סיכום שבועי

../images/Emo191.gifסיכום שבועי../images/Emo191.gif

- שיר השבוע (של העוגיות): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - סרט/סדרת השבוע: - ספר השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - תגלית השבוע: - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - מקום השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - סתם: - תמונה:

limors2

Active member
אפצ'י! אפצ'י! אפצ'י!

*שיעול* - שיר השבוע (של העוגיות):אין מנוס - שיר השבוע (כללי):אין
- אלבום השבוע:הפסקול של מאמא מיה - סרט/סדרת השבוע:חברים. פרקי המוניקה וריצ'רד
- ספר השבוע:1984 - האדם שעשה לכם את השבוע:מרב - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):--------- - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)"איפה הפלאפון שלי??" מרב מחפשת אותו בפאניקה בזמן שהוא צמוד לה לאוזן והיא מחכה שמישהו יענה לה. - תגלית השבוע:להדס יש פייסבוק!
- דבר שהשגתם השבוע:קופסאות כפולות דקות לדיוידי, נעליים, מגפיים, מעיל, 3 חולצות, 14 זוגות גרביים ומכנסיים. והצטננות מלווה בשיעול מעצבן שתוקף רק בלילה. - מאכל השבוע:משקה. תה. - מקום השבוע:הספסל החדש בגינה החדשה - משהו שעשה לכם את השבוע:מסע קניות
- משהו שהרס את השבוע:מארק רונסון היה (ועדיין נמצא) בארץ ולא הלכתי
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:שופינג זה דווקא לא כ"כ נורא
השבוע שבפתח:כולנו במתח! - משהו שאתם מחכים לו השבוע:הסרט החדש של אנג'לינה ביום שני
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:מרתון חברים עם מרב במקום מלא תיירים ועולים חדשים - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:איימי פולר - סתם:נכנסתי הרגע ליוטורנט לראות מתי הזינה יסיים לרדת, וזה סיים בדיוק בשנייה שנכנסתי! - תמונה:ונוס אנד ג'ופיטר.

"נראה לי עדיף אם תרצי שנחליף קצת בתפקידים..."

- שיר השבוע (של העוגיות): דפנה פיק - שיר השבוע (כללי): "החתונה"- המחזמר מאמי - אלבום השבוע: "מאמי" המחזמר 2002 - סרט/סדרת השבוע: הפיג'מות - ספר השבוע: מיטב הטורים של קישון! - האדם שעשה לכם את השבוע: אלון - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "קולנית ושמחה יותר!" - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) "ערן צור הרגע נגע בי! אופל! להשיג לך חתימה?" SMS שהמוכר הקבוע שלי בטוור רקרדס קיבל בדיוק כשהייתי בחנות. - דבר שהשגתם השבוע: פלאפון, האקורדים של "החתונה" - תגלית השבוע: שהמוכרת בטוור דומה טילים לדפנה קינן!!!! - מאכל השבוע: פסטה - מקום השבוע: בצפר - משהו שעשה לכם את השבוע: מאמי 2002 - משהו שהרס את השבוע: בצפר - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: תקשיבו ל"מאמי", מחזמר אדיר! השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לפגוש אנשים - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לפגוש אנשים - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ורד, קרן ועדה (שמא אולי, אתכם?) - סתם: - תמונה: הודגש באמצעות מדגישומטיק

limors2

Active member
מה זה "מאמי"?

אני מאד אוהבת מחזות זמר. מאד מאד מאד. מאד.

limors2

Active member
נו מה הם רוצים.

כשמחפשים דווקא יש
.... הממ זה ישראלי. אז איך רואים את זה? באימיול אין מקורות.

clyps

New member
"זה לא שלא קורים דברים.."

שיר השבוע (של העוגיות): אנרגיה פוטנציאלית - שיר השבוע (כללי): השקט- קורין אלאל - אלבום השבוע: פשוט כל כך-קורין אלאל - סרט/סדרת השבוע: השרדות- גבון - ספר השבוע: כופרת - אייאן חירסי עלי (איזו קטגוריה כייפית!) - האדם שעשה לכם את השבוע: ירון ולאלי
- משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "קורים דברים וגם אני קורה..." - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) "איזה כיף לאכול פאי פרג'!" - תגלית השבוע: ליטל סטרייטית XD , סתם.. אה, גיליתי שקיים מישהו שיש לו היפופוטמית מחמד! - דבר שהשגתם השבוע: זימונים לצה"ל, חתך, עפרונות חדשים, סוף כל סוף... - מאכל השבוע: הקלמנטינה שירון הביא לי
- מקום השבוע: ללא ספק 'בונו' (בית קפה) - משהו שעשה לכם את השבוע: חזרות בתאטרון, פגישה עם ירון - משהו שהרס את השבוע: שיעורי מתמטיקה - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אני שונאת אנשים מטומטמים. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: חזרותחזרותחזרות - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאצליח לפנות זמן להופעה של קורין אלאל
- האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: חיינה? - סתם: - תמונה: מההכנות לחגיגות כ"ט בנובמבר מי אחראי על השדרוג של הסיכו"ש? כל הכבוד!

clyps

New member
כן :) וקוראים לה ג'סיקה..

היא מנהיגת הכלבים.... תודה

limors2

Active member
צר לי, אך אני מתקשה להבינך היום../images/Emo4.gif

העדרותך כנראה גרמה לאובדן שפה משותפת כלשהי.

clyps

New member
לבחור עם ההיפופוטמית, יש גם כלבים.

עכשיו הבנת?

למעלה