קליפים חדשים

dor307

New member
../images/Emo191.gifקליפים חדשים

קנייה ווסט-פארנויד ריאנה מככבת בודיאו לסינגל ה4(?) של קנייה ויש לה שער ארוך עכשיו (סיבה לחגוג?) אבל האם זה אומר שאנחנו חוזרים לראות את ריאנה בכל מקום ? והאם זה שאין מצב שפארונייד יהיה להיט גדול כמו סטרונג בעצם אומר שקאסי היא כוכבת יותר גדולה מריאנה? פוסיקט דולז- האש האש\איי וייל סוביב כל האלבום השני של PCג הוא מה שנקרא HOT MESS,אבל לפחות הן חזרו לעשות מה שהצליח להן כ"כ באלבום הראשון,לשים שיר אחד באלבום ואז בקליפ לשים רימקס דה סאטרדייז-וורק להקהת הבנות החביבה על דנה בלוק וסאונד אמריקאי ביותר,איך קוראיםלזאת ד\שדומה לג'ורדון ספארקס,זאת שיודעת לשיר? זה מצחיק איך כולן לבושות מעט ורק היא לבושה הרבה

dor307

New member
ליידי גאגאג-פאפארצי-וואו!

קודם כל-השיר הכי טוב שלה לצד JD אבל זה ידוע כבר 1-כל הדקות הראשונות בעיקרון מיותרות ואני מקווה שתהיה גרסא בלי זה לטלווזיה,אבל אני כן מבין את הקטע שזה הופך את הכל ליותר EPIC 2-אם עד עכשיו נסיכות פופ דרג ב' היו צריכות להצדיק את הקיום שלהן בעולם של גאגא,עכשיו גם ביוסנה,בריטני,ריאנה ואפילו מדונה צריכות 3-היא אמרה באיזו ראיון שאחרי שבריטני באה עם סלאב כל כוכבות הפופ האחרות אמרו "זהו אני מוותרת" זה בערך מה שהן אמורות להגיד אחרי הקליפ הזה http://www.zshare.net/video/606443394e9d41c7

ofirshai

New member
ואוו איזה קליפ!

חבל רק שהשיר לא משהו... היא גמרה את השירים הטובים באלבום שלה אחרי ששיחררה את לאבגיים... ככה היה צריך להיות הקליפ של פיס אוף מי של בריטני!

ofirshai

New member
../images/Emo13.gif

פארונויד- אחלה שיר וקליפ חמוד. אני מאוד מאוד אוהב את האלבום האחרון של קנייה. PCD- הן תמיד היום מעאפנות, באלבום השני זה נהיה ממש בולט (בראשון היה את ביפ ובאטנס שיסתירו את זה). הקליפ עצמו יפה וזהו. סאטרדייז- ככה הפוסיקט צריכות להישמע! שיר מצוין ואחלה קליפ. חיכיתי שהן ישחררו אותו. יאללה עכשיו בתור סינגל שישי שישחררו את סט מי אוף ושיעברו לאלבום שני ...

למעלה