שאלון סופ"ש~

oracle

New member
קו-קו-קומבו ברייקר!!

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: חופש חנוכה משהו שהרס לי את השבוע: מממ X: בן אדם שעשה לי את השבוע: כמו תמיד, האנשים שאני אוהבת ^_^ אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: כמו תמיד, השבוע, בשבוע שעבר, בשבוע הבא, ולנצח - Gackt *_* שיר השבוע: לגמרי בלתי צפוי, אבל This is Love של אוטאדה היקארו (שיר פתיחה של האנימה הנהדרת Freedom [בתרגום KAT]) http://www.youtube.com/watch?v=xay2siT2VRQ&feature=related אלבום השבוע: אין פאדיחת השבוע: אמרתי משהו שלא הייתי אמורה להגיד במקום הלא נכון :S קניתי השבוע: כלום ._. ציטוט השבוע: "אם תבנה את זה הם יבואו..." תמונת השבוע: אממ

nadav1232

New member
היא המתרגמת של האנימה בKAT ^-^

כשהם העלו את פרק 4 בפתיח שמתי לב לזה XDD

last day

New member
WATASHI! (כי נמאס לי מהMOI של כולםP:)

לא ספיציפת בשרשור הזה^^" הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: המממממממממממממ משהו שהרס לי את השבוע: הממממממממממממממממ בן אדם שעשה לי את השבוע: המממממממממממממממממ אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: סרג' השולט שיר השבוע: Shining Tears - Souichiro Hoshi אלבום השבוע: אממ לא משהו ספציפי פאדיחת השבוע: לא משהו שזכור לי קניתי השבוע: אין לי כסף T_T ציטוט השבוע: תנ"ך: "ומי עודד אותם לצאת למלחמה?" "עודד מנשה!" "מה איך?" "עודד אמר להרים ידיים!" תמונת השבוע: :)

Love chan

New member
saigo ni miseta~

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: nothing in particular משהו שהרס לי את השבוע: נחשו בן אדם שעשה לי את השבוע: ממ... טומה?.. ס: אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: ^ שיר השבוע: Oh my Juliet - LM.C אלבום השבוע: Cat in the Red Boots OST פאדיחת השבוע: i really wonder ne? קניתי השבוע: Absolut Boyfriend Vol 1 :D ציטוט השבוע: "הלווו גירלפרינד!" תמונת השבוע:
_

ayumi3000

New member
TURN

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: יומהולדת (לפני שבוע XD) משהו שהרס לי את השבוע: X בן אדם שעשה לי את השבוע: דויד אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: איו ובואה שיר השבוע: Mirror של איו (הוא מהאלבום החדש והיחיד שיצא בצורה מלאה וזה אחלה רוק כבד!) אלבום השבוע: Angela Aki - HOME פאדיחת השבוע: X קניתי השבוע: כרטיס זיכרון 1 ג'יגה לפלאפון חדש שאני מקבל מחר! ציטוט השבוע: "Can you imagine your future?"

וואה, הרבה זמן לא הייתי פהO:

אני לא ממש מבינה על איזה שבוע זה מדבר....אבל לאנוראX: הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: נמממ...נמממ...שומדבר מיוחד^^''''' משהו שהרס לי את השבוע: הייתי צרודה ולא יכלתי להוציא מילה מהפה.X_X בן אדם שעשה לי את השבוע: נמממ...הרבה אנשים3> אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: לא נראה לי שיש מישהו ספציפי שהקשבתי לו רוב השבועX: כנראה אוטסוקה איי או נאנא קיטאדהXD שיר השבוע: Momoi Haruko-Kujibiki unbalance אלבום השבוע: Card capture Sakura character songbook פאדיחת השבוע: לא נראה לי שהייתהX: קניתי השבוע: אממ...כמה בגדים ציטוט השבוע: "לפחד מנוגה זה כמו לפחד מארנבת קטנה ותמימה" תמונת השבוע: אין לי כוח...הו, העצלנות~

~נהנהנההההה [עונה!]

הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע: המחשב חזר מתיקון! יפי יאי~ משהו שהרס לי את השבוע: שלוש שעות מתמטיקה רצוף+ הוסיפו שעת אפס בגלל השביתה המטומטמת. הרסו לי את היום. בן אדם שעשה לי את השבוע: הו, לול XD אני משערת שזו הייתה קאורי יוקי, שהמנגות המדהימות שלה מילאו לי שעות ריקות XD אמן/להקת/אמנית השבוע שלי הוא/היא: הממ, אוליביה לופקין XPP עוד לא נגמלתי סופית... שיר השבוע: לאדעת. נראהלי מירור של גאקט. אלבום השבוע: המממ~ הדיסק עם השירי-דמות של קונאטה (לאקי סטאר). הו, זה מטורף לחלוטין ומשעשע ברמות. פאדיחת השבוע: המממ... אני משתעלת בכל מקום אפשרי וכל האנשים באוטובוס מסתכלים עליי ולאט לאט מתרחקים כדי לא להידבק -.- קניתי השבוע: קליק אקסטרא-לארג' ירוק. לבן עם נוגט וטעם מדהים... X______X תמונת השבוע: לאדעת. בלעכסה

למעלה