שרשור
לצת3

m i r u s h i

New member
רגע../images/Emo12.gif../images/Emo108.gif

יום שישי מתחיל ב0:00 או שיש לך יומולדת ב11.3? ספר,שתף מהר :X

Grey Flannel

New member
אני כבר אנוח בקבר שלי

אבל אני מילה לא אמרתי... אתה תעשה מה שאתה רוצה.

boopymylife

New member
לילה טובבבב../images/Emo13.gif

מחר ביצפר ואז סופסופ חופששששששש כמה חיכיתיייי =]

Simply an Angel

New member
ליייייייייילה טוב!../images/Emo24.gif../images/Emo189.gif

שיהיו לכם חלומות פ(ג)זזזזזזזזזזז
מחר יום שישי!!! סופסוף23$@#)$@#_$# ושבוע הבא- מפגשששששששששששששששששששש(#@$+$(@#+$%#@(
סופסוףףףףףףףףףף3@$(@#+$(@#+%(@#$
נראה את האחד שיעיז להבריז!
*וואי.. יצא חרוז
.. או שאולי זה יעז?
תחליטו לבד
*

|א-ט|ליום שישי!יאא אוריי! ../images/emo29.gif

קודם כל היה לי כיף ^^הייתי בראיון של גליה ישי וציפי מור שהן מדהימות! יאי ^^ נזכרתי שציירתי ציור לאורי אבל מרוב התרגשות שחכתי לתת לו :( אורי נשמה טובה!! :X רק להבא תדע ש-barenaked ladie זה ליידי עירומה..שזה בעצם שם של להקה נחמדת וש-agua fria זה מים קרים בספרדית ^^ היה ממש נחמד! וכיף! גליה וציפי מצחיקות!! והמעיל של אורי שקסי *-* ואני לא מתוסבכת >< זה שיש לי מאה שמות זה לא אומר!!! (אני סובל מפיצול אישיות! גם אני! גם אני!)

ואה ^^ הבגרות במחול עכשיו!../images/emo29.gif

וכולי עם בגד גוף ורוד...וחצאית בקור :( והנסיעה הבייתה! האוטובוס איחר בארבעים דקות! כמעט התעלפתי שם >< ודוסים זה עם אדיש! כי רואים ילדה בוכה וממשיכים ללכת! אפה הערסים שידאגו לך?! אפה! ערסים לשילטון!

m i r u s h i

New member
האייקון../images/Emo108.gif

כנראה שמהפלאפון רואים את זה כאייקון..אבל מפה זה נראה רק | א-ט | :X [מה לעשות,יש אנשים שלא יודעים את הקוד של האייקון OFF בע"פ וזה יכול לבלבל
] ויקירתי, את רוצה שב23:00 אני אעתיק לך את כל מה שכתבת ל
החדש? :X או שתכתבי בעצמך?

m i r u s h i

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo152.gif../images/Emo26.gif../images/Emo108.gif

יום חופשי היום ^_^ בצהריים החברה באה עם האוטו [ברוך ה',נגמר לה המלווה D:] וכולנו נוסעות ביחד לקנות את האביזרים לתחפושת D: יום חביב :]]] ו'אבודים' ממכרת כל פעם מחדש.

spukipuki

New member
יומטוב לכולם ../images/Emo203.gif

אני מקווה שלי גם יהיה יום טוב... כי יש לי שפעת
היה לי היום 40 מעלות חום וכואב לי הגרון, אבל הלכתי לרופא והוא נתן לי תרופות אז עכשיו קצת יותר טוב... מעניין מה יהיה מחר

למעלה