עזרה...

באהבה1

New member
../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif../images/Emo53.gif../images/Emo206.gifעזרה...

שלום לכולם. אני צריך עזרה בקניית אורגן. אני צריך אורגן עם מקצבים טובים של רוק. זה הדבר העיקרי והכי חשוב לי. אני מחפש משהו עד 5000 שקל אבל תציעו גם דברים יקרים יותר כי אפשר לקנות יד שניה. נ.ב: שמעתם על ימאהה psr s500? מה דעתכם עליו? ונ.ב2: האם יש תוכנה שעושה מקצבים של רוק במקום לקנות אורגן? תודה.

MTench

New member
תוכנה

הכי טוב שאני מכיר זה שני התוכנות one man band ו-Live styler. אם מה שאתה רוצה זה רק להשמיע את המקצב ולא כ"כ לנגן אז אולי תוכל אפי' להסתדר עם התוכנה בלי לחבר בכלל מקלדת, או לחבר אורגנית הכי בסיסית שתמצא בתור מקלדת. (כשאתה בוחר אורגן תיקח בחשבון שאלה של ימאהה שהם קצת יותר יקרים מהצעצועים ממש, יכולים לפעמים לחסוך לך בכרטיס הקול עם חיבור הusb שלהם שיכול להחליף חיבור midi) מה שכן, קח בחשבון שהתוכנה משתמשת בסאונדים של כרטיס הקול של המחשב, מה שאומר הסאונדים של סידרת E הישנה של רולנד, שזה די מיושן ולא נשמע כ"כ איכותי. תוספת כרטיס קול זה תוספת כסף. אם תמצא דרך לעשות את זה בזול (אולי ע"י תוכנה? אני עוד לא הצלחתי למצוא ואני מת שיהיה) אז תספר לי, כי אני די בקטע של לנגן על המחשב. (אני כעת מארגן לעצמי משהו ואם יצא מזה משהו נורמאלי אני אספר לחברי הפורום בעז"ה)

למעלה