רוגר סטפנס-הרצאות

Dtiup

New member
זו לא כת

זו דרך חיים אם כבר, שנית כל.. אם תדע באופן מעמיק יותר על הראסטאפרי.. ואם תדע עליו יותר תוכל לדעת.. אני לא חושב שאפשר לאמר.." אתה כן ואתה לא.." עניין של משהו בנפש.. חוצמזה אפשר להגיד מה שכן שהוא מתחבר לזה.. בקשר לזה שהוא ראסטא עדיין לא הייתי בהרצאות שלו או לא דיברתי איתו ככה שאין לי מושג..

רוג'ר בשדרות!

הגעתי לבד, ולא היו הרבה אנמשים, היה משהו אינטימי כזה... הוא רצה ממש טוב, ואני לא כזה ספטס באנגלית, אבל הוא הצליח להצחיק אותי..'' buffalo soldier dead like a lobster''...וסיפורים מצחיקים... בן אדם חמוד, יודע לדבר, טוב, אחרי כל כך הרבה הרצאות בעולם הוא חייב לדעת... ממש התרגשתי מהסרטים, לחשוב שפיספסתי את ההופעות הגוטלות של הבןאדם הדגול הזה...חבל, באמת חבל... קניתי אפילו את הספר האחרון שנשאר לו שהוא מכר, בהתחלה הידידה שלו אמרה שהשניים האחרונים נמכרו, אז ממש התבאסתי, ואז הוא מוציא את הספר מהתיק ואומר לי שנשאר לו אותו, לא שאלתי אפילו כמה הוא עולה(ואני לא בבילון) ישר נתתי לבחורה שטר גדול במיוחד שבמקרה היה עלי.. הוא חתם לי על הספר והצטלם איתי, לא במצלמה שלי, במצלמה שלו, יש כבוד... בקיצור, שווה שווה שווה, גם אם האנגלית שלכם לא משהו, זה הזדמנות נדירה לפגוש בן אדם שהיה קרוב כל כך לבוב, ולראות קליפים נדירים. one love שחר

למעלה