הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo194.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

והיום תתארח בפינה ויוי Vivi Sparrow אתם מומנים לשרשר לה שאלות ^_^

nadav1232

New member
^_^ שאלות../images/Emo9.gif

1) מה התוכניות האהובות עלייך? 2) איזו אנימה את הכי אוהבת? 3) מה האוכל האהוב עלייך? 4) איזו ארץ את הכי אוהבת? זהו ^_^

Vivi Sparrow

New member
תשובות ^_^

1. אני משתדלת שלא לפספס את החדשות בשעה שמונה בערב של ערוץ 2 [כפרעל יונית לוי!!1], הייתי צופה במשחק מכור כשעוד שידרו, וכשיוצא לי אני צופה בPimp My Ride. אולי יש עוד תכניות, אבל כרגע זה מה שאני זוכרת. 2. האנימה שאני הכי אוהבת היא Fullmetal Alchemist, בעיקר בגלל שהיא נגעה בי והיא כל כך חזקה. אנימה מאד מרגשת. 3. אני אוהבת לאכול בעיקר נודלס, תירס, כרובית מוקרמת, צ'יטוס וכמובן שגם שוקולד, אבל אני משתדלת לגעת בזה כמה שפחות. 4. אנגליה, אני מתגעגעת לאיסט גרינסטד כל כך.

אממ...

1.את רואה בטיפול? 2.איזו JPOP זמרת את הכי אוהבת? 3.איזו JROCK להקה את אוהבת? 4.מהיא אנימה הראשונה שלך? 5.מהי השיר עליו את הכי מתחברת? 6.נגד מלחמות או בעד?

Vivi Sparrow

New member
1234

1. צפיתי בכמה פרקים. סדרה מעניינת. 2. אין לי זמרת ג'ייפופ מועדפת. 3. Dir en Grey, אני חושבת. [אני בהלם, הדודה של אמא שלי מאנגליה התקשרה אליי הרגע!] 4. יש אנימות שכבר ראיתי בגיל 4, כל התכניות שרצו בזמנו בערוץ הראשון ובחינוכית. האנימה הראשונה שצפיתי בה כשידעתי שמדובר באנימציה יפנית היא פרוטס באסקט, לפני כמעט שנתיים. 5. לדעתי אי אפשר להתחבר רק לשיר אחד, יש הרבה מאד שירים שאני מזדהה איתם. 6. נגד, אין מנצחים בדבר הזה.

נוייע

New member
ניאה~

אוכל אהוב- שתייה אהובה- שיר יפני אהוב- שיר סיום מאנימה- שיר פתיחה מאנימה- וכמה פעמים בחודש את נכנסת לפורום מוזיקה יפנית-

Vivi Sparrow

New member
Nya~

1. *מפנה אותך לשואל הראשון* 2. מים. 3. Eege של מאליס מיזר. 4. Fukai Mori מאינויאשה. 5. פעם ביום-יומיים. תעשי את את החישוב.

ketty the sheep

New member
אביה כפרה נשמה.

איך הגעת לג'יירוק? מתי? כמה זמן את מנגנת? איזו הופעה הכי היית רוצה לראות? מה הדבר הכי מופרע שהיית עושה בשביל לראות אותה? למה את לא באה לבקר אותי? אמרת שתבואי.
מהו האלבום האהוב עליך? (לא חייב להיות ג'יירוק, מן הסתם) את באה לאייקון? ^_^ מה את הכי אוהבת לאכול לארוחת בוקר? מה הספר/ים האהוב/ים עליך?

Vivi Sparrow

New member
קטי נשמאמי.

1. לפני שנה וכמה חודשים, הקשבתי לCoin Lockers Baby של מיאבי והתאהבתי בז'אנר [וגם במיאבי XD]. 2. אני מנגנת מאז שאני זוכרת את עצמי, נולדתי לבית מוסיקלי עם כלי נגינה, אז כבר בגיל אפס נגעתי בגיטרה ובפסנתר ובכלים אחרים כמו חלילית [שעליה מנגנים בשיעורי מוסיקה בכתה א'. LOL, הזכרונות...].
3. מופע סטריפטיז של מיאבי. D: 4. בואי את. P: 5. אני חושבת שBoys For Pele של טורי איימוס. אם לא, אז אוליFrom the Choirgirl Hotel שלה. 6. מקווה להגיע. 7. דגני בוקר, כמובן! 8. שני ירחים של שרון קריץ'. ספר מדהים.

Sakai Shana

New member
ויוי,

יש לך קולורבי? וכרובית? איך במגמת מוסיקה ובבצפר החדש בכלליות? [שנהטובה לך!]

Vivi Sparrow

New member
נעמה,

1. בשיר המטבח. 2. במקרר שבמטבח. 3. נהדר, כיף לי ללמוד עם החברים שם, אחלה אנשים. [גם לך!]

מ א י י ק

New member
שאלות../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

בת כמה את? האם היית רוצה שתהיה לך להקת רוק? היית רוצה גיטרה חשמלית? את באה לקון שיהיה? קוראים לך אביבה? חפרתי
? זהו

Vivi Sparrow

New member
תשובות

1. הנני בת 15 וחצי. 2. אולי, אבל יותר מתאים לי ג'אז או להקה שמבצעת ז'אנרים שונים. 3. יש לי כבר אחת, אבל לא תזיק לי חדשה. 4. שאני אפספס כנס אנימה? לא נראה לי. 5. לא. 6. כןןן חלאס, חת'כת צוציק!!11 [סתם.] "זהו-זה, ולא אחרת, מים סוף עד ים כנרת"!

sonaku

New member
נדב,היית אמור להיות לפני ויוי~ 0_0

הו וול~ 1.מתי נכנסת לקטע? D; 2.איפה את לומדת? ^^ 3.התשירי איתי בקון? 3: 4.התנשאי לי? O:

מ א י י ק

New member
../images/Emo3.gifחח../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

טוב אז הוא יהיה שבוע הבא
חוחוחוחוחוחוחו

Vivi Sparrow

New member
נוותר לנדב? P:

1. לפני שנתיים לערך. 2. לומדת מה? ם: 3. בחדווה! 3: 4. אני אשקול את ההצעה. *מוסיפה את שמך לרשימת מציעי הנישואים*

למעלה