משחק אמת או שקר

משוש30

New member
אז לפני קצת יותר מ-10 שנים היה לאבא

שלי רומן מהצד ונולד ילד. אמא שלי החליטה לא להתגרש, קיבלה את הילד ועכשיו בחגים הוא נמצא אצל ההורים שלי. מת על אמא שלי והיא חולה עליו. טלנובלות אפס מול המשפחה שלי!!

lulyK

New member
נשמע שגם אמא שלך וגם אבא שלך

הם טיפוסים מאד מיוחדים (לא רק מהסיפור הזה, כמובן).

blumm1

New member
גם אני גם אני רוצה

1. כשהייתי בת שלוש נפלתי משולחן, חתכתי את הלשון ותפרו לי אותה, ירד הרבה דם (סליחה על התיאור). 2. אני ובעלי היינו בגנון יחד, בביה"ס יסודי ובתיכון אבל התחלנו לצאת רק אחרי שעבדנו יחד באותה עבודה במשך חודש

limooor

New member
בלומי מה עם תשובה???

מקפיצה................................................

blumm1

New member
1 נכון, צדקתם,

שובבה שכמותי קפצתי ורצתי כל הזמן ועד היום יש לי את הסימן על הלשון

אז גם אני...

1. כשהייתי בטורקיה עם ההורים שלי, טורקי אחד הציע לאמא שלי גמלים תמורתי וגם שר לי סרדנה מהמרפסת וזרק לי פרח... 2. כשהייתי בהולנד, ישבתי עם בן דוד שלי בשדה שהיה גם מקום מרעה של פרות, ואז אחת הפרות ליקקה אותי בעורף ואני חשבתי שאני מתה מהתקף לב.

limooor

New member
קשה, קשה אבל מנסה....

נראה לי אחד (הייתי מתה לראות את הסיטואציה) חחחחחחחחחחחחחח פרה??? לא נראה לי

אז ככה

1 הוא הנכון... השני, גם קצת הזוי, רוח העיפה לי משהו על העורף, ואני הייתי בטוחה שזו פרה. ההתקף לב אמיתי...

mishmish25

New member
../images/Emo110.gif../images/Emo110.gifמנסה גם../images/Emo103.gif

1. כשיצאתי עם הכדורגלן צולמתי איתו לעיתון ונכתב שאני היא בעצם ה Xית שלו. 2. כשיצאתי עם אותו הכדורגלן יצא מצב שבאחד מהמשחקים נתתי שקל לבעלים של קבוצת הכדורגל של מ.ס אשדוד ואמרתי לו שיקנה בו קצת מוח.

mishmish25

New member
טוווב היות והיו ניחושים לא רעים

אז יש אמת גם ב 1 והסיפור הוא שמסתבר שהכדורגלן עוד היה מאוהב ב Xית שלו ומצא אותי "במקרה". בפעם הראשונה שפגשתי את המשפחה שלו שמעתי מהצד שאמא שלו אומרת לו ולאח שלו יווו כמה היא דומה לה!. לא התייחסתי עד שהיינו במשחק כדורגל וצלם של עיתון קרא לי בשם שלה ואמר לי "יא איך השתנת כמעט שלא זיהיתי אותך"... התעצבנתי עליו ואמרתי לו שאני לא היא וכשהורדתי את המשקפי שמש הוא נקרע מצחוק ובקש סליחה. אז היה כתוב בעיתון מתחת לתמונה שלי שאני החברה החדשה ושלא יתבלבלו כי אני לא הXית למרות שאני דומה לה. מבחינתי היא דומה לעכברוש ואני ממש אבל ממש לא דומה לה וראיתי תמונות שלה. ו 2 הוא הנכון באחד מהמשחקים שהייתי איתו היה הבעלים של מ.ס. אשדוד ושוב נתקלתי בתופעה שקוראים לי בשם של ה Xית שלו. הוא אמר לכדורגלן, "מי זאת X (יעני השם שלה שאני לא מזכירה פה) החדשה? אז הוא ענה לו "לא זאת מיקי הראשונה" ואני שמתי לו שקל ביד ואמרתי לו מאמי לך תקנה קצת מוח לא יזיק לך!. מיותר לציין שמי שהיה ליד היה או בשוק או על הרצפה! והחבר נתן לי שטיפה שגמרתי לו את הקריירה של הכדורגל! פחח רק אני ממש תירוץ עלוב להיותו אפפפפפפפפפפפפפפפס!

limooor

New member
לא יודעת שניים נשמעים הגיונים

לא???
בכל אופן צחקתי נורא...........

mishmish25

New member
קלעת בול אחותי!

שמחה שהצחקתי אותך... תקראי את התשובה שכתבתי למעלה

למעלה