שאלון

לענות? טוב.........

מה השעה אצלך עכשיו? 9 בבוקר איך עבר עליך היום?אחלה בן כמה אתה?30 עוד כמה זמן יש לך יומולדת?5 חודשים היה לך כבר צו 1? ברור איזה סגנון מוזיקה מועדף עליך?צ'יל אאוט איזה סגנון מוזיקה אתה לא יכול לסבול?רוק כבד תוכנית טלויזיה אהובה?ערוץ 8תוכניות תעודה משחק אהוב? בתיאטרון מקצוע אהוב? בביה"ס:ספרות ותיאטרון מקצוע שנוא? בביה"ס: הסטוריה ואזרחות מאכל אהוב? פסטות גלידה מאכל שנוא? בורקסים, אוכל הודי,קישקע, פירות ים, כנפיים משקה אהוב? מים, מיצי פירות, קפה ברד, משקה וניל חם... אבל שוקו במקום ראשון משקה שנוא?אלכוהול, לימונדה מה היית לוקח איתך לאי בודד? אם לא מטוס אז חיבור לאינטרנט ואם לא זה אז דפים וצבעים לצייר ולכתוב אהבה או כסף? אהבה חתול או כלב?כלב מסיבת הפתעה או מסיבה מתוכננת? מתוכננת שחור או לבן? לבן מה עשית בסילבסטר?מסיבה פרטית למה אתה מתכנן להתחפש בפורים? לא נראה לי שאתחפש. אם כן אז משהו מינורי מה הדבר הכי מטורף שעשית? זה לא לפירוט פה כמובן מה הדבר הכי מפדח שקרה לך?כששכחתי את המילים לשיר בהצגה ועמדתי על הבמה כלי לעשות כלום, שנפלתי מהבמה בחושך כשלא ראיתי איפה יורדים... מה הדבר הכי מצחיק שקרה לך? כששכחתי את המילים לשיר בהצגה ועמדתי על הבמה כלי לעשות כלום, שנפלתי מהבמה בחושך כשלא ראיתי איפה יורדים... מה הדבר שעשה לך ת'שבוע?.... תדעו על זה בערך עוד שבוע... אם היית זוכה בלוטו, ב20 מיליון, מה היית עושה דבר 1? ואח"כ? דבר ראשון מצלצל לאמא. ואחר כך רץ לבנק. השלם הורים הם______ אלה שמולידים אותנו חברים הם______ אלה שדואגים לנו שירים הם______ ביטוי פיוטי לחיים אהבה היא_____ הרגש שהכי מפעיל אותנו ביה"ס הוא______ ההגנה הטובה ביותר מחוסר מעש וחוסר השכלה הדבר המושלם לעשות כשיורד גשם הוא_______ לעמוד מתחת לגגון הדבר המושלם לעשות בשיא החום הוא_____ גלידה! הדבר הכי רומנטי לעשות הוא______ נשיקה של שלוש שעות לפחות כשאני עצוב ומרגיש שהכל אבוד , אני_______ הולך לחפש ת'חברים שלי שאני רוצה לשמח מישהו שאני אוהב, אני_______ נותן לו מלא צומי החלום האחרון שאני זוכר, הלך ככה:________ הבאתי לשני חייטים זקנים משהו לתקן לי כי ריחמתי עליהם סרט טוב שראיתי לא מזמן:_______ רנט הלוואי ש____ החידון הזה - יחזור על עצמו לפחות עוד פעם 1 בחיים שלי!!! הלוואי שאני יותר בחיים שלי לא ישמע על__________ מחלות החלום שלי הוא_________ להתעשר מהמקצוע שלי שאני יהיה גדול , אני רוצה להיות_________ מרוצה אם תקחו ממני את ה___לב_שלי, אני ימות! בחיים לא תוכלו למצוא אותי בלי ה___מצפון___ שלי! נו? _____זה החיים שלי! נמאס לי כבר כל היום לשמוע______ צריך אתמי אוזניים ל______. זה או זה קיץ או חורף? סריג או מעיל? שוקולד עם מילוי או בליכלום? בסנדוויץ', שוקולד פרה או נוטלה? עט או עיפרון? זהב או כסף? כדורסל או כדורגל? תפוח או אגס? סלט פירות או סלט ירקות? מרק או שניצלצי'פסוקולה? קפה או שוקו? ספרייט או קולה? עולם מושלם או עולם עם עליות וירידות? פסטה או פיצה? דרדסים או מומינים? שהיית קטן- ברביות או לגו? השאלון הזה חופר או סבבה? רוצים שהוא ייגמר או לא? טוב נו .. אז עוד כמה שאלות וזהו... מוטו לחיים? מסר לאומה?

boopymylife

New member
חחחח../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif חמוד.. =)

השלם הורים הם______ אלה שמולידים אותנו - תשבע לי!!!!!!! חחחחחחח משקה שנוא?אלכוהול, לימונדה - אתה רוצה להגיד לי שאתה לא שותה?

m i r u s h i

New member
ומה רע בלא לשתות?../images/Emo108.gif

גם אני מוצאת את האלכוהול כדבר גועלי. ככה שאני תומכת באורי

Simply an Angel

New member
חחחח איזה חמוווד!../images/Emo3.gif ../images/Emo189.gif

אז מה ליאור, עשה לך ת'יום? כי לי זה בהחלט עשה

Dark Force

New member
צ'יל אאוט../images/Emo35.gif../images/Emo56.gif|פגרה|

אתה מכיר את ג'ק ג'ונסון

m i r u s h i

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif

שתהייה בריא
הרגת אותי מצחוק בחלק מהתשובות
נחמד שאתה משתף פעולה בדבר כזה ^__^

עונה

מה השעה אצלך עכשיו?14:39 איך עבר עליך היום?אחלה בחלה בן כמה אתה?14 והרבה עוד כמה זמן יש לך יומולדת?חודש וחצי היה לך כבר צו 1? לא איזה סגנון מוזיקה מועדף עליך?רוק ישראלי איזה סגנון מוזיקה אתה לא יכול לסבול?פופ תוכנית טלויזיה אהובה?אמאלה משחק אהוב?הרוצח מקצוע אהוב?ביולוגיה מקצוע שנוא?פיזיקה מאכל אהוב?מקרוני אנד ציז מאכל שנוא?כמעט הכל משקה אהוב?מים משקה שנוא?כל המיצים המעורבבים מה היית לוקח איתך לאי בודד? (חוץ ממטוס חזרה, ורק דבר 1!)מחשב מהו לדעתך החבר המושלם (לא בהקשר רומנטי)חברה שתמיד יהיה לצדי שאני יצטרך אותו מהו לדעתך הגבר/האישה המושלמים? (כן בהקשר רומנטי חח)הגבר המושלם יעניק לי חום ואהבה ויהיה לצידי ויבין אותי אהבה או כסף?אהבה חתול או כלב?כלב מסיבת הפתעה או מסיבה מתוכננת?הפתעה שחור או לבן?שחור מה עשית בסילבסטר?ישנתיהייתי חולה) למה אתה מתכנן להתחפש בפורים?אין לי מושג תיכננת כבר משהו לחופש הגדול? (פרט)עוד לא מה הדבר הכי מטורף שעשית?ישנתי במרפסת ואף אחד לא הבין איפה אני וחיפשו אותי במשך שעה מה הדבר הכי מפדח שקרה לך?ואוו המון מה הדבר הכי מצחיק שקרה לך?אמרתי שטויות שאלוהים אפילו לא יודע מאיפה זה בא לי) מה הדבר שעשה לך ת'שבוע?(בשבוע האחרון):גיליתי שאני ילדת אינדיגו אם היית זוכה בלוטו, ב20 מיליון, מה היית עושה דבר 1? ואח"כ?צורחת בטרוף ואז מתקשרת לחברות שלי השלם הורים הם קרציות חברים הם הגב שלך שירים הם מילים שיוצאות מעומק הלב אהבה היא מהות החיים הדבר המושלם לעשות כשיורד גשם הוא להתכרבל במיטה הדבר המושלם לעשות ביא החום הוא_לעשות מלחמת מים הדבר הכי רומנטי לעשות הוא? אני לא מנוסה כשאני עצוב ומרגיש שהכל אבוד , אני_כותבת שאני רוצה לשמח מישהו שאני אוהב, אני_פשוט איתו החלום האחרון שאני זוכר, הלך ככה:___סיפור ארוך מדי בדיחה מצחיקה שסיפרו לי לא מזמן:___איש הלך הלך הלך קנה חומס וחזר הביתה סרט טוב שראיתי לא מזמן:___ילדתי גרזי הלוואי ש__הנשיקה הראשונה תחזור לפחות עוד פעם אחת בחיים שלי הלוואי שאני יותר בחיים שלי לא ישמע על__מלחמות_ החלום שלי הוא___להתחתן ולהקים משפחה שאני יהיה גדול , אני רוצה להיות____אין לי מושג אם תקחו ממני את ה__מחשב שלי,אני ימות! בחיים לא תוכלו למצוא אותי בלי ה___מפתחות שלי! _דודה שלי זה החיים שלי! נמאס לי כבר כל היום לשמוע______ צריך אתמי אוזניים ל______. זה או זה קיץ או חורף?קיץ סריג או מעיל?סריג שוקולד עם מילוי או בליכלום?בלי בסנדוויץ', שוקולד פרה או נוטלה?פרה עט או עיפרון?עט זהב או כסף?זהב כדורסל או כדורגל?סל תפוח או אגס?תפוח סלט פירות או סלט ירקות?ירקות מרק או שניצלצי'פסוקולה?תלוי איזה מרק קפה או שוקו?קפה ספרייט או קולה?קולה עולם מושלם או עולם עם עליות וירידות?עליות וירידות שבסוף הכל יהיה מושלם פסטה או פיצה?פיצה דרדסים או מומינים?דרדסים שהיית קטן- ברביות או לגו?ברביות השאלון הזה חופר או סבבה?חופר רוצים שהוא ייגמר או לא?שיגמר טוב נו .. אז עוד כמה שאלות וזהו... מוטו לחיים?תסתכלו בחתימה מסר לאומה?מתה על כולם

למעלה