני נפגשת עם מישההו מהצבא שיסביר לי כמה דברים.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:-- אדם שעשה לך את השבוע: אושר,חמודה היא כל-כך עדינה.. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:היה הרבה! "ויברצי" שזה תצביע ברוסית.. ועוד הרבה שמרוב רעב ועייפות אני חלשה מדי לזכור..
תמונת השבוע: -- התוכניות שלי לשבוע הבא: יש דברים לעשות... ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:שבוע סבבה..

Keren 104

New member
מסכמת ../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: מסיבה היוםםם משהו רע שקרה לך השבוע: רבתי עם חברה.. אבל השלמנו :) אכזבת השבוע: המבחן בספרות לא היה קל כמו שחשבתי.. ויומולדת שאירגנתי לחברה לא יצא כמו שתיכננתי שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: סריג מגריפ תוכנית השבוע: אחים ואחיות, גוסיפ סרט השבוע: לקראו לשרוף ספר השבוע: מאכל השבוע: ארוחת בוקר בקפה נטו יציאת השבוע: היום, למסיבה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לסיים עם המבחן בפיסיקההה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברים אדם שעשה לך את השבוע: שנייייי ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לשרוד את מיליוני המבחנים ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלה :)

JAP Noa

New member
איךךךך ראית אחים ואחיות?../images/Emo7.gif

ברור שזה לא לפה וזה, אבל מיום שני בבוקר אני מנסה לראות את הפרק ועוד לא הצלחתי.

happy apple

New member
מסכמת ../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:אני כול כך אוהבת את החברות שלי באמת
, הייתי בעזריאלי פעמים אח שלי התחיל לנהל את החנות בעזריאלי מנגו אז כיף יש הנחות , היה כיף בעבודה השבוע, רזיתי קילו וכמובן משכורת!(שביזבזתי כבר חצי
) משהו רע שקרה לך השבוע:אכזבה מאיזה חברה ואני מצוננת רצח אכזבת השבוע:מה שכתבתי למעלה שיר שלא הפסקת לשמוע:Kate Voegele - Wish You Were Kate Voegele - Hallelujah הדרכים הארוכות - עברי לידר התחדשות השבוע:תיק מדהים בצבא קאמל מפול אנד בר ענק כזה
, וסוצ'ר מהיינס בצבע טורקיז כהה כזה ממש נעים תוכנית השבוע: the hills סרט השבוע:- ספר השבוע:- מאכל השבוע:מעדן הבריאות של ארומה יאמי יציאת השבוע: לא יצאתי הייתי אמורה היום למסיבה לא הסתדר משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לפגוש חברה שלי במדים משרתת בקרייה , עבודה , שיעורי נהיגה לחדש שקכון אולי חו"ל בחנוכה עם המשפחה וזהו בעיקרון אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:את חברה שלי אדם שעשה לך את השבוע:חברה הכי טובה ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:חחחח היום חברה שלי ראתה קפוצו'ן כזה די מזעזע מפרפקט עם נוצות בכובע בצבע צהוב משהו מזעזע אז אני אחיה :"את תראי כמו אפרוח איתו , טוב אם את קונה אותו אני תולשת לך נוצה נוצה " חחחח באותו רגע שתינו נשפכנו מצחוק אבא" שירן למה לא הלכת לבחור ?" אני:" אה מי זכה ?" אבא: אין לי מושג חחח אני : טוב מקווה שנגלה בקרוב...
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:במה שאני מצפה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:סבבה לגמרי

JAP Noa

New member
אח שלך מנהל את מנגו?../images/Emo12.gif

קן איי בי מור ג'לס? אאאאא. כיףלך. הנחת עובדים
יש להם את המעיל עור הכי מושלם בעולם שעולה רק איזה 2500. אבל הנחת עובד וזה חחח תבקשי

happy apple

New member
חח וואי יקר , וההנחה רק 25 אחוז

וכול הדברים שרוצה חח הם ממש יקרים אז אחכה קצת לסיליים

h e n y

New member
עונהה

משהו טוב שקרה לך השבוע: יום רביעי...פגישה עם מישהו שאני בקשר איתו+ החופש שלי ביום חמישי!!!!!! משהו רע שקרה לך השבוע: יום חמישי ושישי... אכזבת השבוע: כנ"ל שיר שלא הפסקת לשמוע: את יפה- שייגעצ התחדשות השבוע: בחרתי פעם ראשונה!! תוכנית השבוע: ישנן בנות סרט השבוע: מזמ לא ראיתי סרט טובן... ספר השבוע: "הכל כתוב"- גרפולוגיה מאכל השבוע: מאכל של אמא יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: רופא נשים! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה שלי אדם שעשה לך את השבוע: חברות שלי!! ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אמא שלי בגיל המעבר ויש לה גלי חום אז ביום שישי שיחקנו רמי אני היא ואחי..ובהתחלה לאמא שלי היה קר ואחרי איזה חצי שעה פתאום היא הפשילה שרוולים כאילו חום יולי אוגוסט אז אח שלי תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: אין ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: ככה ככה

sapsapsa

New member
יש לי שאלה ממש חשובה

ואנלא יודעת איפה לכתוב אז מתי העונה ה2 מגיעה לאקסטרה הוווט? היא אמורה להיות לא?

JAP Noa

New member
אבל למה לשרשר לפה?

בכל מקרה אנחנו עוד לא יודעים מתי העונה החדשה תשודר בXTRA HOT, ויש לך 3 אופציות - להתקשר להוט - 1800077077 או להיכנס לאתר שלהם (Hot.co.il) או לחכות בסבלנות
אם מודיעים לך מתי העונה החדשה תשודר, את מוזמנת לפרסם כאן את התשובה

למעלה