שרשור חרדות לקראת המסיבה
.

StriX Starlight

New member
חרדות? אין לי חרדות. אבל יש לי לו"ז.

ללו"ז נורא קל להשתבש... אני שונאת כשדברים משתבשים לי. בעצם, יש לי אחת:
צריך לפטופ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1112345

StriX Starlight

New member
כל המוזיקה (שלי, של יעל, של לנור)

מגיעה על דיסק און קי. אין לפטופ - אין מוזיקה.

StriX Starlight

New member
לרקס יש מחשב נייח...

שרחוק ממערכת ההגברה בסלון. גברים, לכי תביני אותם.
הרמקולים שלי ממוקמים בדיוק שלדוני משני צידי המסך.

אז תפנו ל-DDN

והוא יפתור לכם את הבעיה הזאת איכשהו - הבנאדם מנהל רשתות כמדומני
? בטוח יש לו בבית כבל באורך הנכון, בטוח הוא יודע גם לחבר אותו כמו שצריך
.

Thumpers

New member
כיאה לפולניה שאני...

יש לי הרבה חרדות. רובן בכלל קשורות לארגון (לא יבואו אנשים בכלל, יבואו יותר מדי אנשים, לא יהיה מספיק אוכל, תהיה מעט מדי שתיה, אנשים יתחילו להקיא אחד על השני וכו', וכו'.) אבל כמובן ישנן גם חרדות היותר קשורות אליי, כגון לא יהיה לי עם מי לדבר, אני וטל נעמוד בפינה כל הערב, טל יסבול ויגרום לי להרגיש רע על זה שאני גוררת אותו איתי, התחפושת שלי תגרום לי להיראות פרתית בצורה יוצאת דופן, התחפושת המפגרת שלי (בכל זאת, לא השקעתי יותר מדי :p ) תהיה היחידה, כלומר כולם יוותרו על תחפושות ורק אני אראה מפגרת במכנסיי הקצרים והשלייקס! אני ארקוד ואראה כמו מפגרת, לא יהיה לי בכלל את האומץ לרקוד, אני איתקף פחד ואשב לי כמו מפגרת בצד... ועוד רבים וטובים אחרים!

הזכרתי לרקאס אתמול

שיכין כמה דליים לקיא
. אל דאגה, נסתדר למרות שיגיעו המון אנשים - ויגיעו המון אנשים, תתרגלו לרעיון הזה מראש
. לא נניח לך לעמוד בפינה, לא נניח לטל לסבול, לגמרי נמנע ממך להרגיש רע, את לא פרתית ולא תיראי פרתית, או שכולנו ניראה פרתיים - זה פורים, מותר
. לחלק גדול מאיתנו תחפושות מפגרות, אני טרם הכנתי את שלי אך אני כבר יכולה לחתום על מפגרותה. וזה הכיף שבאירוע
! לא תהיי היחידה, הודות למאמציו של רקאס תהיה עמדת צביעה ולא יוכנס אף אחד ללא תחפושת
. אזי אלה שלא יתחפשו ישלמו ביותר כי נצבע להם את כל הפרצוף
. מה זה לא יהיה אומץ, מי שואל אתכם בכלל אם אתם בקטע או לא בקטע - גוררים לרחבה ומי שלא רוקד, מרביצים
. סתם, יש לנו דרכים פחות כואבות ויותר מתוחכמות לשחרר את הקהל, תסמכו על צוות הליצנייה
.

DDN

New member
אני אשמור עלייך שלא תאבדי שליטה

ואם לא תשתלבי חברתית, יהיה יותר ממך לעצמי.

למעלה