החוליה החלשה - סיבוב 4

Ben LeVi 232

New member
זמני לגמרי..חחחח ../images/Emo3.gif

סורי, פשוט מה שאבא שלך עשה, ואיך שהתנהגת לאורי אחרי שהחזירו אותך מעצבן...בקטנה.

שלום לכולם אני חדשה !

אין לי יס ( בצער רב וביגון עמוק ) אז רק דרך הפורום הזה אני אדע מה קורה בסדרה המדהימה הזו ! דרך אגב...אדם=כוסון רק לידיעת כל העולם ( או שבעצם נראה לי כבר כולם קלטו לבד ... )
THE GIRL IN PINK

Ben LeVi 232

New member
הסבר קטן

תכתבי שוב את ההודעה בשרשור המשחק, אבל שימי לב שצריך לבחור גם את מי להעיף
ולשירן- ברוכה הבאה
!

החוליה החלשה

אני חדשה כאן. ראיתי את כל הפרקים. לדעתי זאת ממש סדרה מצויינת. הבנתי שכולם כאן קרועים על השחקנים ומתים על הסידרה. אז למה צריך לשחק משחק שבו פוסלים את השחקנים? אפילו שאני גם הצבעתי קודם, וב-ר-ו-ר שיש לי שחקנים מועדפים (גור(אורי) הראשון! ובגלל זה נתתי לו חסינות), עכשיו כשחשבתי על זה זה לא יפה. גם לא כל כך ברור למה מסמנים x על משהו., זה על השחקן?, על הדמות? על המשחק? על הצורה?,-אביעד אומר כל אחד והסיבות שלו, אבל זה לא כל כך ברור (גם שרון ויונתן אמרו), וכל אחד עושה מסמן מסיבה אחרת. וואלה-סליחה, נורא ארוכה יצאה לי הודעה ראשונה וכבר נהייה לילה......... אם אתם חושבים כמוני- סבבה וגם אם לא-סבבה. העיקר שאנחנו אוהבים את הסידרה והשחקנים.

dannyshadow

New member
אני חושב שאני עונה פה בשם כולם..

אנחנו לא חס וחליל פוסלים את השחקן עצמו.. אלא את הדמות שלו בסדרה, זאת אומרת: אם הוא לא מוצא חן בעיינינו אם הוא לא מעניין אם לדעתינו הוא מיותר בסדרה וכו'. הכול הולך לפי תסריטים, כול השחקנים מצויינים!

אדם הירש../images/Emo128.gif גור מורד ../images/Emo184.gif כנסו

אני קוראת פה כבר כמה זמן וצופה בסדרה חזרתי עכשיו ממסיבה ובגלל מה שקורה פה החלטתי להירשם ולכתוב מה שיוצא פה ממש לא בסדר אתם לא רואים שבאופן שיטתי יש פה קבוצת בנות שמעריצה באופן עיוור לחלוטין את אחד השחקנים ופשוט סולת לו את הדרך לסיבוב האחרוןן במשחק? בנות לקחתם את זה רציני בטירוףףףףףף, לא נראה לכם מוזר שכל יום אותה קבוצה של משתמשים מעיפה בצירוף מקרים מדהים את אותו אחד? זה ממש מזימה אני מוכנה להתערב שכל יום אתם מחליטות על שחקן אחר באקראיות ובלי לצפות בפרק באובקטייביות. אני מעדיפה להתחיל להמר במי תבחרו בסיבוב החמישי במקום להמר מי ינצח בככל מיכאלה אני מבינה כי אתם והשחקנים מלכלכים עליה בלי לשים לב למרות כל ההקחשות ובגלל שהאלילים שלכם שונאים אותה העפתם אותה ראשונה ואחר כך את איציק כהן שיום לפני כן בכלל לא קיבל קולות ואחר כך את שרון שבכככככככל היומיים הראשונים בכללללללללללללללל לא קיבלה התייחסות במשחק הזה מה אתם שרוטים במיוחד המנהלים איך אתם נותנים לדבר כזה לקרות? בגלל זה אתם גם נגד החוק של לפרט מה הסיבה של ההעפה כי אחרת תיחשף המזימה הקטנה שלכם לא נראה לכם מוזר שביום אחד מספר המצביעים בסקר קפץ למועמד ב20 קולות? מה איכפת לכם מאיציק הוא דמות חביבה ובלתי מזיקה ושחקן ענק עם נסיון וכשרון ואת זה אתם לא יכולים לשנות, ושרון דטנר שאני בטוחה שאבא שלה היה לה מורה מצויין ורואים את זה ואת מיכאלה למה? היא ילדה יפה עם כשרון והיא פשוט עושה את התפקיד שלה טוב אותי היא מצליחה להרגיז בתור טלי ואני הולכת לגלות מי אתם אותה קבוצה זה לא בעיה לכו כמה עמודים אחורה ותעקבו למי יש את התגובון: כוסון,מדהים,חתיך,תעשה לי ילד וככה נוכל לקפוץ ישר לסיבוב האחרון המשחק הזה לא ברור לא הוגן יש בו תקלות שהוא לא בנוי טוב והוא בושה לדמוקרטיה ומי שהמציא את התכנית החוליה החלשה. המשחק הזה מכור ולעצרנו אין פה את עינב גלילי או ליאור שליין מצידי תעיפו שחקן אחרי שחקן אבל תעצרו בכשרון האמיתי בנות השורה התחתונה שלי היא:ו שאם אתם באמת רוצות להשאיר בסיבוב האחרון קרב ענקים אז למה אתם מעיפות את גור כבר עכשיו? תפינמו

אין בעיה...

מילא היית אובייקטיבית....אבל איך את מעיזה בכלל להעביר בקורת???? כדאי לחשוב על מה שכתבת....יש פה אנשים שמדברים איתי או עם שחקנים אחרים כמו שאמרת אבל בכל זאת הצביעו נגדי ואני בסדר גמור עם זה!!! אז פעם הבאה תנסי לא להיות ילדה קטנה ותחשבי לפני שאת כותבת.....

למעלה