חלומות 22/1/05

sitraa

New member
החייל ../images/Emo41.gif

יתכן שאת מתמודדת עם נושא המוות?? מתחילה לעכל ולהבין?? ויתכן כי חברותייך הן הדמויות התומכות בך בחלום וגם אימך שהיא משמשת כמדריכה רוחנית ותומכת כאחד סיפרייה בעיני מסמלת התעמקות לשורשיהם של דברים האם את חוקרת איזשהו נושא לעומק בתקופה זו.?? לאו דווקא בלימודים?? סיטררהה

אה, בדיוק רציתי לכתוב הודעה..../images/Emo53.gif

OK, אני אביה, אני בת 15 וחצי מאיזור חיפה. חלמתי שאני בטיול של הבצפר שלנו(אני לומדת בבצפר דתי בחיפה..), ויש לי בטן של הריון, ואז המורה שואלת אותי אם אני בהריון ואני אומרת לה שכן, ואז הייתי בטוחה שהיא הולכת להעיף אותי מהבצפר כי נכנסתי להריון, ובמקום זה היא אומרת:"מזל טוב! איזה חודש?"
זה אומר משו? זה היה החלום ההזוי ביותר שהיה לי עד כה..

גריני

New member
הריון

חלום על הריון הוא בעיקרון חלום חיובי מאוד ומעיד על משהו חדש שנוצר בתוכך - במובן של יכולת מסויימת שאולי לא היתה לך עד עכשיו, כמו יכולת להתמודד בקלות רבה יותר עם דברים, או משהו דומה.

תודה!../images/Emo13.gif

אממ, הפורום הזה ממש נחמד
אולי אני אתחיל לכתוב פה באופן קבוע. אביה

eye on u

New member
2 חלומות ממש ישנים

כשהייתי קטנה אז הרבה פעמים חלמתי שההורים שלי הולכים להרוג אותי פעם אחת אני זוכרת שחלמתי שחזרתי מחברה ושכחתי להגיד להם שהיתי אצלה והם כעסו עלי והכניסו אותי לתוך כספת גדולה בשביל להרוג אותי החלומות האלו היו כשהיתי בת 10 אני חושבת.. ועוד חלום שבו אמא שלי בורחת ממני ומהאחיות שלי..2 אחיות..תאומה ואחת גדולה ממני בשנתיים..אני זוכרת שחיפשנו אותה וכשמצאנו היא צחקה לנו בפרצוף וברחה.. את החלום הזה חלמתי לפני 3 שנים אני חושבת..אני לא יודעת איך אני זוכרת את החלומות האלה שהיו לפני המון זמן.. אגב ההורים שלי לא מתעללים בי או משהו כזה.. ואין בעיות במשפחה . -בת 16

Shirazs

New member
או אה

זה מפחיד אני לא יודעת למה אבל החלום השני פשוט עשה לי צמרמורת בכל הגוף זה פשוט עשה לי משהו איזהשהי חרדה כזאת זה עשה לי ואחרי כמה שניות התחילו לזלוג לי דמעות בעיניים פשוט סתם ככה פעם ראשונה שהגוף שלי מגיב בצורה כזאת משונה לחלום שמספרים לי

eye on u

New member
באמתת??..חח

לא ידעתי שחלום שלי יגע כל כך עמוק בבנאדם שקורא אותו

Lil Kitty

New member
עזרה בבקשה? ../images/Emo4.gif

חלמתי הלילה שאני נכנסת לכיתה כלשהי ורואה בחורה בלונדינית יושבת בשורה האחרונה. שולחן לפניה ישבו 2 חברות שלי. ניגשתי אליהן וראיתי שהבחורה היא בעצם מישהי שהייתה פעם חברה מאוד טובה שלי. למדנו באותו בית ספר ביחד, אבל אחר כך כל אחת הלכה לתיכון אחר ודי ניתקנו את הקשר. הייתי ממש שמחה לראות אותה. התיישבתי לידה והיא אמרה לי שהיא עברה לבית ספר שלי. הייתי ממש שמחה שהיא עכשיו איתי ושנוכל סוף סוף להיות כמו פעם. אחר כך הייתה הפסקה והחבר שלי היה פתאום גם באותה הכיתה איתי (במציאות הוא גם לומד בתיכון אחר). התכופפתי על השולחן שלו ובאתי לנשק אותו, אבל הוא פשוט דחה אותי, הסתובב לחברים שלו והתחיל לרדת עליי שאני מפגרת.
נעלבתי ממה שהוא עשה ולא דיברתי איתו. אחר כך הוא ניסה להשלים איתי אבל לא רציתי. אחר כך באתי לשבת ליד חברה שלי וראיתי שהיא מדברת עם אחת מ-2 החברות שלי שישבו לפניה. התקרבתי אליהן וחברה שלי ביקשה ממני ללכת כי היא והחברה השניה צריכות לדבר על משהו וזה לא ענייני. נעלבתי עליה ושאלתי אותה למה היא עוזבת אותי ככה, הרי היא עברה בישבילי ועכשיו פתאום היא אומרת לי ללכת. היא מילמלה משהו על זה שאני לא אקח את זה קשה ואמצא לי מה לעשות בנתיים והלכה יחד עם השניה. אני זוכרת גם שהיה לה רווח ענק בין השיניים, כשבמציאות יש לה שיניים מדהימות. מישהו יכול להסביר לי את החלום?
2 אנשים יקרים לי עברו אליי לבית ספר, ושניהם דחו אותי. אני בת 15, 16 במאי

בניינים נופלים

שלוווום.. לפני מספר ימים חלמתי שאני נמצא בבניין שלי, ופתאום הבניין נפל על צידו... אני זוכר חלומות דומים שהיו לי לפני כמה חודשים על אותו עקרון (מגדלי מים, שוב פעם הבניין שלי, ומבנים מוזרים בלי קשר שהיו עליהם הרבה אנשים והם גם נפלו הצידה) אחרי הנפילה לא התעוררתי, אלא המשכתי כחלום כאילו "ניצלתי" מהנפילה.. קצת פרטים על עצמי.. בן 19, חייל (לצערי.. חח).. לא יודע איזה עוד פרטים צריך לתת בשביל הפענוח.. אבל לפני כמה זמן היה לי חלומות על נפילת שיניים, זה היה לפני הגיוס, ואמרו לי שזה אומר חשש לזקנה.. ובאמת זה היה נכון כי לא היה לי מושג מה אני רוצה לעשות עם החיים שלי והצבא הכניס אותי ללחץ לא קטן.. עוד משהו קטן, יש חלומות, שבאמצע החלום אני נכנס ללחץ בגלל סיטואציה מסויימת, אבל אחרי כמה רגעים אני מבין שאני חולם ואז משתלט על "עצמי" בתוך החלום.. ויכול לעשות מה שבא לי, רק שאף פעם לא בא לי שום דבר ואני מנסה לצאת מה"דמות", ואז קם בבוקר כאילו כלום לא קרה.. סתם דברים מוזרים.. חח אבל זה כיף.. אני רוצה לנסות לעוף פעם, רק אני חושש שאם נגיד אני אהיה מודע שאני חולם, ואקפוץ מהחלון סתם נגיד, ואני אתרסק על הרצפה, אני פוחד שהמוח שלי יגיב באותה צורה שהוא יגיב להתרסקות אמיתית.. וכאילו אני "לא אתעורר".. חח סתם חששות.. לא ידוע, אני מוזר :) בכל אופן, תודה רבה! שבוע טוב..

רשף כשף

New member
לדעתי

שני החלומות (על הבניינים ועל השיניים) מצביעים על לחץ, מתח וחרדות, כנראה מנושא הגיוס. לא מקבלת את הפירוש שנתנו לך על חלומות השיניים, משום לשדעתי הם מצביעים על מתח וחששות, אך לאו דווקא מזיקנה אלא מדברים פיזיים, כמו- איך תשתלב בצבא. היכולת לשך להתעלות מעל הפחדים והחששות באה ליידי ביטוי בחלומות התעופה, הם עוזרים לך להשתחרר מהלחץ.

Shirazs

New member
אני אשמח לקבל פירוש על החלום

חלום שחלמתי לבני כמה ימים יכול להיות שזה קשור לאחד מהאירועים הבאים שקרו לי: לפני איזה שנה הייתה לי חופשה במנו ספנות. מאוד נהניתי אבל היה לי כזה פחד מהמעקים האלה שאפשר לעמוד לידם ולראות את הים. פשוט בקושי התקרבתי אליהם...זה החלק הפתוח של הספינה..מכירים? איפה שיש כזאת רצפה ירוקה.. ועוד משהו שקרה ממש לא מזמן שבעקבותיו אולי חלמתי את החלום..נפטר המנכ"ל של מנו..שהוא במקרה גם אבא של ילד מהכיתה שלי..זה באמת דבר שדי השפיע עלי אולי בגלל זה חלמתי את החלום אבל לא יודעת איך זה בדיוק מתקשר. אוקי החלום: אני יוצאת לעוד חופשה במנו יחד עם המשפחה. אנחנו יוצאים מהחלק הסגור של הספינה אל החלק הפתוח (אותו חלק עם הרצפה הירוקה הזאת) שיש מעקה כזה שאפשר לעמוד לידו ולראות את הים וזה..אתם בטח מכירים את זה..החלק הזה ליד המנועים של הספינה וכל זה..תחת כיפת השמיים.. ואנחנו עומדים שם אני, אמא, אבא ו2 האחיות הקטנות שלי. ואז האחיות שלי מבקשות ללכת למעקה כדי לראות את הים. וההורים שלי אומרים לי טוב קחי אותן (דבר שמאוד לא אופייני לאמא שלי הפחדנית הזאת) ועוד מה שמוזר זה שההורים שלי כבר היו שם אז מה הם לא יכולו ללכת כמה מטרים ספורים!? למה הם היו ציכים לשלוח אותי לבד איתן?? טוב אקיצר אני לוקחת את האחיות שלי למרות שאני קצת מפחדת ופתאום הספינה מתחילה להתנדנד ואני מחליקה מצד לצד כשבעצם הדבר היחידים שמבדיל ביני לבין הים זה המעקות האלה וזה ואני מפחדת פחד מוות וההורים שלי משום מה ממשיכים לעמוד ולהסתכל עלינו ולא עושים כלום ואני פשוט מוצאת את עצמי מחליקה שם וזהו ונגמר החלום זה היה נורא פשוט סיוט כמה שזה נשמע פשוט זה ממש לא! התעוררתי עם דמעות בעיניים מרוב פחד והיה לי דופק ממש חזק!. אז זהו..מה זה אומר?

Shirazs

New member
ועוד משהו שאני רוצה לציין

יש לי מן פחד כזה ממים וכשהסתכלנו בעמעקה הזה אז ראינו ים ורק ים כי היינו כבר בלב ים וגם הגובה בין הספינה למים היה די גדול (כאילו אני עומדת על בנין מהקומה הראשונה כשמתחתיו מים) אז זה הגביר את הרגשת הפחד שלי

למעלה