רוגר סטפנס-הרצאות

ZeusMan

New member
קטע מ-Y NET - רוג'ר סטפנס

פה יש סירטון שבו יש ביצוע חמוד של ג'ו היגס מנגן עם ראס דניאל ועוד חבוב במוזיאון הקטן של רוג'ר את "רידמשן סונג" של בוב.. גם כתבה מצורפת.. תהנו...

jahjah

New member
../images/Emo187.gifרוגר סטפנס-הרצאות

בוקר אור!!! מישהו יודע איפה הולכות להיות שאר ההרצאות של רוגר סטפנס מלבד זו שבת"א? שעה,מקום וזה וזה.... THANX... ;)

ZeusMan

New member
JAH JAH CITY קבל...

רוג'ר סטפנס בישראל: ה', 12/1, מוזיאון תל אביב, 21:00, לפרטים: 6077020 – 03 ו',13/1, מועדון הבאר, קיבוץ צאלים (מסיבה תתקיים בסיום), 22:00, 0528664399 מוצ"ש, 14/1, סינמטק שדרות, 20:00, 08-5849695 א', 15/1, אולם אזורי חבל אילות (מול קיבוץ יטבתה), 21:00, 052-3959338 ג', 17/1, סינמטק ראש פינה, 20:00, 054-4930359 ד', 18/18, סינמטק ירושלים, 21:00, 02-5654333 מחירי כרטיסים: 45 – 35 ₪

Ambitionz

New member
בירושלים הכרטיסים במקום?

כמה זמן ההרצאה, מישהו יודע? ואיך היא בעצם? על מה בדיוק הוא מדבר?

חזרתי עכשיו מההרצאה בת"א

קשה לי לתאר כמה מדהים היה וכמה למדתי שם. ממליץ בחום!!! באמת באמת-הכי קרוב שיש ללראות את בוב מארלי על הבמה. ואפילו לשמוע את השיר הראשון מההופעה האחרונה שלו בחייו הקצרים. לא רוצה לקלקל את ההפתעות למי שהולכים לצאלים וירושלים ושדרות. פשוט לכו, כל מילה מיותרת. מדהים!

waywayway

New member
רוגר סטפנס מומלץ בחום!!!

מטיף, מרצה מהפנט קוסם! שהחזיר אותנו במנהרה לזמנים יפים... מי שלא היה מומלץ בחום I say so one love yehonatan

8Shanty8

New member
היה מדהים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כרגע חזרתי הבייתה אחרי לילה ארוך מלא בבוב מארלי ואחרי ההרצאה של רוג'ר בתל אביב ממליץ לכווווולם לנסוע לראות אותו!

היה מצויין.

היי חבר'ה, קוראים לי מורן. אני קוראת פה כבר כמה זמן...
אתמול הייתי בהרצאה של רוג'ר סטפנס, והוא אפילו חתם לי
היה מאוד נחמד, מעניין, וכל כך לראות את בוב שר ורוקד, מאושר
. מישהו יכול לתת לי פרטים על המסיבה שתהיה לכבוד יומולדת 61 שלו?

jammin

New member
מחכה בקוצר רוח...

אני אשמח אם מישהו יוכל לומר לי כמה זמן בערך ההרצאה כי חברה שלי חייבת לחתוך מהעבודה..... תודה תודה...

RastaTzlila

New member
בצאלים

הוא היה אדיר. היה ממש טוב לראות אותו שמה בצאלים דווקא. אני חושבת שדווקא בגלל המקום נהנתי אף יותר מאם הייתי רואה אותו בצאלים. הוא עשה לי את השבת לשבת מיוחדת יותר. היה ממש אחלה ונהנתי לראות אותו ולהעשיר את הידע שלי קצת יותר :)

למעלה