שרשור
לצת

Simply an Angel

New member
לילה טוב../images/Emo24.gif../images/Emo189.gif

משום מה, אני סחוטה מעייפות... אז זזתי לישון!
לילה טוב לכם ושיהיה לכם אחלה סופשבוע (או לפחות מה שנשאר ממנו
!

Grey Flannel

New member
בוקר טוב...

עכשיו חזרתי מהדיקסי ומעוד מנת eggs benedict עם בירה בצד (סליחה, אסור לכם לשתות, אז נגיד ששתיתי דיאט קולה). אני סחוט מעייפות. יום נפלא

boopymylife

New member
בוקר טוב כפרה .. ואגב בירה...

כמה שתיתי אתמול ביומולדת שלי ה'. ראיתי כבר פעמיים, והכל התפצל לי והסתובב לי ובעעעע שתיתי יותר מדי על איזה סף התמוטטות.. XD ועוד זיינו לי בשכל שטויות ושיחקתי עם חברה שלי בנדנדות והצטלמנו על מגלשה כמו ילדות בגן חחח... (ועוד כל הנעליים שלי היו חול!) קיצור... *מנסה להזכר* אבל סך הכל היה כיף קנו לי משחק שתייה מ"זה זה" .. מי שמכיר... =] נ.ב מישו יודע מאיפה לעזעזל אפשר לקחת אוטובוס לתל השומר?!! באתר של אגד כתבתי תחנת עלייה וירידה "כל האוטובוסים שמגיעים לתל השומר וזה כתב לי לא נמצאו קוים. *___* (ואני זוכרת באלף אחוז שראיתי אוטובוסים נכנסים ויוצאים מתל השומר!) הלללפ

ליאור

אני יודעת שמה שמגיע לתל השומר זה חברת דן אין לי מושג לגבי אגד אני מציעה לך להתקשר למוקד הטלפוני של אגד ודן ולברר

Grey Flannel

New member
לגבי תל השומר

כאורח די קבוע במקום אני די מכיר את האוטובוסים: תה"ש הוא בית חולים ענק ויש לו לא מעט בניינים - אז די צריך לדעת לאיפוא את צריכה וליד איפוא זה. קו 64 של דן ניכנס פנימה לתוך בית החולים עצמו ויש לו מספר תחנות בפנים (יש עוד קוים שניכנסים אבל לא מהכיוון שלי אז לא ממש השתמשתי בהם). יש קוים נוספים - כמו קו 70 לדוגמא שעוצרים מחוץ לתל השומר (זה ניקרא "טרמינל תל השומר" ומשם צריך לצעוד ברגל לתוך בית החולים.

boopymylife

New member
ראיתי שיש גם 35 מהתחנה מרכזית החדשה

משו כזה.. איזה תחנות יש ל64? יש מצב ליד ה"קניון"?

Grey Flannel

New member
ניראה לי שהוא אכן ניכנס לביה"ח

הבעיה היא שלא זכור לי שהוא עובר קרוב לאיזה שהיא תחנת רכבת - כדי להגיע לתחנה מרכזית (אם את נוסעת ברכבת) את צריכה לרדת בתחנת "ההגנה" וללכת ברגל לתחנה מרכזית ת"א (וזה לא ממש אזור נחמד במיוחד). כמובן שאם את מגיעה באוטובוס לתחנה מרכזית אז אין בעיה. אפשרות נוספת זה אכן 64 שעובר קרוב לתחנת רכבת מרכז בת"א - החסרון הבולט שלו מול 35 זה התדירות היותר נמוכה (פעם בחצי שעה).

Dark Force

New member
לילה טוב ../images/Emo13.gif../images/Emo56.gif|פגרה|

עבר עליי לילה מצויין
אין על יום שישי

יש ידיעה קצרה על אורי../images/Emo99.gif

בפנאי פלוס עמ'26 כתוב כך: "רביעי 20:00 ויסקי א- גוגו נמל ת"א. באמת תהינו מי הם הסלבריטאים האמיצים שיטרחו לצאת מהבית ביום חורפי וסוער לכבוד השקתו של הבושם החדש לגבר מבית פאקו ראבאן. אז אחרי ששפשפנו את עיננו בתדהמה נוכח הכמות הלא מבוטלת של אלו שעמדו בתור לקבל את המתנה התפנינו לגלות את הדבר האמיתי שלשמו התכנסנו: כתוב על סנדרה ריגלר וכאן מתחילה שורת המחץ : אורי אומנותי חזק ברוקות אחרי תקופה ארוכ של זוגיות
בזמנו גם היה כתוב בפנאי פלוס שאורי מ ועמד מוביל לסרט הלהקה.

Simply an Angel

New member
הא?../images/Emo12.gif../images/Emo189.gif

לא צריך להאמין לכל בולשיט שקוראים...
אלא אם כן זה באמת נכון... אבל זה לא מעיניננו לברר...

boopymylife

New member
חחח.. *ליאור מפוצלת*

"אלא אם כן זה באמת נכון" "אבל זה לא מעניינו לברר" ו..

Simply an Angel

New member
זה לא פיצול...../images/Emo189.gif

התכוונתי שאם זה באמת לא שקר וזה היה נכון... אז זה לא מענייננו לברר

למעלה