שאלות, נצל"שים ואוףטופיק

sonaku

New member
Buck-Tick ניסו לעשות משו בסגנון

הביטלס. אם אני לא טועה...המ.X:

Nora Shu

New member
אונד XD

אני ממליצה לך לחפש בוויקפדיה/גוגל. אני בספק אם מישהו מכיר כאן מוזיקה מהסגנון הזה. נראה שהרוב אוהבים מוזיקה עכשווית ^^; אבל אני בטוחה שחיפוש מהיר יניב תוצאות. D:

sexytomato

New member
הממ-

BLUR, HOT HOT HEAT וסתם להקות שאני אוהבת, לא בהכרח אינדי/ניו וויב- ARCTIC MONKEYS, THE STROKES

oracle

New member
לא כל כך מכירה אותן, וגם לא כל

כך בקטע של אינדי יפני, אז לא יכולה לעזור לך.. סורי... =/ מקווה שמישהו מחברי הפורום יוכל~~ ^_^

Nora Shu

New member
קיצור ל- Independent

שזה אומר "עצמאי". בהקשר שלנו זה מתקשר למוזיקה "עצמאית": מוזיקה/אמנים שהם לא מיינסטרים, לא מוכרים, שמנוהלים ע"י חברות קטנות ו/או לא מוכרות וכו'. זה מושג די רחב. אגב, הידעת שוויקיפדיה הוא חברו הטוב ביותר של האדם [אחרי גוגל]? D;

nadav1232

New member
כן, ידעתי D:

כל הזמן שאני מחפש משהו על מישהו אני מוצא באתר D: ותודה ^_^

Nora Shu

New member
הממ...

אני לא מבטיחה שאני קולעת בול לטעם שלך כי כבר שנים שלא שמעתי מוזיקה מערבית אז אני מגששת באפלה כאן. XD אבל לדעתי תנסי the Pillows, Karen, Kazoku, emmuree ואולי גם Soroban בשביל טעם קצת כבד יותר. אר, כל הנ"ל מוכרים אז לא תהיה לך יותר מדי בעיה למצוא אותם ברשת [חוץ מאולי emmuree כי ביקשת אינדיז, ומה לעשות שהם נידחים לרוב P:]. כמו כן אני ממליצה לך לשמוע את האלבומים הראשונים של מיאבי [Miyavi] שהוא זמר מיינסטרים אבל היצירות הראשונות שלו הן משהו שחבל לפספס. האלבומים נקראים, Galyuu ו- Gagaku. ^^ מקווה שעזרתי. Oם;

Nora Shu

New member
פנטסמגוריה בהפסקה. T_T

זה אולד ניוז כבר? לא בשבילי שדלשחדשחדש. מצאתי את זה בקומונת ג'יירוק בLJ. אני אצטט לאלו שלא מכירים: "With the recent announcement of the departure of Iori and Matoi from Phantasmagoria, I have decided to return my page from its "Winter" theme to the previous mainly-Phantasmagoria theme. The original rhythm guitarist and second drummer for the band, respectively, will be leaving the band after their oneman at Shibuya AX on February 23rd next year, sources say. I wish I could be there; I hope the fans that do attend give the two a wonderful sendoff and I wish them both the very best of luck in their future endeavors. I speak for many when I say we will miss, more deeply than any knife can cut, what you brought to the sound and character of Phantasmagoria. " זה לא הכי ברור [אינגריש, פטו], אבל די קל להבין שפנטסמגוריה עצרו את הפעילויות שלהם לפחות לזמן הקרוב. באחד התגובות בפוסט המקורי היה כתוב שזה כבר לא בגדר שמועה, שהלהקה הודיעה על זאת בעצמה באיזה לייב אחרון ושKisaki כתב על זה בבלוג שלו. נכון לכרגע אין מועד להחזרת הפעילויות שלהם, נראה שחברי הלהקה יתמקדו בקריירות סולו [מאכזב :/]. ועוד משהו, קיסקי מואשם בהעלמת מיסים בסך של 389,000$. אונד, מישהו? XD;

Arise

New member
היי../images/Emo54.gif

היי, קראתי בפורום הזה קצת ויש לי שאלה. נכון אתם אומרים שממש קשה להשיג דיסקים של להקות יפניות? וגם אף פעם לא שומעים אותם ברדיו או משהו, אז מאיפה אתם מכירים את הסגנון הזה? ומאיפה אתם מוצאים שירים בסגנון? כאילו, אני יודעת שאם מחפשים הרבה אפשר למצוא כל דיסק, אבל צריך לדעת בדיוק מה רוצים. מה שאני שואלת בעצם, זה איך בפעם הראשונה שמעתם שירים בסגנון הזה ואיך הגעתם איליו?

sonaku

New member
אינטרנט.רובנו מאנימות.אישית,אני לא.

חיפשתי של שרשרת שרציתי,ומצאתי תמונה של מאנה סאמה. ומשם זה ''התדרדר'' לג'יירוק... הא,לפחות הסיפור שלי מקורי! XD; רוב האנשים ששומעים מוזיקה יפנית זה בד''כ דרך שירי פתיחה וסיומות של אנימות. ^^

oracle

New member
קודם כל ברוכה הבאה ^_^ ../images/Emo140.gif

בקשר לשאלתך, אני מניחה שהרוב באמת נחשפו למוזיקה דרך שירי פתיחה וסיום של אנימות, אבל אצלי זה לא היה ככה... אני נחשפתי לראשונה ל-Iluminati של Malice Mizer בהופעה, כשהבת שלי הכריחה אותי לצפות בזה ב-DVD... משם זו כבר היתה התמכרות... ^_^

למעלה