שאלון סופ"ש~

nadav1232

New member
../images/Emo194.gifשאלון סופ"ש~../images/Emo183.gif

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: משהו שהרס לי את השבוע: בן אדם שעשה לי את השבוע: אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: שיר השבוע: אלבום השבוע: פאדיחת השבוע: קניתי השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע:

nadav1232

New member
עונה!

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: ששמעתי שבואה מוציאה אלבום וסינגל! ^___^ וכמובן גם האלבום החדש של איו *__*! משהו שהרס לי את השבוע: לימודים ;; בן אדם שעשה לי את השבוע: בואה ואיומי! הן עשו לי את השבוע! XD אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: !!!BoA & ayumi hamasaki שיר השבוע: BoA - LOSE YOUR MIND feat.Yutaka Furukawa from DOPING PANDA ...ayumi hamasaki - Together When אלבום השבוע: BoA - LOVE & HONESTY ayumi hamasaki - (miss) understood פאדיחת השבוע: אממ לא זוכר.. XD קניתי השבוע: השבוע כלום.. אבל אני כבר מחכה ש - OUTGROW ציטוט השבוע: תמונת השבוע:

nadav1232

New member
>.< המשך~

קניתי השבוע: השבוע כלום.. אבל אני כבר מחכה ש - OUTGROW של בואה השזמנתי יגיע כבר! XD ציטוט השבוע: אין XD תמונת השבוע:

Zou no boogey

New member
עונה ~ ְְְְ

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: לא הייתה שביתה במשך חמש ימים XD משהו שהרס לי את השבוע: החשמונאים, לא יכלו להלחם ביוונים עוד כמה ימים? ~; בן אדם שעשה לי את השבוע:
אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: Naitomea שיר השבוע: Dasei Boogey אלבום השבוע:
פאדיחת השבוע:
קניתי השבוע: אם הייתי מספיק להגיע לכנס הייתי כותב משהו ~~ ציטוט השבוע: "you gay"? "no no no" "you gay?" "nono" "you gay! gay!" "we are gay!" "we love gay!" XD תמונת השבוע:

עונה...../images/Emo6.gif

משלושת הדברים הראשונים, אני אתעלם בחינניות, כי פשוט אין לי תשובות לדברים האלה... P-: אמנית השבוע שלי היא: סופי אליס-בקסטור שיר השבוע: Sophie Ellis-Bextor - New York City Lights אלבום השבוע: Sophie Ellis-Bextor - Trip the Light Fantastic פאדיחת השבוע: הלכתי לי בחנות מצד אחד לאחר (וזה הרבה ללכת), ולא ממש שמתי לב לאן אני הולך, והרגל שלי נכנסה באיזה מדף תחתון ועשתה רעש רציני, מה שגרם לכל הלקוחות בסביבה להסתכל עליי... קניתי השבוע: מארז מ-ה-מ-ם של כל העונות של "בנות גילמור"!! שליטה!!! ציטוט השבוע: מהעבודה... איך לא? "אף פעם לא מאוחר מדיי בשביל חשבונית מס"
תמונת השבוע: היקי!!

Omer Kun

New member
עונה O:

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: קיבלתי עבודה סופסוף! *_* משהו שהרס לי את השבוע: חזרה לבצפר בן אדם שעשה לי את השבוע: אין כזה. אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: Ketchup mania \ אליסנט שיר השבוע: יש המון.... אבל אם אחד אז Ketchup Mania - Jingle Berry (Album Mix) אלבום השבוע: - פאדיחת השבוע: בטח היה משהו.. אבל אני לא זוכר ._. קניתי השבוע: מנגות. ציטוט השבוע: מישהי: "מתי יש צילצול, בוחצי?" אני: "בוחצי וחמישה" תמונת השבוע:

Yubaru chan

New member
עונה

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: הכנס של אמא"י ^__________^ ואימון כדורגל משהו שהרס לי את השבוע: נתפסו לי השרירים T-T בן אדם שעשה לי את השבוע: מיאבי אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: the gazette שיר השבוע: maple gunman -an cafe אלבום השבוע:Miyavizm נראה לי ^_________^ ו can't buy my love של יואי פאדיחת השבוע:לא יודעת קניתי השבוע: נעליים, מנגה של פול מון,וכובע D: ציטוט השבוע: לא יודעת XP תמונת השבוע:

Nora Shu

New member
עונה. :)

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: הרבה שטויות עם חברים וביג בנגים. XD משהו שהרס לי את השבוע: אנשים והדרמות שלהההם. :| בן אדם שעשה לי את השבוע: כרגע... ג'ין. דגךשףחשד אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: שאלה קשה! אבל נראה לי, Big Bang. שיר השבוע: last.fm טוען שזה Last Farewell של Big Bang (מי שמעוניין - למרות שזה קוראני ולא יפני - קישור לקליפ.) אלבום השבוע: הסאונדטראק של העונה השנייה של Iryu. פאדיחת השבוע: יכול להיות ששירשרתי משהו נורא, נורא אישי למישהו שלא קשור, אבל זה הביך אותי לבערך שנייה לפני שמחקתי את זה. לא קל לפדח אותי, אז אמ. כן. XD קניתי השבוע: מגפיים! וגרביים יפות. אה ובגדים. רכשתי הרבה בגדים השבוע, יאיי! ציטוט השבוע: "nino to ohno (sataoshi): me too. i want to eat you" בנים ;_; תמונת השבוע: -->

edvil1

New member
סורי שגם אני נדחפת

אבל אני סתם אוהבת לגלות עוד מעריצי ג'וניז ולהגיד שג'ין בהחלט יכול לעשות את השבוע לכולנו XD וביג באנג להקה אדירה

sonaku

New member
עונה

לא שברתי את השרשרת,באסה. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע:המ לאיודעת,הכי הכי טוב?^^ אנשים. אמא''י,מפגשים,צחוקים כזה~ משהו שהרס לי את השבוע:נמאס מת''א ס:< בן אדם שעשה לי את השבוע:שגיא! 3> אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: היזאקי. וסיסאן שלישלישלי333333> שיר השבוע:מיזרבל של היזאקי~ אלבום השבוע:אין פאדיחת השבוע:גרמתי לאנשים לחשוב שאור גיי D:< קניתי השבוע:שמלה? XD ציטוט השבוע: ''אמא שלך כ''כ זקנה עד שהיא חייבת כסף לישו!'' הרג אותיXDDD תמונת השבוע:איטס קריסמס טיים!~!~!~ ^___^

Nurmidor

New member
שיואו איך קוראים לקשקושים האלה?

זאת נראית כמו מברשת גאונית לפוטושופ

sonaku

New member
XDDDDDDDDDDDD

טוקידוקי. יש תיקים שלהם בארץ באיזה 200 ש''ח ;; TOKIDOKI חפשי בגוגל~3>

למעלה