בתפקדות יולי!!

tali44

New member
../images/Emo195.gifבתפקדות יולי!!../images/Emo195.gif

שם: גיל: מקום מגורים: תמונה: באיזה עוד פורומים את גולשת? משהו טוב שקרה החודש? משהו שאת מצפה לו בחודש הבא?סדגש|

tali44

New member
עונה...

שם: טלי. גיל: 17.10 מקום מגורים: חולון. תמונה:
(למרות שיש לי חשש ששמתי כאן את התמונה הזו בעבר
) באיזה עוד פורומים את גולשת? טים ברטון ובריטני ספירס. [עם כל הניגוד שטמון בזה
] משהו טוב שקרה החודש? סיימתי תיכון ונחשפתי ל"דמדומים" - הספר, הסרט... משהו שאת מצפה לו בחודש הבא? חופש, ולסרט "PE"!!

adi dion

New member
עונה גם פה ../images/Emo13.gif

שם: עדי גיל: 20 וחצי מקום מגורים: ת"א תמונה: אין לי פה תמונות -__- באיזה עוד פורומים את גולשת? ג'וני דפ, דמדומים, הארי פוטר הסרט, הקומונות המוזנחות של הלנה וז'סטין XD והפורום הלועזי של הלנה
משהו טוב שקרה החודש? לא נרדמתי בשליחות קטלנית ודווקא נהנתי! ~שוק טוטאלי~ משהו שאת מצפה לו בחודש הבא? לחזור קבוע לטניס (היום היה לי אימון אחרי 3 חודשים שלא שיחקתי
), מפגש בשישי!!!!!!!!!!!
שבוע הבא שלושה ימים של טורניר טניס! (בסוף קניתי כרטיסים ^^), הארי פוטר סופסוף! וגם פאבליק אנמיז (הסרט החדש של ג'וני) שכחתי מזה לגמרי חחחחחח

LadySilkworm

New member
עונה..

שם: שירה גיל: לדייק? 17 ו10 חודשים P: מקום מגורים: י-ם תמונה: - באיזה עוד פורומים את גולשת? נייטוויש משהו טוב שקרה החודש? סיימתי תיכון לגמרי? וגם בגרויות! משהו שאת מצפה לו בחודש הבא? אמ..אני מצפה שיהיה חודש די משעמם, מקווה שייצא לי לעשות דברים.

tali44

New member
יאאא, גמני 17 ועשר חודשים!!

באיזה תאריך נולדת?

JackBaltar

New member
עונה...

שם: גלעד גיל: 24 (הכי זקן בפורום) מקום מגורים: השרון קניתי כרטיס להופעה של מדונה אז בזמן האחרון מתעדכן בפורום שלה פה לקראת המופע וגם מתעדכן הסרט החדש של הארי פוטר, אבל יש רק פורום אחד בליבי ;) משהו טוב - נגמר הסמסטר משהו שאני מצפה לו (טלי, לא יפה לכתוב פניה לנשים בלבד...) - תגמר תקופת הבחינות ואני אשלים כמה שעות שינה טובות וחסרות.

tali44

New member
אויי נכון, כתבתי ככה בפורום של ג'וני והעברתי

את זה ככה אוטומטית...

Oyster Girl

New member
כפרה על הפורום הזה../images/Emo9.gif ../images/Emo54.gif

שם: מיכל גיל: החודש 19[
] מקום מגורים: הבסיס בשפרעם
אבל בעקרון כפר סבא תמונה: תמונה מהסרט שלי.. באיזה עוד פורומים את גולשת? חמי רודנר, איגי וקסמן, ג'וני דפ משהו טוב שקרה החודש? לא ממש קרה משהו שאת מצפה לו בחודש הבא? יומולדת לאבא ולחברה הכי טובה

למעלה