התפקדות מאי

limee

New member
עונה!

שם: סיגלית גיל: 16 וחצי כיתה: י'א מקום מגורים: באר שבע מסן\אייסי: 380409862 מסר לאומה: no japan, no life! : משהו טוב שקרה בחודש שעבר: לא זוכרת... משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: אממממ.... תמונה[שלכם או מה שבא לכם]: ichigo and inoue

Yonatants

New member
מתפקד!

שם:יונתן גיל:15 כיתה:ט מקום מגורים:עיד הקודש מסן\אייסי:לא בפומבי מסר לאומה:היי? משהו טוב שקרה בחודש שעבר:
הודיעו שאני נוסע ליפן בקיץ! D= משהו מבאס שקרה בחודש שעבר:דחו את הנסיעה...)= תמונה[שלכם או מה שבא לכם]

limmay

New member
אני אני אניאנאינאניאנאי איאנאני נהנודה ../images/Emo3.gif

שם:רומי באקה גיל:16 ( ב14 לחודש) כיתה:י' ---.---" מקום מגורים:חורון אייסי:445131968 מסר לאומה:בסוף תמיד טוב, כי בסוף כולם מתים משהו טוב שקרה בחודש שעבר:אמממ...הוריי טסו לאוסטראליה לחודש!!!! משהו מבאס שקרה בחודש שעבר:הוריי חזרו מאוסטראליה TTT_____TTT" אבל הם קנו לי מלא מתנות מגניבות מהונג קונג :O תמונה[שלכם או מה שבא לכם]: הכי חדשה שלי =P

pRiNcEsSa 10

New member
^_^

שם: חן גיל: 15 כיתה: ט' מקום מגורים: הגליל העליון.. (מקום לא כל-כך מוכר שם..) מסן\אייסי: [email protected] \ 303077735 מסר לאומה:
משהו טוב שקרה בחודש שעבר: יומולדת. התקבלתי לפנימיה.. נולד לי בן דוד.. הייתי אצל רוזה בבית.. ו.. משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: אממ.. תמונה[שלכם או מה שבא לכם]:...

oracle

New member
../images/Emo163.gif

שם: סמדר גיל: כן כיתה: XDD מקום מגורים: קריות מסן\אייסי: מסר מסר לאומה: ... משהו טוב שקרה בחודש שעבר: חופשת פסח~ משהו מבאס שקרה בחודש שעבר: שהיא נגמרה =/ תמונה[שלכם או מה שבא לכם]:

למעלה