קראתן על נזקי המים ב'את'?

tokit

New member
פאשינג זה היום, אבל רק במינכן

אצלנו מיום חמישי שעבר ועד מחר קרנבל.. פאשינג זה חיקוי די עלוב למה שקורה פה (למרות שהשלג השנה די הורס..).

ToryMaster

New member
אפרופו זה

שבוע עם הקרוייטר, והשיער שלי בחיים שלי לא נראה כל כך טוב. הוא נקי לחלוטין אבל מבריק ורך וגולש כמו של סלבריטאית שרק יצאה מהמכבש של הספר.

BlackUnicorn

New member
שונאת פקקים מעצבנים!! אבל אני

אנסה בהזדמנות. בדיוק התחלתי עכשיו לנסות את השמפו, המרכך והמסיכה של לוריאל האדום שאמור להיות מיוחד לשיער עם גוונים.. חבל שהכמות כל כך קטנה והמחיר בשמיים (יחסית לכמות). תודה :) אגב - אני מנסה לפענח את החתימה שלך ולא מצליחה :)

ToryMaster

New member
אני אניח שהתכוונת למילה הארוכה?

תוכדי שיחה עם חברה דתיה על כל מיני דברים, עלתה העובדה שהשם המפורש של ה' כולל 72 אותיות, אבל הוא לא ידוע. זה האילתור האישי שלנו, אם תסתכלי טוב תמצאי שם כמה שמות וכינויים מוכרים. אני חושבת שהקרוייטר עולה לא מעט, אבל בעיני הוא שווה כל אגורה.

BlackUnicorn

New member
לא רק זה, גם המשפט עם המצקת

ולגבי המחיר - כן, לעיתים זה שווה את זה....... :)

ToryMaster

New member
שנים למעשה

על הקרקפת בעיקר השמפו הטיפולי של רוטס [זה עם שמן הרוזמרין] ועל השיער עצמו בעיקר השמפו של הוואי נגד קשקשים.

lady mika

New member
הקרויטר של ולה?

בריח המדהים? אוווווווו מתה עליו. כזה ריח נעים. הוא עושה את השיער שלי די רך, אבל אני לא קריטריון כי יש לי שיער מאוד הרוס שצריך טיפול קפדני כדי להראות 'מבריק ורך וגולש'. שמחה שאת מרוצה.

ToryMaster

New member
../images/Emo6.gif

בדיוק הגבתי ליוניקורן והסברתי את הצבע והפקק, וכמעט אמרתי שהריח שלו מוזר בעיני. אני בכלל לא מתה על הריח, אבל הוא חא נשאר חזק אחרי השטיפה ואני מוכנה לסבול אותו לטובת היתרונות. אגב, אמורים להשאיר אותו שלוש דקות, את עושה אתזה?

lady mika

New member
בד"כ משאירה שלוש דקות

ואני פשוט מתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתה על הריח שלו. אותי זה מעצבן שהריח לא נשאר אחרי החפיפה :) טוב, הטעם שלי בריחות די מוזר, 90% מהבשמים שקיימים עושים לי בחילה בזמן האחרון.

popolina

New member
אז גם אני חזרתי לקרוייטר...

והוא מ-ע-ו-ל-ה! בד"כ אני לא משתמשת במרכך, אבל לאחרונה השיער נעשה ייבש ועצוב, אז חזרתי אליו:)

למעלה