התפקדות לחודש דצמבר

מ א י י ק

New member
../images/Emo195.gifהתפקדות לחודש דצמבר../images/Emo195.gif

התפקדות לחודש דצמבר
שם: גיל: עיר: מסנג'ר: אייסיקיו: זמר אהוב: זמרת אהובה: להקה אהובה: סגנון J אהוב: מסר לאומה:

מ א י י ק

New member
מתפקד../images/Emo195.gif../images/Emo211.gif

שם: מיכאל
עיר: הרצליה
מסנג'ר: [email protected]
אייסיקיו: 249090696
זמר אהוב: Gackt
זמרת אהובה: Ayumi Hamasaki
להקה אהובה: Nightmare
סגנון J אהוב: Jpop/Jrock - החצי חצי הכי טובים
מסר לאומה:
המזרח הרחוק
עולם ומלואו

sonaku

New member
../images/Emo69.gif זה תפוז עם שפם צרפתי. *מתפקדת

שם:ים ^^ גיל:16 הטיפשעשה חה ._. עיר:גב''ש מסנג'ר:יש לכם >_> אייסיקיו:אין XP זמר אהוב:מיבאי זמרת אהובה:אוטאדה היקארו להקה אהובה:TSCT,BLOOD,נייטמר ומאליס מיזר^^ סגנון J אהוב:גות' ורוק ^^ מסר לאומה:תנשמו,זה בריא! O: אה,ואני השליטה החדשה של כדור הארץ מואהאהאהאהאהאהאה!!!!1 וואי,כמה זמן לא אמרתי את זה..אחח זה טוב לחזור XD

sonaku

New member
וואי זה מעיק. המקלדת הזאת

הורגת אותי! אני באמת חייבת חדשה... סליחה על השגיאות XD;

nadav1232

New member
עונה ^_^

שם: נדב גיל: 14 וחצי עיר: הרצליה מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: אני כמעט לא נכנס אז אני לא אשים ^_^ זמר אהוב: גאקט זמרת אהובה: במיוחד בואה ואיומי ^_^ להקה אהובה: Every Little Thing סגנון J אהוב: ג'יי פופ מסר לאומה: תשמעו תמיד מוזיקה יפנית! D: אל תפסיקו אף פעם *_*

sonaku

New member
O: זו איומי בתמונה?!

מה היא הצליחה לגדל שפם ואני לא?;; שיואו,היפניות האלה מקבלות הכל! ><

nadav1232

New member
XDDDDDD

כן, זאת איומי XD כן, הא, ראית? זה אמיתי *_* (נה, אמרתי את זה בצחוק ><)

sonaku

New member
XDDD

יבוא יום,ולי יהיה שפם בדיוק כמו שלה *_* חח למה לעזאזל היא עשתה לעצמה שפם?^^;

ayumi3000

New member
XD

כי למגזין הזה קוראים WE MEN זה איזה מגזין סיני כלשהו והם בד"כ לוקחים מפורסמות ומצלמים אותם בתמונות גבריות... אז לשם כך איומי הדביקה שפעם בשביל להצטלם למגזין XD זה ממש יצא מגניב.

sonaku

New member
וואי אדיר!!! XDDDD

אני רוצה ת'מגזין הזה! *_* זה גאוני! לגמרי כאילו XDD

Keitarou

New member
XDDDDDD

היא נראת ממש מגוחכת בתור גבר!! כמעט כמו כשג'יירוקרים מנסים להיות גברים.. P=

עונה!

שם:כלית גיל:19.5 עיר:באר 7 מסנג'ר:[email protected] אייסיקיו:237837782 זמר אהוב:אממ כרגע זה RAIN אבל בכללי זה GACKT! זמרת אהובה:AIKAWA NANASE להקה אהובה:אממ DIR EN GREY AND DUEL LEWEL סגנון J אהוב:JROCK!! מסר לאומה:אממ תלמדו מהיפנים רוק!!

ayu 4 ever

New member
מתפקדת :)../images/Emo194.gif

שם:אלינה גיל:13 מסנג'ר:[email protected] איסיקיו:232658297 זמר אהוב: אין לי ^^' זמרת אהובה: איו!!! (איומי) ובואה להקה אהובה: אין לי ^^' סגנון J אהוב: J-pop מסר לאומה: מוזיקה יפנית לשלטון!! :) (אין לי מש'ו אחר ^^') !!!cawaii desu

SShiRaS

New member
*מפהקת*

שם: שירה גיל: 19 עוד חודש ^^ עיר: הייתי רוצה להאמין שת"א.. אבל זה רק בכללי.. בסופ"ש חור בדרום הארץ :X זמר אהוב: מיאבי זמרת אהובה: יונה איטו להקה אהובה: ג'אן דארק סגנון J אהוב: רוק מסר לאומה: בני סלע is close. be afraid. be VERY afraid. XDD... בני סלע הזה..

ayumi3000

New member
מתפקד

שם: טל גיל: 18 (ב - 11.12.2006) עוד שבוע ויומיים! עיר: נתניה מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: X זמר אהוב: kotani kinya זמרת אהובה: איומי האמאסאקי, קודה קומי, בואה, אוטאדה היקארו, יונה איטו ועוד ועוד ^_^ להקה אהובה: Every Little Thing, dream, globe, TM REVOLUTION ועוד ועוד ^_^ סגנון J אהוב: פופ - פופ/רוק, טראנס מסר לאומה: כולם נתונים תחת שליטת הג'יי פופ!!!

אז תורי..

שם: מיכאל
(אבל "מיכי" הרבה יותר מקובל עליי...
) גיל: עוד איזה חודשיים סוגר 20.. עיר: זה לא עיר... זה יישוב קטן-גדול: גני-תקווה. מסנג'ר: לא מאמין בזה.
ICQ: 64782750, אבל בזמן האחרון אני בקושי נמצא, אז לכו תחפשו...
זמר אהוב: אה.... האמת, שאני לא ממש מקשיב לזמרים. זמרת אהובה: קודה קומי כמובן!!! וממש כמעט יחד איתה יש את היקי נשמתי!!! גם BoA, ג'ייד מ-sweetbox, יונה איטו, אנג'לה אקי ואיומי האמאסאקי נמצאות ברשימה... אבל קודם כל קומי!
הממ....
זה ממש קשה לומר "קודם כל קודה קומי" 5 פעמים מהר, עכשיו כשאני חושב על זה..... להקה אהובה: גם להקות לא שומע... סגנון J אהוב: פופ, R&B ושאר הסגנונות שהבנות שלי עושות..... מסר לאומה: עד מתי צביקה פיק?!?!?!

Omer Kun

New member
../images/Emo198.gif נכון שהוא כוסון?

שם: עומר גיל: 15 עיר: אור יהודה מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: אין זמר אהוב: אין זמרת אהובה: איי אוטסוקה תעשי לי סמיילי! ^_^ להקה אהובה: אין סגנון J אהוב: הממ אין ממש... זה די משתנה משיר לשיר.. מסר לאומה:
הוא כוסון ואף אחד לא יכול להכחיש זאת!!!!!

D N ANGEL GRIL

New member
גם אני מתפקדת D=

שם:עדי ,אבל תקראו לי ריסו,בבקשה;; גיל:עוד 17 יום 16 XD עיר:איזה עיר? ._.; מי אמר חור קטן ולא קבל? [איפשהו ליד כפר סבא -.-;] מסנג'ר:[email protected] אייסיקיו:השטן!!! >,< זמר אהוב: מיאבי,אפילו שבמן האחרון לא ממש שמעתי ^_^; זמרת אהובה:אומממ...אוטאדה היקארו להקה אהובה: מאליס מיזר,סיקו לה כימו [או איך שלא רושמים סג..] סגנון J אהוב: רוק! מסר לאומה: להחליק במדרגות זה כיף! XD [במיוחד שהן גדולות @_@;]

Nora Shu

New member
^_^

שם: ענת גיל: 18 עיר: חדרה :X מסנג'ר: צרו קשר Oם אייסיקיו: אין. זמר אהוב: קייטה. ^^ זמרת אהובה: אין. להקה אהובה: נכון לכרגע; TvfXQ ו- Big Bang. אבל אם ענייננו ביפן אז, אמאטראסו, הבני אלף. ;__; סגנון J אהוב: שילוב מפגר של הכל. מסר לאומה: "עודד אמר להרים ידיים! ידיים על הראש~~ *קריצה, קריצה*" [שיאמר לזכותי שכמעט עשיתי הודעת פייהל בצורת טרול!חן אבל התאפקתי. אמ. תגיד תודה, יא פייהל. XDD]

sonaku

New member
חח המסר שלך לאומה מזכיר לי את

בני סלע. בני סלע אמר להרים ידיים! להרים ידים. בני סלע אמר לשים ידים על הראש! ידים על הראש! XD; סליחה,אני יודעת,זה מטריד ולא מצחיק בכלל ._.

למעלה