התפקדות מאי

מ א י י ק

New member
../images/Emo195.gifהתפקדות מאי../images/Emo70.gif../images/Emo195.gif../images/Emo19.gif

שם: גיל: כיתה: מקום מגורים: מסן\אייסי: מסר לאומה: משהו טוב שקרה בחודש שעבר: משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: תמונה[שלכם או מה שבא לכם]:

Omer Kun

New member
אני ראשון!!!!!!11../images/Emo123.gif

שם: עומר גיל: 15 ו-7 חודשים! =O כיתה: ט' מקום מגורים: חור יהודה ד_ד מסן\אייסי: [email protected] מסר לאומה: בלטות זה דבר סקסי! משהו טוב שקרה בחודש שעבר: אחי עבר טסט D: (יהיה לי קל להגיע למקומות! D:) משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: אחי עבר טסט :S (זאת אומרת שהסיכוי שלי למות גדל.)

nadav1232

New member
עונה ^^!

שם: נדב גיל: 15 כיתה: ט' מקום מגורים: הרצליה מסנג'ר: [email protected] מסר לאומה: מוזיקה יפנית זה הדבר הכי ממכר בעולם כולו!!!1 משהו טוב שקרה בחודש שעבר: יומולדת D: ! משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: למה שאני אספר? ^^; תמונה[שלכם או מה שבא לכם]: לא שלי אבל של בואה כן *-*

Hearts Queen

New member
3=

שם: Dorit des~ גיל: 17 כיתה: יא' מקום מגורים: Or yehuda מסן\אייסי: [email protected] מסר לאומה: my computer is BAKA משהו טוב שקרה בחודש שעבר: hmm... donnow, passover? =S משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: ^ תמונה[שלכם או מה שבא לכם]:

ketty the sheep

New member
מתפקדת~

שם: קטיה. גיל: 19.
כיתה: אולפן~ D: (זו הכיתה שאני מלמדת בה, והיא קצת הבית שלי). מקום מגורים: כרגע פתח תקווה, היום אני נפגשת עם מישהי שבתקווה היא בעלת הדירה (שלא נמצאת בפתח תקווה!!!) שאני הולכת לשכור ביחד עם חברה שלי.
מסן\אייסי: [email protected] - לא נמצאת רוב הזמן. מסר לאומה: Shut up, Mokuba. משהו טוב שקרה בחודש שעבר: יום העצמאות היה משעשע. D: משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: עשיתי פסיכומטרי.
בתמונה - אהובתי הבלונדינית (השניה).

בוואגה~

שם: נוגה גיל: 13 כיתה: ז' מקום מגורים: הרצליה מסן\אייסי: [email protected] מסר לאומה:1. יעל אוכלת גלידה ואני סתם ילדה תמימה!XP 2. קאנה היא דוב פנדה שרב עם השיננית שלו (יותר נראה שהיא רבה עם האורטודנטית שלה אבל לאמשנהXD) משהו טוב שקרה בחודש שעבר: אממ..פסח! טיסה לאמריקה! הרבה מנגות חדשות! דיסק של נאנה קיאדה! מחזיק מפתחות של הינה-איצ'יגו ושינקו! (הרבה דבריםXD) משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: היה מבחן אזורי/אירוני (או מה שזה לא יהיה) במטמתיקה>< אה כן, וגם קבעתי 3 או 4 פעמים ללכת לדיזינגוף סנטר עם חברות ובסוף לא יצא. תמונה[שלכם או מה שבא לכם]:

Nurmidor

New member
גם אני

שם: שירלי גיל: 16 מינוס חצי כיתה: י, אבל מערכת השעות שלי אומרת אחרת ): מקום מגורים: הקריות מסן\אייסי: בכרטיס האישי מסר לאומה: "כדאי לאכול שיבולת שועל שעוזרת לגוף לגדול וויטמין B שיודע איך לנצל את האנרגיה שדרושה לנו כל יום בשידור." (מתוך: בועת הדיבור של מירב פלדמן, על גב אריזת הצ'יריוס שמולי) משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: נכשלתי במתכונת במתמטיקה משהו טוב שקרה בחודש שעבר: גם כל שאר הכיתה נכשלה, אז נעשה עוד אחת תמונה[שלכם או מה שבא לכם]:

Himeka

New member
... החתימה שלך... ../images/Emo69.gif

אני זוכרת את היום הזה.-_-

shui chan

New member
עונה =)

למרות שלא יוצא לי הרבה לבקר בפורום הזה~ שם: רעות
~ מסן\אייסי: [email protected] מסר לאומה: מטסוג'ון תעשה לי ילד? [:~ משהו טוב שקרה בחודש שעבר: יצאו מלאההה דרמות שאני אוהבת 3> משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: ימי זיכרון, נכשלתי בטסט. תמונה[שלכם או מה שבא לכם]:

innocence

New member
כי זה קצר הפעם:)

שם: גאיה גיל: 20 ;_; כיתה: צבא ;______; מקום מגורים: ערד ;___________; מסן\אייסי: 120618292 [email protected] מסר לאומה: אני רוצה להשתחרר! משהו טוב שקרה בחודש שעבר: רגילה!:) משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: נגמרה הרגילה:( תמונה[שלכם או מה שבא לכם]:

See Who I Am WT

New member
קוניצ'יוואה!

שם: סיוון צ'ה גיל: 17 כיתה: י"א מקום מגורים: במרכז מסר לאומה: הכוכב ה-52 בדגל האמריקאי משהו טוב שקרה בחודש שעבר: הייתה מגה שביתה משהו מבאס מהחודש שעבר: כשאזכר, אני אגיד לכם

SShiRaS

New member
מי נקסט..

שם: שירה גיל: 19 מקום מגורים: דימונה/ת"א מסן\אייסי: [email protected] מסר לאומה: משעמם לי ואני חולה '-'.. משהו טוב שקרה בחודש שעבר: התחילה השביתה הגדולה D: משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: התחילה השביתה הגדולה? (היי, אתם לא תצטרכו ללמוד בקיץ) :0 תמונה[שלכם או מה שבא לכם]:

אהההה~ me toooooooo!

שם: טלטי (חמוטל) גיל: 16 (כמעט...) כיתה: י' מקום מגורים: גני תקווה מסן: [email protected] מסר לאומה: אהההה.... מיאבי הוא אלוהים? - -" משהו טוב שקרה בחודש שעבר: 91 במתכונת במתמטיקה נחשב? משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: לא יודעת... מעדיפה לא לדבר^.^ תמונה: נו כוח.

D N ANGEL GRIL

New member
גם אני D:

שם: עדי גיל: 16 וחצי כיתה:י' מקום מגורים: ~חור~ [ליד כפר סבא~] מסן\אייסי: [email protected] מסר לאומה: אין יותר צרפתית!!!!!!!!!!D< משהו טוב שקרה בחודש שעבר: אומממ....~ הוא היה בסדר~ משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: לא עולה לי משהו מיוחד~ תמונה[שלכם או מה שבא לכם]: אין לי כוח XD

sonaku

New member
*הכנס משו שנון בסגנון 42 כאן*

תודה :) שם:ים השמנה גיל:16 וחצי כיתה:חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח! סליחה XD מקום מגורים:גב''ש החורית ביותר~ מסן\אייסי:תבקשו יפהD: מסר לאומה:Make Yaoi Not War! משהו טוב שקרה בחודש שעבר:בחודש שעבר? מי זוכר! אני בקושי זוכרת את..האא..אני בקושי זוכרת! משהו מבאס שקרה בחודש שעבר:*הכנס משהו מבאס כאן* XD תמונה[שלכם או מה שבא לכם]: אוקיי D:: אמא שלי לא שמה עליי ._.

אטאשי מו

שם:מעיין גיל:15 כיתה:ט מקום מגורים:אזור מסן\אייסי: 305864082 [email protected] מסר לאומה: למה אני תמיד לבד? זאב לא יכול לחיות בין בני אדם, הם ירו בו. משהו טוב שקרה בחודש שעבר: אחותי הורידה לי ערכות נושא לפלא ויש לי של מיאבי ושל larc~en~ciel ושל דת' נוט!!! משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: L מתתת
תמונה[שלכם או מה שבא לכם]:

למעלה