הכר את הפורום

sonaku

New member
לומדת יענתו בצפר וכל החרא הזה D:

._.''יש לי סיכוי קלוש להינשא לךXP

מ א י י ק

New member
Mind-Go../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

מועדון הגו הראשי בארץ שאירגן את התחרות בקון 2006
השתתפתי בתחרות היה נחמד

sonaku

New member
לאלא..תוהה אם אני אוכל לבקר אותך~

נראה לי רחוק ס.ס;

alice123

New member
ויוי יקרה ~

איך לך בבגין ^^? איזה סוגיי מוזיקה את מעדיפה? על מה את מנגנת חוץ מגיטרה? האם טוב לך בחיים? מי האמן או הלהקה היפנית הראשונה שהכרת :)? ושנה טובה שתהייה לך ^_^

Vivi Sparrow

New member
נויה יקרה~~ D:

1. נחמד לי בבגין XD נפגשנו שם לפני כמה ימים!!!11 ם: 2. רוק ופופ. 3. חוץ מגיטרה, אני מנגנת גם על פסנתר. 4. אני משערת שכן. XD; 5. מיאבי, אחרי זה מאליס מיזר. D: שנה טובה גם לך ^_^

alice123

New member
אממ הכינוי שלנו שונה~

אז זה לא נראה לי בעיה XD וגם את נויע ~_^

בוואגהDD:

נממ..סתם שאלות מוזרותO: 1. מה השיר היפני הראשו ששמעת? 2.את אוהבת גם זמרים לא יפניים? 3.את אוהבת חסה? (XDDD) 4.האם פעם מישהו אמר לך "בוואגה"? 5.את עייפה? 6.מה את מאחלת לעצמך לשנה הבאה? 7.בא לך שאני אפסיק לשאול שאלות? 8.אם כן תוכלי חסהXP (למרות שזה לא טעים) 9.את יודעת מי אני?O: 10. טוב נו, נראה לי שאני אפסיק ג'ה נה^^

Vivi Sparrow

New member
בויאקה? ם:

1. Coin Lockers Baby של מיאבי, אבל בטח שמעתי שירים אחרים לפני כן, בטלוויזיה או משהו. 2. WTF כן. |: 3. אין לי בעיה איתה. O_ם 4. לא. 5. לא. 6. שתהיה לי שנה טובה, מתוקה ומוצלחת. 7. את מוזמנת להמשיך לשאול שאלות, אין לי בעיה. P: 8. נה נה בננה, לא אוכלת חסה!11 [כי הסכמתי שתמשיכי לשאול שאלות XD] 9. כמובן שאני יודעת מי את... את... נוגה ילדת האנימה! D: 10. אוקיי. P:

Nora Shu

New member
ויוי היקרה,

1. מה שלומך הבוקר? 2. ראיתי ששלחת הודעה באיזה 12:00. הלכת לישון מאוחר או קמת מוקדם? 3. למה??!! 4. מה הדבר הראשון שאת עושה כשאת מתעוררת? 5. של איזה זמר/להקה, חוץ ממיאבי, את מעריצה *ברצינות*? 6. את רואה את עצמך עוד חמש שנים מקשיבה למוזיקה יפנית/אסיאתית? 7. איפה את רואה את עצמך עוד חמישה שנים [מקשיבה/לא מקשיבה למוזיקה יפנית/אסיאתית P:]? 8. מה את חושבת, בכנות, על הפורום הזה? 9. איזה עוד מקומות באינרטנט את שוהה בקביעות? 10. השלימי את החסר: מיאבי אוכל קישוא הוא מיאבי שלקח ________ קצת יותר מדי אחרי ש_____ עם ה_____ של הגיטרה שלו. [מותר לך להיות סוטה בתשובתך. D;] 11. קראת פעם פאנפיקים על ג'יירוקרים? 12. את רוצה לקרוא? 13. מבחינת כישרון: מאנה או גאקט? 14. מבחינת מי-היה-הבנזונה: מאנה או גאקט [או שניהם?]? 15. את בכלל שמה על כל ה-"אמג מאנה רשעעעעעעעעע!!!!!!11111" "גאקט כוסון אשששששש מאמישלי אהובי בעלי אישתי אמגאמג!!!11121" אנגסט שמסתובב ברשת? 16. נגיד שמדד הדיבור על זמרות ג'ייפופ בפורום הזה שווה ל-100%. מתוך ה-100% הכולל הזה מה הם האחוזים שמייצגים את כמות הזמרות שאת מכירה, וכמה אחוזים מייצגים כמה אכפת לך מהשירשורים עליהן. [אולי אני מתגעגעת למתמטיקה? XDD;] 17. את אוהבת אותי? 18. אם ענית כן: בוא'נה, אני אעשה אותך, יא נקבה. אם ענית לא: מה, מי צריך אותך יא פריקית אחת אני אראה לך מי הגבר כאן שלגחשחכגדללגדלחדאדשדשש *זורקת טאנטרום מאנה-סטייך DDD:* ולסיום- 19. מה עשית לכבוד השנה החדשה? 20. אם היית יכולה לקבל כל דבר שהיית רוצה ברגע זה - אבל רק דבר אחד, חומרני - מה זה היה? היו לי יותר שאלות חסרות משמעות, אבל נה, אימא קוראת לי לצהריים. Oם יאללה עני. משעמם לי!!12111

Vivi Sparrow

New member
ענתוש היקרה,

1. שלומי טוב, תודה. [: 2. אני הולכת לישון מאוחר וקמה מוקדם.
3. כובע!11 O: 4. חוזרת לישון. D: 5. טורי איימוס [יש לי את כל האלבומים שלה ם:], ואולי גם מאליס מיזר. 6. למה לא. 7. בהחלט מקשיבה. P: 8. כפרעלפורומוסיקהיפנית!!111@&%#*_@$
. 9. בעיקר deviantART וYnet. 10. "מיאבי אוכל קישוא הוא מיאבי שלקח קצת יותר מדי ללב את זה שסאקיטו אמר לו שהוא מרושע אחרי שרצח ודקר אנשים בזדון עם הצוואר של הגיטרה שלו." 11. יאס. 12. "מה קורה? אני קורא!". 13. זוהי דילמה קשה ביותר. מצד אחד, מאנה כותב ומלחין יצירות מופת [קחי לדוגמא את Au Revoir, Syunikiss, Eege, Gardenia, Speed of Desperate, Mayonaka ni Kawashita Yakusoku ועוד שירים מדהימים, הייתי יכולה לעשות כאן רשימה של שלושה עמודים אבל נסתפק בשירים אלה] שהתאהבתי בהן מיידית, שירים שאי אפשר לשכוח כל כך מהר. מצד שני, יש את גאקט, שכותב לחנים וליריקס ממש טובים [אז מה אם הוא מכניס לכל משפט שני dakishimete בהטיותיה השונות? XD], והקול שלו פשוט מהמם. אני חושבת שאבחר במאנה, הוא באמת משהו מיוחד. [עכשיו אני רוצה לראות את אור מרקד בשמלת Moi-meme-Moitie!!] 14. לפי מה שידוע לי - מאנה. :X 15. לא. O_ם 16. אני חושבת שאני מכירה בערך 80% מהזמרות שמדברים עליהן פה. P: 17. מי אוהב אותך [יותר ממני 3>]? 18. בואי הנה, יא אוקא! לסיום- 19. שופינג!!!11 20. מיאבי בקופסת ואנס. XD

Nora Shu

New member
ויוי

את סמל מין אמג אמג אמג 3333333333333333333> אין לי עוד מה לומר. חוץ מ, אר, למה את לא מדברת איתי במסנג'ר. אני ילדה טובה ;;

למעלה