שרשור פרק 30

../images/Emo99.gif../images/Emo85.gif../images/Emo186.gifמה??!!!../images/Emo186.gif

מה???????????????????????????????????????????????????????????????????נשארו רק עוד 20 פרקים אני לא מאמינה גוד! בהתחלה חשבתי הסדרה מזה סתומה... אבל אז הבנתי פשששששששש סדרה על רמה אז כל מי שאין לו יס... מזה מפסיד אז תהנו חברס שבט הנ-ש-י-א שולט גדוד מרח'ב הכי טוב..!!!! love u!!!!!!!! לא הגזמתי עם הסימנים חחח...

keton13

New member
בעע לא ראיתי

ישנתי:| מה לעשות שרגילים לישון 8 ימים בשעה 4+ (לא שאני מתלהב חחחח) אי אפשר פתאום להרדם בשעה 11-12:| חחחח חזרתי מהבית ספר ישנתי עד שש בערב בעעעעעעעעעעע היה לנו היום 2 מבחנים(מבחן וחצי יותר נכון..לא פייר:( ) ואני בקושי מצליח למצוא את העיפרון

ayeltush1

New member
היה פרק מצויןןןן מדהים!!!!../images/Emo6.gif

היה ממשפרק מדהים!! אהבתי תסצינה של איריס עם יעל ואת הסצינה של יעלה עם רקרדו חחחחח איזה מצחיק אתה יונתן(רקרדו) אתה קורע אותי כל פעם מחדש ובמיוחד בקטעים שלך ושל אלחנן חחחח הכי מצחיק היה תפתק שרקרדו שם על הגב של גור והוא לא ראה זה היה מטומטם אבל מצחיקקקקקקק יהונתן חולה עליך אתה שחקן הכי מדהים בעולםםםם והכי הורס שיש!! איילת

אהבתי../images/Emo163.gif

בועז ואיילה ממש מתאימים
טלי ממש ממש סנובית בעע עליה פרק מגניב ניב(כמו כל הפרקים)

olsentwins1

New member
יש לי כמה שאלות?

מישהו יודע בת כמה אלמה כאילו תאריך מדויק ובאיזה כיתה היא. ורציתי לדעת גם עם תיהיה עונה שניה של ראש גדול ועם יהיו אודישנים לעונה השניה?

keton13

New member
מממ...

אלמה בכיתה ט' בת 14 לא יודע תאריך מדויק,כרגע לא ידוע אם תהיה עונה שנייה לתוכנית

keton13

New member
יאללה עם הפרקים האלה

מה זה 5 דקות פרק? זה עובר מהרררררררררררררר אבל פרק שולט חחחחחחחח טוב נו כמו כל הפרקים:p לא?

7Dayana7

New member
פרק מעולה!!!!!!!!!

הפרק הזה באמת כמו שאר הפרקים היה פשוטט מעולה!!!... הטסריט של הסרט הזה ממש מעניין ואני חוללה על הסדרה הזאת.. אבל מה שמבאס זה זה שהצילומים נראים כל כך כאילו מישהו חובבן צילם אותם (ואני קצת מבינה בזה אני במגמת קולנוע בבצפר).... אקיצר הם כל הזמן עושים זום אווט גם כשלא צריך... והאפקטים של הקטעים שהם חולמים ומפנטזים נראים ממש כאילו תלמידי תיכון צילמו את זה.. אז עם היו משקיעים קצת יותר בצילום הסדרה היתה פשוט מושלמת!!

keton13

New member
חחחח...

אני לא כל כך מבין בזה אבל לפי דעתי זה בסדר,טוב אני בטוח שאת יותר מבינה ממני בזה אבל בכל מקרה אני לא אוהב להסתכל על הדברים הרעים בכל התחום של המשחק קולנוע וכל זה אני מחפש את הדברים הטובים התסריט ממש טוב והשחקנים ממש מצויינים ככה שזאת סדרה שולתת(יחשבו יש לי שגיאות כתיב-אז לא:p )

פרק טוב../images/Emo70.gif ../images/Emo12.gif ../images/Emo137.gif

הקטע של הבריטני ספירס על הגג היה גדול
נהנתי בטירוף מהפרק אבל תדמיינו אותי רואה את הפרק... וילדה בת 4 דבוקה לי לפרצוף..
ולא היא לא שלי..
היא של חברה שלי
והשיער של יונתן היה שולט היום

למעלה