לצת4

m i r u s h i

New member
מוצר לניקוי רצפות ../images/Emo108.gif

ודברים כאלו P: [תגידי,את יודעת שלהכנס דרך הפלאפון לאינטרנט זה עסק יקר נכון? *_*]

boopymylife

New member
../images/Emo122.gifממש לא נשמע כמוהו

ואני מזהה תקול שלו חחחחחחח.. בבדוק. . .

Simply an Angel

New member
חחחחח ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo189.gif

"נשמע כמו בושם..." חחחחחחחחחחחחחח

שרית א

New member
לחברי הקומונה המופלאים חג פורים שמח

חג פורים שמייח ומצחיק !!!
מה שלומכם? מה חדש ומה קרה לאחרונה בחייכם ובכלל? אני אשמח להתעדכן בדברים המעניינים שהיו בקומונה בהיעדרי * עדיין מתאוששת מתקופת המבחנים של סמסמטר א * לכבוד פורים הייתי במסיבת סטודנטים במרכז הקונגרסים בחיפה, היה שם אייטיז, עברית וטראנס - דאנס, והדובדבן שבקצפת
- עיברי לידר מחופש למלח... היה שונה אבל בהחלט מעניין!!! טוב, זהו לבינתיים... מקווה שנשתמע...

Grey Flannel

New member
שרית!!! תגעגעתי אליך נורא!

מה שחסר זה רק את שירי 3 2 1 והעולם יהיה מושלם. עברי לידר מחופש למלח זה סוג של דובדבן, אני מסכים. חוצמזה, אני שמח שאת עברת את מבחני סמסטר א' ואת דוהרת לכיוון מבחני סמסטר ב' (אני יודע שזה מדכא, אבל זה הקטע באוניברסיטה...)

שרית א

New member
אורן אתה כזה מקסים!!! ../images/Emo9.gif

איזה מצחיק! איזו טלפתיה!!! בדיוק היום חשבתי כמה התגעגעתי אלייך ולקומונה, אומנם לא רשמתי כמעט בקומונה, אבל כשהיה לי זמן והיו לי חיים נוספים חוץ מהלימודים, תמיד נהגתי לקרוא ולהתעדכן מה קורה עם האנשים כאן בקומונה, כי תכלס יש כאן אנשים מקסימים, וקומונה נפלאה ומגובשת, כמו משפחה ממש! הטלפתיה באה לידי ביטוי כשגם אני חשבתי כמה שירי חסרה כאן בקומונה, אוף איפה היא? :( מישהו שמע ממנה? חוץ מזה, אני מה זה גמורה מסמסטר א', כי כל הסמסטר מה זה לא השקעתי בלימודים, ורק לפני המבחנים ממש נפל לי האסימון שאני באוניברסיטה והתחלתי ללמוד באמת ולהשלים חומר של סמסטר שלם... במילה אחת : מעייף!!! בכל אופן את שאר הדברים אכתוב לך במסר... מקווה שנשתמע בקרוב! שיהיה לך ולכל חברי הפורום סוף שבוע נפלא וחג פורים שמח מצחיק וכייפי!!!

Simply an Angel

New member
לילה טוב!../images/Emo24.gif../images/Emo189.gif

שיהיה לכם לילה טווווווווווווווווווווב!
מחר ביצפר... גועל נפש!!!!!!111
טוב נו.. לפחות יש שעתיים כימיה

m i r u s h i

New member
ממ ילדונת../images/Emo108.gif

אכפת לך שמישהו יפתח
חדש? כי..מממ...לא רואים את האייקון של OFF..רואים פשוט "א-ט" וגם למה להיות מבואסים אחריי מפגש שכזה? :X

למעלה