פלצת2

ילדודס, יש לי עוד יומיים להשתעשע פה

ביום חמישי בערב אני מתחיל עוד פרוייקט עריכה, אז תהיו פוריים (לש' פורה, לא פורים) שיהיה מעניין, רוצה לנצל את ימי הבטלה...לה..לה...לה...

Simply an Angel

New member
לילה טוב !../images/Emo24.gif../images/Emo189.gif

ושיהיה בהצלחה לכל הנבחנים והנבחנות מחר!

m i r u s h i

New member
../images/Emo32.gif של שבת ../images/Emo39.gif../images/Emo108.gif

כל מה שלא קשור לאורי,לכאן
כל השאר למקומות המתאימים
יום טוב :]

מוקדש לכולם..

עשרה דברים שה' לא ישאל כשתגיעי למעלה: 1. ה' לא ישאל באיזה סוג רכב נסעת. הוא ישאל כמה אנשים שלא היה להם רכב הסעת ברכב שלך.. 2. ה' לא ישאל מה היה גודל הבית שלך. הוא ישאל כנה אנשים הזמנת אל תוך הבית שלך.. 3. ה' לא ישאל על הבגדים בארון שלך. הוא ישאל לכמה אנשים עזרת לרכוש בגדים כשלא היה להם.. 4. ה' לא ישאל מה גובה המשכורת שלך. הוא ישאל האם ויתרת על האופי והערכים שלך כדי להשיג אותה.. 5.ה' לא ישאל מה התואר שהיה לך בעבודה. הוא ישאל האם ביצעת את עבודתך בצורה הכי טובה שיכולת.. 6. ה' לא ישאל כמה חברים היו לך. הוא ישאל כמה אנשים יכולים להגיד שהיית חברה שלהם.. 7. ה' לא ישאל באיזה שכונה גרת. הוא ישאל איך התייחסת לשכנים שלך.. 8. ה' לא ישאל על צבע העור שלך. הוא ישאל על האופי שלך.. 9. ה' לא ישאל למה חזרת בתשובה רק עכשיו. הוא יקבל אותך לשערי גן עדן בזרועות פתוחות.. 10. ה' לא ישאל לכמה אנשים שלחת את ההודעה הזאת....... הוא יודע. אני קיבלתי את ההודעה הזאת ממישהו שחושב שאני מיוחדת בשבילו, ואני שלחתי את ההודעה למי שמיוחד בשבילי. עכשיו תורך לשלוח את ההודעה הזאת למישהו שמיוחד בחיים שלך. חברים טובים הם כמו כוכבים: אתם לא תמיד רואה אותם, אבל אתם תמיד יודעת שהם איי שם.. שמרו את החברים קרוב! מיטל.

הנאיביות...שמרי על האחים שלך לא על

החברים! כמה שזה ישמע נורא ודוחה..אם החיים של החברה ושל אחותי היו על הכף הייתי עוזרת לאחי..הייתי מנסה לעזור גם לה..אבל אחי ראשון!

m i r u s h i

New member
לילה טוב ../images/Emo13.gif../images/Emo23.gif../images/Emo108.gif

עכשיו עד 4 [לפנות בוקר
] מרתון פרקי "ג'ואן מארקדיה" ובצהריים אבאמא לוקחים אותי למסעדה ואז ללמוד למבחן באנגלית[
חיבור הבעת דעה על זיהום] וממ. זהו
יום טוב ח'ברה ^___^ עוד 10 ימים
מחכה כבר לראות אתכם

בוקר טוב ושבת שלום

אני נוסעת עוד חצי שעה למרכז לבר מצווה אני חוזרת בערב! אז שיהיה לכולם יום מקסים

למעלה