מומלצי השבוע

../images/Emo187.gif מומלצי השבוע../images/Emo187.gif

נו הפינה הזו כל כך מוכרת בכל פורום אפשרי
שיר השבוע של טייק דאת
שיר השבוע בכלליות
משהו שעשה לי את השבוע
משהו שאני ממש מחכה לו השבוע
תמונה חמודה שיש לי
מסר לעולם

BusyLilBee

New member
מומלצי השבוע שלי

שיר השבוע של טייק דאת: The day after tomorrow- כי משום מה השבוע הזה עבר לי נורא לאט.. חיכיתי כ"כ בציפייה לסוף שבוע שעבר במהירות
שיר השבוע בכלליות: Robbie Williams: Tripping משום מה השיר לא יוצא לי מהראש. משהו שעשה לי את השבוע: המממ...העובדה שקיבלנו פורום
משהו שאני ממש מחכה לו השבוע: סוף השבוע
תמונה חמודה שיש לי: ----> מסר לעולם: Take it easy.

Revol21

New member
המומלצים של גיא

הייתי בן 11 כשטייק דאת התפרקו. זה היה ב12/2/96. אני עדיין זוכר. הערצתי אותם בטירוף אבל עבר מאז זמן והסגנון שלי די השתנה ואני כבר לא כזה מת על פופ, אבל אין מה לעשות. הם היו חלק כל כך גדול מהחיים שלי במשך כמה שנים ולהתכחש אליהם יהיה כמו להצביע על עצמי ולצחוק. אז אחרי ההקדמה המשעממת הזאת הגיע הזמן להמלצות. אז ככה: שיר השבוע של טייק דאת זה the day after tomorrow ג€. אולי בגלל הגשם. אולי כי הטקסט מזכיר לי את עצמי. והלחן אדיר והקול של מרק אוון כל כך צנוע ויפה. אני חושב שגם עכשיו, עשר שנים אחרי, כשרוב השירים שלהם נשמעים די פתטים ומיושנים, זה נשאר אחד השירים הכי טובים שלהם. שיר השבוע שלי זה juice box ג€ של the strokes ג€ כי אני לא יודע למה, אבל לפעמים יש שירים שפשוט מטריפים אותי. כשאני שומע את juice box אני על סף אורגזמה. אני לא מגזים. השיר הזה פשוט מטריף אותי. אז שיהיה שבוע טוב, גיא מראש העין

ושלי ../images/Emo9.gif

שיר השבוע של טייק דאת
Nobody Eles
שיר השבוע בכלליותHere Without You -3DD
משהו שעשה לי את השבועפתחו לנו את הפורום
כמה מקורית אני
משהו שאני ממש מחכה לו השבועאני מחכה ליום רביעי או חמישי יהיה בו משו טוב
תמונה חמודה שיש לי הוספתי
מסר לעולםאל תאכל את הפרה ,אולי היא אחותך
הודגש באמצעות מדגישומטיק

דנה890

New member
טוב אז ככה:

שיר השבוע של טייק דאת: never forget כי היה לי כיף לשמוע שוב את הסוף של השיר כשרובי שר בסוף.. אחח זכרונות.. שיר השבוע בכלליות: חור בלבנה של רוקפור,סתם כי יצא לי לשמוע אותו אחרי הרבה זמן שלא שמעתי.. משהו שעשה לי את השבוע: יום כיף שעשינו אני וחבר שלי היום. משהו שאני ממש מחכה לו השבוע: יומיים של כיף שאני וחבר שלי עושים (כן שוב...), משכירים רכב ונוסעים לתמנע. ניסיתי להעלות תמונה חמודה אבל כנראה היא שמנה מידי.. לא הלך.. מסר לעולם: אל תחשוב יותר מידי- פשוט עשה! זהו..

a Warming Sign

New member
../images/Emo183.gif

שיר השבוע של טייק דאת- never forget
,חזרתי אליו
שיר השבוע בכלליות- כלום לא עצוב/אביתר בנאי
משהו שעשה לי את השבוע- היום בשיעור מתמטיקה
משהו שאני ממש מחכה לו השבוע- תערוכת צילום של הדוד
תמונה חמודה שיש לי- הממ..
מסר לעולם-

מומלצי השבוע שלי

שיר השבוע של טייק דאת: Never forget - מאז שהם הודיעו על האיחוד אני כל הזמן נזכרת בשיר. שיר השבוע בכלליות:Come on של מארק אואן - השיר התנגן לי בראש כל השבוע. משהו שעשה לי את השבוע: עבדתי קשה במשך שבועיים על עבודה שהיתה שווה את כל ההשקעה אחרי שקיבלתי הערות חיוביות מהמרצה.
משהו שאני ממש מחכה לו השבוע: סוף השבוע
תמונה חמודה שיש לי:-----------------------------> מסר לעולם: ההשקעה משתלמת.

המומלצים שלי-->

שיר השבוע של טייק דאת: Wasting My Time כי אני לא מצליחה לשכוח את החלק של השיר הזה בהופעה בברלין
שיר השבוע בכלליות: Alone Without You של מארקי כי אני נורא מתגעגעת לאחיין שלי. משהו שעשה לי את השבוע: שיש לנו פורום כמובן! משהו שאני ממש מחכה לו השבוע: לסופשבוע!! מסר לעולם: dont eat yellow snow

SHTRUDIDI

New member
קצת באיחור אבל המומלצים שלי

שיר השבוע של טייק דאת':NEVER FORGET שיר השבוע בכלליות:GOODBYE MY LOVER של ג'יימס בלאנט,אם עוד לא יצא לכם אתם חייבים לשמוע. משהו שעשה לי את השבוע:סיימתי להגיש עבודה ראשונה השבוע. משהו שאני ממש מחכה לו השבוע:סופ"ש.

SHTRUDIDI

New member
אני בהחלט בתכנון לקנות אותו

כל מה ששמעתי עד עכשיו ממנו היה טוב מאוד.

למעלה