התפקדות לחודש דצמבר

Nora Shu

New member
אולי זה עולה לך לראש משום ש...

שזה בערך הבדיחה הכי עלובה שמתרוצצת כרגע? בדיחות בני סלע [ואדיר מילר/בני סלע OTP] זה מבדר לאללה. XDD מטריד אימא של אייבה. :| :| :"| :|

SuLeRu

New member
אניייי

שם: דיאנה גיל: 14 עיר: באר 7 מסנג'ר: אין אייסיקיו: 204753209 זמר אהוב: miyavi זמרת אהובה: ayumi hamasaki, namie amuro, olivia, anna tsuchiya זהו.... אמ... ועוד כמה.... להקה אהובה: לא יודעת.. אין... סגנון J אהוב: ג'י פופ מסר לאומה: Don't worry, be happy XP

oracle

New member
~טוב~

שם: סמדר גיל: כן~~ עיר: קריות מסנג'ר: בכרטיסישי אייסיקיו: גם זמר אהוב: מממ יש כזה? אה, כן.. Gackt~~ זמרת אהובה: Kuroneko מ-Onmyouza *__* פשוט מלכת עולם להקה אהובה: הרבה.. Onmyouza, Mucc, Malice Mizer, Luna Sea ויש עוד כמה.. סגנון J אהוב: רוק, פאוור מטאל וויז'ואל קיי~ מסר לאומה אה הא ~_~

Hearts Queen

New member
*נושא הודעה מקורי*

שם: דורית גיל: 16 וחצי 0: עיר: חור יהודה מסנג'ר: פרטי אייסיקיו: ... ~ זמר אהוב: מיאבי 0: זמרת אהובה: הרבה. אוטסקה, יונה יטו, טומי האוונלי/פברוארי ועוד ~ להקה אהובה: אבינגדון בויז סקול נחמדים ^^ סגנון J אהוב: פופ ורוק ~ מסר לאומה: קוקיז!!!!!!!111 D:

Hinomaru

New member
OK

שם: אור גיל: 14 עיר: ת"א מסנג'ר: N/A אייסיקיו: N/A זמר אהוב: 藤巻亮太 Fujimaki Ryōta וגם: 後藤正文 Masafumi Gotō זמרת אהובה: マーキー Maakii וגם: 玉置成実 Tamaki Nami להקה אהובה: Asian Kung-Fu Generation וגם: HIGH and MIGHTY COLOR סגנון J: אוהב גם פופ וגם רוק מסר לאומה: Learn Japanese

ווואה~ חדשה....^^

אני חדשה, ואני מתפקדת!!! ואומרת שלומלום
אז ככה: שם: טלטעע [חמוטל] גיל: 15 עיר: גני תקווה (יש כאן עוד אחד... 00:) מסנג'ר: [email protected] איסקיו: -...- זמר אהוב: הווו, הרבה^^ Kinya Kotani, Miyavi בעיקר. זמרת אהובה: יותר מדיי... נכון להיות שומעת בעיקר Yui ואיומי [איך לא?] להקה אהובה: כלל לא סגורה על עצמי בעניין הזה. סגנון J אהוב: כל דבר, לא סגורה על עצמי. כל שיר שאפשר לשמוע בלי לחטוף כאב ראש^^ מסר לאומה: פנקייק!!!!!

מ א י י ק

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo211.gif

אני מיכאל
השתלבות נעימה ומהירה

הווו, תודה...!

מקווה להשתלב פה. איכשהו. הגיע הזמן להפסיק לנדוד בין קהילות - -"

../images/Emo108.gif כי אני חתול~

שם: נוגה~ גיל: 12, כמעט 13^^ עיר: הרצליה מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: האייסיקיו שלי כמעט מת, עדיף שלאXD זמר אהוב: נמנמ..לא יודעתO: זמרת אהובה: אוטסקה איי^__^ להקה אהובה: דאבל יו, מינימוני, מורנינג מוסומה וקוקונאטס מוסומה סגנון J אהוב: ג'יי-פופ מסר לאומה: 1.יעל אוכלת גלידה ואני סתם ילדה תמימה! 2.טסוג'י נוזומי היא מנגוD:

SaikoStar

New member
חדשה ומתפקדת

שם:דניאל גיל:22 עיר:תל אביב עיר הפשע והרשע מסנג'ר:לה לה לה אייסיקיו:לה לה לה לה זמר אהוב:miyavi desu זמרת אהובה:איזה סינית חמודה שאין לי מושג מה השם שלה כי הוא כתוב בסינית אבל אם אנחנו מדברים על יפן וזהו אז תודות לקשת נראה לי שאני ילך על kana להקה אהובה:אוי זה קשה אפשר להקות במקום?? סגנון J אהוב:eek:share kei!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מסר לאומה:מה המצב אח שלווו גיבור??

למעלה