שרשור
לצת

Simply an Angel

New member
בהצלחה מירי!../images/Emo9.gif../images/Emo189.gif

למרות שבטח כבר עברת את זה... אז.. אם כבר עברת את זה... איך הלך?

אנונה2

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo95.gif

כבר איזה שבועיים אני מתכננת ללכת לקניון ערים המפגר הזה שעברי בא לשם לחנות "צליל" לחתום שם על הDVD שלו ודווקא היום אח הקטן שלי חולה ואח הגדול שלי הולך למרכז למידה ואמא שלי שומרת על אחי הקטן ועוד יש לנו מסעדה באנטבה על הראש בערב
לעזאזלללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל

JULI4561

New member
אוף רציתי ששי יזכה ../images/Emo99.gif לא נורא

אור היה מעולה הסולו של היה מדהיםםם יומטוב [?] לכולם .. ערב טוב

ערב מצויין לכולם..

איזה כיף אני מאושרתתתתתתתתתת.. דודים שלי מגיעים לשבת והולך להיות כייף לאללה ..וואי הרבה זזמן לא ראיתי אותם ..אוף אני מתה שהם יגיעו כבר..

boopymylife

New member
לילה טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

לכל מי שנבחן מחר! (כולל אותי)

m i r u s h i

New member
אהובתי../images/Emo23.gif../images/Emo108.gif

"כל מה שלא קשור.." אמור להיות בתחילת ההודעה...ממש השורה הראשונה.. אבל לא משנה,זה יסתדר כי ההודעה קצרצרה :] רק תדעי להבא OK? בהצלחה ויום מקסים

m i r u s h i

New member
אנשים,שוב[../images/Emo122.gif]../images/Emo108.gif

יודעת שאני כבר מטרידה לגבי זה...אבל אני כ"כ רוצה לזכות *_* *מעתיקה את הרשומה* אני מתחננת, דרגו אותי ואת החתלתול שלי בחמסה חביבה כזאת.ז"א 5 D: בבקשה בבקשה בבקשה! *כורעת על הברכיים עם ידיים מתפללות* כמו כל שנה אני `מעצבת` לשושו[`לה] שלי תחפושת,השנה הוא סופרמן :O http://www.tapuz.co.il/Albums/contests/contestMedia.asp?c=29&m=164428 נפשי חושקת במכשיר פלאפון מתקדם ולא בגרוטאה שיש לי :( בבקשה! [X100] *פאפי פייס מתחנן* תבורכו.

m i r u s h i

New member
אה כן כן../images/Emo108.gif

אם [בעזרת ה'
שום בצל ועוד אלמנטים של נגד עין רעה] אני אזכה,כל אחד מקבל ממני SMS 'תודה'
[רואים איזה פנטזיות יש לי?
]

sapirushhhhhhh

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo84.gifואם תזכי, זה אומר שהצביעו

לך הרבה.. ואז תצטרכי לשלוח ליותר מידי אנשים תודה

למעלה